Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Klippan kiss. Atsauksmes.

Pele25

Sveiki! Interesee shis kreeslinsh. Vai ir veerts par tadu naudu? Vai erts bebim guljus pozicijaa... utt.

Man ir. Pirku, kad maksāja mazāk. Bet pirktu atkal, jo esmu pārliecināta atmuguriskās braukšanas priekritēja un patīk, ka šo var lietot no mazuļa pirmajām dzīves dienām - tātad nav gada vecumā (vai agrāk) krēsliņš jāmaina [Piezīme - gada vecumā noprikām otrai mašīnai Axkid - bet tā kā mums mazule gadījusies no augumā mazajām, līdz pat nesenam laikam Kiss viennozīmīgi derēja labāk. Tagad derēšana ir vienlīdz laba). Patīk, ka var regulēt slīpumu. Mazulim labi, brauc jau gandrīz pusotru gadu un nesūdzas. Vai vērts par tādu naudu - atkarīgs no tā, vai tevi ERF ideja ir paņēmusi vai ne Mani jā, un uzskatu, ka bērna drošība noteikti ir tā lieta, kurā ir vērts ieguldīt naudu.

tofiks

Pele25
ar varu padalīties ar pieredzi

TOFIKblogs: iespējams labākais tēta cāļblogs..

lasīt blogu || abonēt rss || sekot twitter

tofiks
Aha, man arī tie rokturi nepatīka, arī tapēc, ka viņus pagrūti attaisīt un visu laiku jāuzmanās, lai bērnam pa seju neiesistu. Bet es iespēju sēdeklīti ņemt ārā no bāzes izmantoju pavisam maz (un tagad vairs nemaz), tā ka to var pieciest.

tofiks

akka
nu tie rokturi bij aktuāli tik pašus pirmos mēnešus.. nu jau kādu laiku neesmu viņus vairs vilcis ārā - tā kā traucēt vairs netraucē!

tagad bik besī ļurīgās jostas, kas jāmeklē zem beņķī iesēdinātā bērna..

TOFIKblogs: iespējams labākais tēta cāļblogs..

lasīt blogu || abonēt rss || sekot twitter

Pele25

ja neskaita dažus sīkumus (tie paši te jau pieminētie rokturi), esam ļoti apmierināti. Lielo galvas balstu vēl neesam izmantojuši, bet pagaidām nožēloju, ka nepirkām šo soliņu kā pašu pirmo jau pirmajam bērniņam.

pozīciju maiņa ir super lieta - sevišķi tālākā ceļā vai guļotvar sagāzt pavisam slīpi - slīpāk kā citos beņķos, un atslogot muguru.

Mums ir šis krēsls jau 5 mēnešus no bērna pirmās dzīves dienas. Ne mirkli nenožēloju savu izvēli. Ja neapsrpiež no drošības viedokļa, kas manuprāt, visiem ERF krēsliem ir ļoti augstā līmenī, par ko liecina arī krēsla pamatīgums, tad par citām krēsla 'īpašībām' varu teikt - ļoti patīk dizains, ritenīši ļoti noderīgi. Ieliktņi, kas paredzēti pirmos dzīves mēnešus perfekti pilda savu funkciju, bērns nav ne pārlieku sēdus, ne pārlieku guļus. Piekrītu par rokturiem, kas dažreiz ir neērti, noteikti varētu izdomāt ko labāku. Krēsls ir arī smagāks par citiem (vismaz, ar kuriem esmu saskārusies) 0 grupas krēsliņiem. Bet man šķiet, ka šie mīnusi pazūd līdz ar brīdi, kad bērnu uz/no mašīnas nes klēpī, ne vairs krēslā.

Pēdējās izmaiņas: SanSanta, 13.01.2014 01:33.

SanSanta
manuprāt, nav stipri smagāks... mums pirms tam bija BeSafe Izi sleep - tas likās smagāks par šo. 100 gadus atpakaļ bija ratiem līdzi nākušais leišu plānais - tas gan bija vieglāks, bet nu pēc kvalitātes nevar viņus nekādi salīdzināt..

veikalins.muki.lv ieteica šo kā labāko variantu nesēdošam bērnam. Sekojot ieteikumam iegādājos. Principā labs. Ir gan pāris lietas kuras varētu uzlabot:

1) rokturi. Jāuzmanās lai bērns neiespiež rokas kad ceļ, kā arī lai netrāpītu pa seju. Pagaidām ~8.5 kg smagu vēl nesu krēsliņā. Droši vien kā jau te minēja - kad vairs nevarēs nest, tad šī problēma nebūs aktuāla

2) siksnu garums. Nezinu kā citiem, bet manam (ne tik lielajam) bērnam jostas noteiktā situācijā bija par īsu. Ja saliek tos polsterus, lodger bunker un 2-3 kārtas drēbju vienkārši nevarēja aizsprādzēt izvelkot pat visu jostu. Principā to ražotājs varētu vienkārši risināt stiprinājumu liekot tālāk. Rezultātā lai iesēdinātu ņēmu ārā dibena polsteri. Šis faktors gan ļoti nepatīk. Vēl neesmu mēģinājusi kombinzonā. Iespējams būs līdzīgi. Jācer, ka tas neietekmēs sēdeklīša izmantošanas ilgumu (bērns neizaugs no jostām).

Citādi vislabākās atsauksmes. Paaugstināts (bērnam interesantāk braukt), stingrs, ērti ieliekams/izņemams, noderīgi ritentiņi, noņemama galvas balsta daļa...

adler
Man bija Chicco, bija drusku vieglāks, bet nu ne būtiski.

_aija_
Bērnam šobrīd 5 mēneši, sver kādus 7 - 8 kg. Ar siksnām problēmu nav, pietiek vēl atliektiem galiem. Tiesa, drošības apsvētumu dēļ, nekad nelieku autokrēsliņā biezajā kombinezonā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18236995