Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

palīdziet ))

chickenc

Vai kāds nezina, man baisi vajadzīgs termogravitacionālais astrolabs ar vertikāli konvertējošo uzstādīšanu un ar paralēlo dispersā modusa komponenti, turklāt - fāziskās histerēzes empīriskais fons NEDRĪKST pārsniegt Zolā līknes paralakses polaritāti, bet fāzes plaknē harmoniskajam oscilatoram jāievēro Runges-Knuta likums. Tai pašā laikā staru savērsumam pilnās difrakcijas zonā jāsastāda VAIRĀK nekā 3% no kvantu polarizācijas atomu lāmenā... tas ir baisi svarīgi, es visur jautāju, kam bija, tie saka, ka jau kādam atdevuši, bet man vajag STEIDZAMI, kaut vai uz neilgu laiku, pāris dienām, pēc tam atdošu, tik tiešām!!!

Mums te Vecmīlgrāvī skolai blakus ir gadjužņiks. Un vakaros tādi mazi, zaļi, atlido šķīvītī aliņus iekļukāt un šašliku iekost. A šķīvīti atstāj skolas sporta laukumā! Atbrauc kādu vakaru, novaktē, un nopizģī viņiem to daiktu!

Valdis
nav tālu,es Mangaļos atrodos

chickenc
nav tālu,es Mangaļos atrodos
Nu re!Tad jau tas urķis tikpat kā rokā! Tu ar viņu drukāsi naudu, jeb kandžu dzīsi?

Valdis
drukāšu Eurolatus,ļoti izdevīgs piedāvājums pirmsvalūtas maiņā

pārdošu 100 eurolatus par 50 īstiem euro.

chickenc
pārdošu 100 eurolatus par 50 īstiem euro.
Ka nesanāk kā šitiem!

Sēž ķēķī mērkaķpārītis, pīpē zāli, un drukā rubļus... A termogravitacionālajam astrolabam kaukas saiet dēlī, un gāžas laukā vairs ne ceineri, bet vienpacmitnieki!!! Šamejie bik ņepoņatkā, bet sadomā - ies uz banku, lūkās samainīt! Domāc - darīc! piekrauj maisu un bīdās. Bankā neko - uzķer, kur problēma, paņem to maisu, un... iedod vietā divus! Puķu bērni aiziet mājās, pogā vaļā, uzmet bļinu - a tur četrinieki, un septītnieki!!!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18231500