Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Limfodrenāžas zābaku masāža-vai ir jēga?

krādziņa

Vai izejot 10 x kursu pa 30 min ir kādi uzlabojumi? Celulīta un apkārtmēra kaut neliela samazināšanās?

Vnk tagad ir iespēja iegādāties ar ievērojamu atlaidi, domāju: ir vērts vai ne, jo uz procedūru jābrauc uz otru pilsētas galu...

Milgamma

krādziņa
uz to mirkli, kamēr iesi procedūru būs, pēc tam vecajās sliedēs.

Ja tu vēlies iet celulīta trenkāšanas nolūkā, tad, man šķiet, kā pirmais grūdiens cīņā ar celulītu - ok, bet paralēli jārevidē ēdienkarte un jāpievēršās sportam. Citādi neredzu tam jēgu. Ja 10 masāžās reizēs varētu likvidēt celulītu, tad tāda celulīta nebūtu vispār.

Ja uzlabot limfas atteci, kā ārstniecisku procedūru, pirms kompresijas zeķu nēsāšanas - jā, tas tūsku noņem labi.

man vienkārši patika kā jau jebkura masāža, lielu jēgu gan neredzēju, bet nu man nav arī lielas problēmas, ko risināt, gāju vairāk vnk veselībai.. rezume - uz brīnumiem neceri, bet kā viens no palīgiem cīņā pret celulītu varētu būt, kā arī diezgan patīkams.

"Be happy for this moment, this moment is your life."

Milgamma
pirmais grūdiens cīņā ar celulītu - ok, bet paralēli jārevidē ēdienkarte un jāpievēršās sportam.

Jā, es gan sportoju, gan ēdienkarti revidēju

LaureL
uz brīnumiem neceri, bet kā viens no palīgiem cīņā pret celulītu varētu būt, kā arī diezgan patīkams

Arī labi!

krādziņa
nuja jebkura masāža jau palīdz! pati sev ar rokām pasmaidītu, būtu līdzīgi, tik pusstundu nav tik viegli ik dienas spaidīt tad nu to paveic mašīna

"Be happy for this moment, this moment is your life."

Viena no patīkamākajām procedūrām- guli, relaksējies ( jāatzīstas, ka laikam pat iesnaudos). Kājas tiešām uz brīdi šķiet vieglākas, pēc tam lietoju Dzintara anticelulīta krēmu, šķiet, ka āda palika drusku gludāka. Bet tāda satriecoša rezultāta, protams, nav, celuliīts ir trakoti sīksts pretinieks. Gāju Weyergans klīnikā uz Antonijas ielas, viņiem ir ļoti jauks kanēļa krēms, padārgs, bet likās efektīgs

Ja procedūra tiek veikta ar kvalitatīvu aparātu un kombinācijā ar ietīšanu un speciālo kremu (drenējošo vai taukus dedzinošo), tad rezultāts neizpaliks. Jau pieminētais Weyergans aparāts ir kvalitatīvs un Vācijā to izmanto arī medicīniskos nolūkos - vēnu varikozes ārstēšanai, asinsvadu sieniņu nostiprināšanai un protams limfas atteces uzlabošanai. Šeit var palasīt angļu valodā: http://www.weyergans.de/en/slide-styler.html

Ja ir interese, varu CP nosūtīt koordinātes, kur to veic par labu cenu.

Man palīdz miostimulācija.Taisīju 2 mēn.atpakaļ kursu no 10 reizēm,rezultāts vēl joprojām turas.Pie Nataļijas,kura pieņem Brīvības ielā salonā,netālu no Hartvik,maksā tikai 5 ls

Tatjana
Tel.numurs ir?Kads salons?

Vislabākā ir liposāža - zābākiem nav lielas jēgas. izgāju zābakus un pat šarko dušu. tagad liposāžu - uzreiz rezultāts - iesaku Wellslim

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18233433