Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

mazais bizness un pašnodarbinātība

citaada

Krīzes laikā, kad katastrofāli samazināja algu, aizgāju no darba un 2010.g. rudenī nodibināju mikro uzņēmumu. Jāsaka, ka bija uzkrājumi, lai vismaz 1/2 gadu varētu iztikt nestādājot algotu darbu un veltīt laiku savai lietai un līdz šai dienai esmu saglabājusi vēl vienu 1/4 slodzes darbiņu, kas arī ir mazs, bet stabils ienākums. Sākumā bija jāstrādā ļoti daudz, jo visu darīju pati, nevarēju atļauties darbiniekus un pirmo algu, ko varēju sev atļauties izmaksāt - toreiz 200 lati bija pēc gada. Pēc tam diezgan strauji lieta aizgāja. Tagad pelnu vairāk kā mani bijušie kolēģi ir maza darba komandiņa un nenožēloju savu lēmumu.

meitenes, es arī pieteicos.

esmu dziļās pārdomās par dzīvi, darbu un visu pārējo. Pati pa 3 darbiem: viens pamata , stabils, bet alga sīciņa un divi labāki, bet neregulāri. Līdz ar to galus īsti nesavelku . Pie kam esmu mājmīle, bērnmīle - man ļoti pietrūkst laika bērniem, mājām....Tik ļoti gribas savu , lai neviens pa galvu nedanco...lai tad, kad raujos no rīta līdz vakaram, zinu, ka tas ir priekš manis , nevis citiem. Nu kaut kā tā. Pieņemsiet?

MazaaSirsnina

Pirms trįs dienām zaudējām mums vismiilako cilveku,meitinas teeti un manu “viiru” (nebijam oficiali precejusies). Ir smagi,bezgala smagi.. vinu paneema cela satiksmes negadiijums, paaris sekundes un cilveka vairs nav.. kaa dzivot talak, kaa atgriezties majas kur it viss atgadina tikai par vinu.. un pats svariigaakais man neatbildetais ši briza jautaajums ko teikt meitinai (3.5gadi), vina noteikti driiz jautaas kur ir teetis,jo teetis bija vinas lielais varonis. Vina ikdienas gaidija vinu majas no darba.. un tagad... tukšums.. kaa lai es vinai to paskaidroju,ka teeta vairaak nebuus...

Šī tēma man tagad arī ir aktuāla. Tagad esmu mājās ar meitiņu, kā arī esmu darba meklējumos. Apdomāju iespēju atvērt savu binesu. Vēlos pēc iespējas vairāk laika pavadīt ar bērniņu. Man ir vairākas idejas. Viena no tām ir atvērt privāto bērnudārzu (man ir pedagoģiskā izglītība). Tomēr ir bailes. Nav nekādas pieredzes biznesa plāna izveidē un biznesa vadīšanā. Visvairāk uztrauc finansiālā puse. Pat nedaudz papētot cenas, saprotu, ka tas ir ļoti dārgs prieks: atvērt bērnudārzu. Var paņemt kredītu, tomēr, cik ilgā laikā izdosies atdot tādu summu. Nedzenos pēc lielas peļņas, bet negribētos pavisam "aiziet mīnusos"... Saprotu, ka dzīvē kaut kas ir jāmaina. Kā saņemties? Var būt nemaz nevajag? Vai vajag, bet kaut ko citu? Esmu tādās pārdomās...

Papildināts 25.01.2018 02:57:

MazaaSirsnina
Izsaku visdziļāko līdzjūtību. Saprotu, ka ar to sāpei nepalīdzēsi un cilvēku neatgriezīsi. Nedaudz var palīdzēt laiks, bet arī ne pilnībā. Tomēr ir jāsaņemas un jādzīvo meitiņas dēļ. Meitiņai varat mēģināt teikt, ka tētis tagad ir debesīs no kurienes uz viņu skatās. Ka tētis viņu ļoti mīl.

Viņu fiziski nevar redzēt, apkamt (kaut gan to tik ļoti gribās), bet tomēr viņš nav pilnībā nomiris, jo viņa dvēsele ir dzīva.

Turaties!

Man bija IDA, lai atvērtu savu biznesu, bet radās problēma, man nebija tam pietiekami daudz naudas, tāpēc es domāju, kur varētu kaut ko iemest. Paldies dievam, ka atradu https://www.smefinance.lv/verslo-paskolos-lv/. Kopš tā laika viss norit ļoti labi, mans bizness ir veiksmīgs un par to esmu patiesi priecīgs. Tāpēc es stingri neiesaku atņemt naudu no ģimenes, jo nekad nezināt, kad attiecības kļūst sarežģītas, ticiet man, jo man bija iespēja to piedzīvot jau iepriekš, un tā nav labākā pieredze, kāda man jebkad bijusi.

Sveiki.

Padalieties ar savām pieredzēm.

Vēlētos veidot biznesu, bet šobrīd nav idejas kas būtu tas kas izdotos un interesētu

Ms.fengshui

kastanite
Es varētu pēc dzimšanas datiem pateikt, kurā virzienā un kā virzīties... Konsultēju jaunos uzņēmējus jau padsmit gadus

ask more to learn more

Blogs: bērnu/vīru un visādu Persiku aprēķināšanas padomi

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18229168