Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Limfodrenāžas zābaku masāža-vai ir jēga?

krādziņa

esmues
26766857-Natalija,nosaukumu neatceros

Limfodrenaza+vakuumasaza=tad bus effekts

Esmu šo procedūru izgājusi 2x ar vairāku gadu atstari. Ne pirmajā, ne otrajā reizē efektu nejutu. Diemžēl. Bija visas tās kanēļa ietīšanas un kas tik vēl ne.

Patreiz esmu atradusi labu opciju. Vakumpress. Priekš manis ideāls ir guļošajā pozīcijā. Patīk tas, ka tās 30 min es pati minu to treenažieri, tātad ir slodzīte, tad vēl tas notiek vakuumā un vēl tiek sildīts ar infra stariem.

Lieliski strādā viss kopā, turklāt šādas slodzītes laikā superīgi izsvīst.

Un šim pasākumam es redzu lielāku jēgu, jo pati darbojos, nevis guļu kā plauša tajos zābakos

Iegādājos limfodrenāžas zābakus un izmantoju tos regulāri pēc slodzēm. Daudz mazākas muskuļu sāpes un ātrāka atjaunošanās!

Pēdējās izmaiņas: NobodyIsPerfect, 09.05.2024 14:25.

Fitnesgirl

Roljka
Kurus tieši paņēmi?

Šeit ir labs raksts angļu valodā par limfodrenāžas zābakiem un celulītu.

Efekts būs, ja šo darīs kursu veidā nepārtraukti. Ja 1x gadā, tad noturīga efekta nav, jo celulīts ir iekaisums audos- kautkāu iemeslu dēļ organisms taukaudos noglabā to, ko nespēj izvadīt. Izkustinot, daļa nonāk asinsritē un aknas/ nieres izvada, bet daļa aiziet atpakaļ sistēmā un reabsorbējas . Jāmaina dzīvesveids, lai organismam nebūtu vajadzības sagrūst visu taukaudos vai vismaz intensīvi jāsporto, lai notiktu regulāra limfas kustība.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18233433