Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Noraukšana!

Sweet SUN

Sveikas! Esmu vairāk adītāja nekā tamborētāja, bet tomēr izlēmu arī kaut ko uztamborēt! Un jautājums tāds...es tamborēju cepuri uz apli, sāku no platā gala, no galvas vidus, sakiet lūdzu, kā tamborējas noraukums? Hmm, cerams, ka saprotat ko jautāju!

Es pat nezinu kā lai uzraksta?

Pag, es gan ar svētdienas tamborētājs, bet ko tamborējumam prasās noraukt?

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

Конец света отложен

ko tamborējumam prasās noraukt?
Pēdējo valdziņu

Un es jūs lūdzu- pamaniet, kad esat laimīgi! /K.Vonnegūts/

Marite
Tūlīt mēs pietamborēsim te tēmu

Sweet SUN
Moš iemet kādu linku uz bildi - ko tu tur borē, lai borētāji iesaka, kā to lietu pieseivot.

man trukst objektivitates, cienas un prasmes pakluset (MA)

Конец света отложен

Sweet SUN

es gan parasti sāku no augšas cepures un pieaudzēju, bet ja otrādies, nu tad vienkārši, jāsamazina tās cilpiņas
tas no musturs.lv
divi īsie stabiņi satamborēti kopā

Iedur adatu nepieciešamajā vietā, izvelk cilpiņu (uz adatas 2 cilpiņas), iedur adatu nākamajā nepieciešamajā vietā, izvelk vēl vienu cilpiņu (uz adatas 3 cilpiņas), apmet pavedienu un izvelk to cauri visām trim cilpiņām

Trīne

Sweet SUN
Hmm, cerams, ka saprotat ko jautāju!
Nesapratām. tev vajag pabeigt tamborējumu vai samazināt cilpiņu skaitu cepurei?

Samazināt cilpiņu skaitu!

Ta ka te http://www.ingasmaja.lv/2012/01/14/tamboreta-cepure/

Papildināts 18.02.2014 19:53:

Varbūt varat pie reizes ieteikt kā tamborē cepuri arīdzan no augšas, kur pieaudzē valdziņus! Lai ir bez shēmām, galvenais to domu saprast!?

Jeewa

Sweet SUN
Ta ka te
Tur tak viss uzrakstīts.

Nekad nesaki: "Es kļūdījos!"
Daudz labāk skanēs: "Re, kā interesanti sanāca..."

Trīne

Noraukšana tamborējot ir vienkārša. Ja tamborē īsos stabiņus bez apmetuma, tad apmēram tā: iedur adatu vajadzīgajā vietā (nu vnk kā tamborējot to stabiņu), izvelc cilpiņu (uz adatas divas cilpiņas). Tagad prasītos taisīt apmetumu un izvilkt cilpiņu cauri abām un būtu gatavs īsais stabiņš. Bet nekā! Tagad dur adatu nākamajā valdziņā (iedomājies, ka tev uz adatas nav divas, bet viena cilpiņa), izvelc cilpiņu. Tagad uz adatas ir divi puspabeigti īsies stabiņi - tb trīs cilpiņas. Nu un tagad cauri visām trim cilpiņām izvelc to pēdējo, kas satamborēs visu kopā. Oj, nezinu, vai saprati. patiesībā vienkāršāk par vienkāršu.

Jeewa

Jā, tur ir rakstīts sāk noraukšanu... bet kā to dara jautājums...tas nav rakstīts...

Papildināts 18.02.2014 20:05:

Trīne

Es tamborēju ar vienu apmetumu

Papildināts 18.02.2014 20:06:

Tad tā doma tāda pati?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18240668