Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atraugas :(

sirsnina2013

Sveikas meitenes-man 5-6 grūtniecības nedēļa!!!Jau no paša sākuma mokos ar atraugām!!!!Tas notiek nekontrolējot,un vienkārši briesmīgi,dienā neskaitāmas reizes,visu laiku nāk atraugas,bez skābuma bez jeb kādas garšas ,parastas atraugas,bet tik bieži ka vienkārši neizturami!!!No kā tas ir????

Ma_ruta

Nu man arī tā ir. Atraugas un gāzes Tā teikt piederas pie lietas. Man 9 nedēļa.

Nu jā,man tieši tas pats,gan atraugas gan gāzes.Bet nu atraugas ir nemitīgas un neciešamas!!

Sveikas pulciņā, man tie paši jaukumi. Gāzēm sākumā dzēru Espumisanu, savādāk tā jāmokās, ka no tā vēl grūtāk sāk palikt un galu galā sabiedriskā vietā atrodotiesar tādām sajūtām diez kas nav. Bet atraugas gan nav pametušas vēljoprojām. Tā kā sivēns!

Man ar tām atraugām tāpat, īpaši vakaros,pa dienu nav tik traki,bet kā vakars klāt, tā man beigas Un vēders smags. Tagad uz vakariņām es dzeru bananu,upenu dzema un piena koteili, un nav tik traki,paliek vieglāk.

Man 34.nedēlja, atraugas Ir visu gr. Laiku,agrāk pa dienu vairāk bija, tagad lielākoties vakarā. To ties nekas cits no "labumiem" nav.

Man ik pa laikam miers no tām "patīkamajām" atraugām, bet brīžiem ļoti izteikti, tad mājās tiek patērēts litriem piens, jo piena dzeršana man palīdz.

Bet pret vēdera pūšanos izmantoju ķimenes. Vai nu tāpat graužu vai tēju taisu.

lig_gucis
Tiešām ķimeņu tējiņa palīdz pret vēdera pūšanos?Man pret ķimenēm nav iebildumu,tāpēc labprāt izmēģināšu!

O, jā! Es gan vairāk mocos ar to otro t.i. gāzēm. Brīžiem liekas, ka kuņģis vienkārši nestrādā Atliek pāēst kā piepūšos kā balons un pukšķinu vienā gabalā. Drausmīgi!!! Man 10 ned. vai ir cerība, ka tas mazināsies?

arī tāpat. Gan atraugas, gan gāzes visas dienas garumā un piepūties vēders kā balons, īpaši grūti vakaros…

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18233756