Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kur nopirkt skaistos audumus

kristals

Kur var nopirkt tos pelēkos, laikam lina audumus ar krāsainiem uzdrukātiem zīmējumiem: mārītēm, kaķiem, suņiem utt. No viņiem tagad lielā daudzumā piedāvā visādus izstrādājumus tirdziņos (redzēju dvieļus, priekšautus, virtuves cimdus....). Bērnam ļoti gribās somu ar sunīšiem.

Marite

Mežrozē.

Vai būs konkrēti ar sunīšiem, nezinu, bat visādas smukas apdrukas (atgriezumos pavisam lētas cenas) esmu pirkusi tieši tur.

Un es jūs lūdzu- pamaniet, kad esat laimīgi! /K.Vonnegūts/

Mežrozē vēl nesen biju - tas nav viņu audums.

Marite

kristals
Ja gribi kādu konkrētu atrast, tad jāliek foto.
Bet tikpat labi kāds pats apdrukā un tādus dabūt nevar.

Tajā tirdzinā uzjautā, kur ņēmuši Vai pajautā, lai tev notirgo kādu gabalu, vai pasūti, lai uzšuj to somu

Papildināts 18.12.2013 11:59:

Ā, un Mežroze saražo partiju un viss, vairs neatkārto. Tā kā apdrukātu linu tur pērku jau ilgākus gadus, tad atkārtotās partijās esmu redzējusi tikai ar sarkanām sirsniņām. Un katru reizi, kad tur ieeju, ir kas cits tirgošanā.

Eju gan tikai 2-3x gadā, nekāds pastāvīgais klients neesmu.

Un es jūs lūdzu- pamaniet, kad esat laimīgi! /K.Vonnegūts/

klēra

Tas ir Lietuviešu lins, par kuru kristals runā. Nekad tāds nav bijis nopērkams Mežrozē. Esmu redzējusi uz Čaka ielas Burdas salonā, otrajā stāvā. Vēl pie VEF tilta ir (ļoti ceru, ka vēl ir) kokvilnas audumu veiklas, tur arī šos audumus tirgoja. Gan jau ka vēl kaut kur var atrast.

žubītēns

Tas ir Lietuviešu lins, par kuru kristals runā. Nekad tāds nav bijis nopērkams Mežrozē.

To linu droši vari meklēt tūlīt aiz Gaisa tilta tajā veikaliņā, par ko klēra rakstīja. Tur ir gan ar zvēru, gan ziedu motīviem. Man patīk arī kokvilnas izvēle - skaisti audumi. Cenas ziņā gan nebūs kā Mežrozē, bet dažādībai un kvalitātei jau ir sava cena.

kristals
Ja tev vēl interesē šie audumi, raksti uz cp. Varu pārdot. Man pa pusmetram no katra ir 10 dažādi zīmējumi. Ar suņiem 2 veidi. Pirku vienam projektam, bet nepietiek laika tā realizēšanai.

Papildināts 19.12.2013 01:38:

Marite
Tie, kas tirdziņos tirgo, lielākā daļa paši nemaz nešuj un audumu viņiem nav. Gatavus izstrādājumus viņiem ved no kaimiņvalsts.

Kādās cenās par metru ir šie audumi?

Paldies! Tirdziņā pārdevējām jautāju, viņas izvairījās no atbildes Ja pirktu tirdziņā dvielīšu un tad šūtu - sanāk pārāk dārgi par tādu mazu auduma gabaliņu. Pēc pieredzes varu teikt - ja sašūšu savam bērnam somiņu, tad tādu pašu gribēs arī kaimiņu puikas. Tāpēc ar reizi jāpērk lielāks gabals.

Šarlotes audumos ir lins

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18235538