Nr.41."Ēd un sporto"! Veselīga dzīvesveida klubiņš! Pievienojies!

Ikse

Slēdza Ikse: "Atvērta nākāmā 42.lapiņa".
deziree

sapnits7
es laikam vairaak par 180 uz pulsometra neesmu redzeejusi sev
nju tur trasē kalna apakšā nav daudz variantu - gribi tikt galā - močī!!!
ikdienā un trenniņos - cita lieta - pulsometrs un var tam sekot līdzi..
es vairāk par 176 arī nepiefiksēju..., bet tik pa retam pasatījos, kad likās, vsjo - gals būs klāt...

bļaustīgais kaķis
+2cm dibenam vai -10kg
beigās tu par -10 kg runāji... teici, ja būtu -10, tad kā raķete uzlidotu augšā - nju kautkā tā..
es Tev vēl teicu, ka daudz tas nepalīdz, tāpat grūti ...


Griezite

man pāri 190mit pulss bija, kad vasarā ar riteni pa kalniem pēries....un smiltīs spolēju


Mums visiem ir sapņi. Bet kā likums, lai šie sapņi piepildītos, nepieciešams milzum daudz apņēmības, aizrautības, pašdisciplīnas un centības./J.Owens

bļaustīgais kaķis

Es SS skrējienā īsi pēc starta redzēju lēni kāpjošu pulsu, kas apstājās pie 228. Bet pēc tam jau kļuva daudz maz adekvāts.

Parastos treniņos man jau ap 180 skrien aukstas muraškas, bet publiskajos skrējienos pulsu daļēji paaugstina adrenalīns un tai pašā SS labu laiku desoju virs 185 un beigās virs 190.

Griezite

bļaustīgais kaķis
228.

tādu gan es redzējusi neesmu


Mums visiem ir sapņi. Bet kā likums, lai šie sapņi piepildītos, nepieciešams milzum daudz apņēmības, aizrautības, pašdisciplīnas un centības./J.Owens


Muris
Liec mieru pankucinjaam. Taas no kvieshiem?
Testee kaadus citrus graudus est, piem, prosu, grikjus.
Nez teicu val tikai gribeeju teikt, ka gmailaa Tev taadas skaistas progresa bilzhas. prieks skatities

anciite

bļaustīgais kaķis
pulsu, kas apstājās pie 228.
un tu veel dziiva? nebija pulsometra gljuks?

publiskajos skrējienos pulsu daļēji paaugstina adrenalīns
sho esmu daudz dzirdeejusi, bet vienmeer domaaju - nu labi, tas pulss paaugstinaas deelj adrenaliina, bet tik un taa tas tachu ir tas pats pulss, kas ikdienaa - tas dara tieshi to pashu, sirds sitaas ar tiem 180/190 sitieniem ar visaam izrietoshajaam sekaam. tad kur ir taa mierinaajuma jeega - tas jau tikai deelj adrenaliina?

Apgaismojiet mani, lūc, kas ir Ņergas?

Es nez, man klepus nav. Kas tas par bronhītu bez klepus? Jāiet būs rīt pie citas dakteres. Rīt neskries, kas zin, man sevis tomēr žēl.

Zediena, kviešu, jā un uztapa vairāk meitai.. Par bildēm..Tā 2009 g bilde pēc pirmās meitas un tik sūžaini esmu izskatījusies tikai to gad, bilžu pat lāga nav. Pirms tam ap 60 kaut kas bij, a tur tur 73/ 76 vai kas tml...Nocīnīju nost, kad beidzu meitu ar krūti barot, bet sākumā bij grūti, vienkāršākid vingrojumi bij smagi. Tagad ļoti centos, lai nav ar otro tā, a tagad jau gribas vairāk smukuma.

bļaustīgais kaķis

anciite
man liekas, ka tas adrenalīna efekts daļēji ir tāds "tukšais" pulss.

Nu tipa kā tahometrs redlainā - vai tukšgaitā vai 5. pārnesumā - ir starpība un slodze motoram tomēr atšķiras, lai arī apgriezieni vienādi.


Un ēdu k griķus i putraimus, prosa gan nav iemīlēta..

Papildināts 28.10.2013 16:23:

Un iečekoju no sava gmaiļa, ka vienīgā publiskā bilde no "veselīgās meitenes" ir Aizas leciens, jo albums publisks, mans privāts, bet bez atslēdziņas, laikam na tik traki.

Papildināts 28.10.2013 16:25:

Par ņergām citēts no blakusdiskusijas:
a IļjičŅergām ar fizisko nabadzību toč nav nekā kopīga. Jaunais jēdziena skaidrojums radās pilnīgi nejauši. Nesaukšu vārdos un nikos, bet ziemā, bāzi vācot, viens džeks, sauksim viņu par Druvvaldi, apņēmās mēnesī noskriet 777,77 km, bet līdz galam tas viņam neizdevās. Tad nu apcerot šo neveiksmi, Druvvaldis sūkstījās, ka jūtoties tāds kā ņerga, kas pat 777 km menesī nejaudājot noskriet. Vienlaikus informēju, ka šis pats ņekijs Druvvaldis vasarā bija paskraidījis pa Monblanu, tik ātrumā nepateikšu, vai TDS distanci 119 km ar 7200 augstuma metriem, vai garo virs 160 km, un ticis pirmajā 100niekā. To izdzirdot džeks, sauksim viņu par Miervaldi, apdomājoties teica, ka tad jau viņš arī esot ņerga, jo arī vasarā skraidījis pa Monblanu (TDS distancē iegūdams līdzīgu vietu) un nesmādējis citus kalnus un garākus izskrējienus (piemēram, skrienot pēc maizes pāri par 50 km uz "Lāču" ražotni, domāju, ka viņš mierīgi varētu uztaisīt 2dienieku, lai aizjoztu uz Užavu pēc alus). Tā tas aizgāja, lēnām apaugot ar tradīcijām un ēšanas paradumiem. Būtu jaunāka, noteikti censtos kļūt par Ņergu, jo dikti tuva man tā filozofija.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18230529