Tomāti & paprika & ķirbji & gurķi 2014

Sandrusha

Slēdza Sandrusha: "parapapā...ir 2015. gads jaunā tēmā :)".
Sandrusha

Liekam jaunu bildi iekšā, jo nemanot 2014. gads jau iesācies!!!

Novēlu visiem dārza mīļiem šogad atrast savus visražīgākos, gardākos un vieglāk audzējamos dārza labumus un lai veselība stipra, bet laika apstākļi vienmēr ir mūsu pusē šajā 2014. gadā!!!

Iepriekšējās tēmas

Dārza darbi un cita info krievu valodā.

Lai sarunas raisās!

Just keep smiling!

Sveiki!

Laimīgu 2014.gadu! Lai viss ieplānotais izdodas un dārzā viss iesētais vai stādītais aug griezdamies (izņemot nezāles, protams)!

Madelīna

Paldies par viedokli, ņemšu vērā un cerams, ka šis gads arī manā dārzkopes un dārzeņu audzētājas pieredzē ienesīs patīkamas pārmaiņas..

Sandrusha

veejaliepa

Es arī labprāt pievienotos kopējam sēklu pasūtījumam

Man vēl ir jautājums par skujkokiem - vai kāda ir mēģinājusi izaudzēt savā darzā kaut ko no veikalā pieejamajām skujkoku sēklām vai varbūt ir sanācis pašām ievākt sēklas un kaut ko izaudzēt?

Padalīsieties pieredzē?

..Ko Tu man vari padarīt - aiz manis zvaigznes! /Rainis/

Sandrusha

Fantastika

Katrs sākums ir ar sav]am mācībām, tāpēc jau mēs dalamies ar informāciju.

Tevis pieminētā gurķu šķirne Mirabella (rupjkārpainā jeb lielajām pumpiņām) ir ļoti ražīga, agra un pacietīga. Adam arī ir viena no pašām populārākajām (atšķiras ar to, ka sīkkārpainia, t.i. mazas, smalkas pumpiņas). Galvenais, lai gurķim ir pietiekams mitrums, siltums + barības vielas, tad augs griezdamies

Par skujkokiem - no sēklas iegūt koku, manuprāt ir nenormāli piņķerīgs pasākums + parēķini cik gadus tas prasīs, līdz normāla izmēra augam. Tad jau labāk par noteiktu latu, pardon, eiro skaitu jau pieklājīga lieluma un profesionāli izaudzētu augu nopirkt.

veejaliepa

Jā, no e-bay papildināšu savus krājumus un šo to jaunu ar vēl piesūtīšu.

Just keep smiling!

Sveiki!

Man no vasarā audzētajiem tomātiem ļoti iepatikās viena šķirne. Black russian. Auga labi, bija sulīgi un saldi. Ļoti piemēroti svaigam patēriņam. Konservēšanai vajag stingrākus. Šogad audzēšu atkal. Lemon boy kaut kā neaizgāja mūsu ģimenē. Šogad ir doma pamēģināt Beorange.

Sandrusha
Iesaki lūdzu kādu vēlo šķirni. Lai var arī rudenī mieloties ar saviem tomātiem.

Es ar apsasveicināšos ar pozitīvi aptrakušajiem. Lai dabas māte mūs šogad pasarga no salnām, krusām, vētrām, plūdiem, 40 grādu karstuma un visiem kaitēkļiem:)

Meža lilija

Zil-zils

A journey of a thousand miles must begin with a single step. Lao Tsu

Inesso
Ieteiktu Tev no Neslinko šķirni Rudens velte.Ļoti ražīga,neslimoja un nesen pēdējos apēdām-glabājās labi!

LIIN
Paldies!

ellux2

Jēēēē jauna lapiņa es jau nevaru sagaidīt kad varēšu sēt tomātiņus sēklas man jau ir iegādātas,tagad tik jāgaida kad ātrāk marts pienāks

Jē! Gaidīšanas prieks ir sācies! Sveiciens Jaunajā gadā visiem zaļi trakajiem!

Pati domās jau rosos ap podiņiem. Šogad ir plānā tomātus salikt arī podos.Cik lielos podos tomātus audzējat?

Un kuras būtu patiesi zemas podu škirnes. jo aprakstiem neticas. Tā aizpērn iekritu ar "Black sherry" -garšīgs un superīgs, bet izauga līdz griestiem un arī 10l pods bija par mazu!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18236415