Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Plakstiņu operācija

Olīīvija

cunami

Nezinu 100%, bet ja cenas nav pacēlis mākoņos, tad ap 1000 - 1200 eiro (augšējie plakstiņi).

Bet es domāju, ka cenas nav norādītas tāpēc, ka viņš tās nosaka individuāli katram pacientam.

*Una*
Paldies par informāciju, ar tādu cenu es aptuveni arī reiķinājos, ko viņš varētu prasīt.

Taisīju sev augšējos plakstiņus pirms gada pie Jurševiča, precīzi neatceros, ap 900 eur. Praktiski varēju doties jau tajā pašā dienā mājās, tomēr izvēlējos palikt vienu nakti klīnikā, likās tā tomēr drošāk, bet meitene, kurai arī taisīja plakstiņus devās tajā pašā dienā mājās. Klīnikā personālam bija ļoti laba attieksme. Ir jārēķinās, ka nedēļu būs plāns miesas krāsas plāksterītis pāri rētai, ieplānoju mājas režīmu, tikai estētisku apsvērumu dēļ (plāksterīša).

Pēc nedēļas jau neviens vairs nemanīja, ka man kaut kas ir mainījies, tikai izteica komplimentus, ka labi izskatos

Sadzija perfekti, rētas nav nekādas. Nevēlos uzņemties atbildību iesakot šo operāciju, motivācija ir jājūt katrai pašai, varu tikai dalīties savās sajūtās. Un manā gadījumā- esmu ļoti apmierināta ar rezultātu un salīdzinot proporcionāli rehabilitāciju+salīdzinoši nelielo naudas summu ar ieguvumu, tad ieguvums ir neizmērojami lielāks.

Un vai pec operacijas ir kadi asins izpludumi, zilumi? Ir doma par sadu operaciju, bet bailes ari ir. Ir kada, kas neapmierinata un kapec?

Latika

Ja drīkst jautāt cik tev gadu?

Vai tev bija asimetrija acīm? Vai acis ir simetriskas pēc operācijas (neatkarīgi vai asimetrija bija/nebija).

Un kāpēc izvēlējies Juršēvicu? Biji arī pie citiem ķirurgiem?

Bija tāda zilgana krāsa, bet minimāli..vairs neatceros īsti pat. Tas laiks pagāja ļoti ātri. Un padomājot- kas ir nedēļa pret visu pārējo.. Nebija nekādu fizisku diskomfortu.

Acis ir simetriskas un aizverot- nav nekādu pazīmju, ka būtu veikusi šo operāciju.

Jā, pirms veicu šo operāciju biju arī pie citiem ārstiem, bet Jurševičs iepatikās, uzrunāja arī viņa lielā prakse tieši plakstiņu operācijām un neatradu negatīvas atsauksmes, intuitīvi viņš pārliecināja vairāk. Pēc savas pieredzes nevaru pateikt nevienu sliktu vārdu ne tikai pret viņu, bet arī māsiņām klīnikā. Taču.. vienmēr ir labie un sliktie piemēri. Vienmēr var atrast kādu, kam nesanāca, tomēr ir operācijas, kur nesanāk biežāk kā blefaroplastikā. Plakstiņi tomēr ir ātra, vienkārša, paredzama operācija, salīdzinot, piemēram, ar rinoplastiku, kas ir sarežģīta, ilga gan operācija pati gan rehabilitācija, kā arī grūtāk paredzams rezultāts, var būt visādi pārsteigumi. Tad te, manuprāt, var būt tikai labāk, ja ir tiešām tāda nepieciešamība.

Man operācija bija paredzēta 01.2012, neaizgāju, naktī uznāca tāda panikas lēkme, ka no rīta piezvanīju un atteicu operāciju. Redzu, ka vajag to izdarīt, bet baidos, ka atkal nesaņemšos. Kā lai sevi iedrošinu saņemties

Huanita
Kā lai sevi iedrošinu saņemties

Kad plaksti karāsies acīm priekšā un vairs neatradīsi skropstas, jautājums atrisināsies pats no sevis.

esmu jau laikam tajās iepriekšējās tēmās ierakstījusies, bet ši bija lieta, kuru perfekti paveica Ģīlis, jau pasen. ( Vispār es viņu neciešu)

bet nu šis ir rezultāts, par ko visi profesionāļi, kas redzējuši, saka, ka ideāls darbs.

Katrā ziņā, ja Jurševičam cena ir lielāka un tas ir budžetā būtiski, tad tikai acis var taisīt arī citur. Savām paziņām un draudzenēm visām saku- ejat pie pie tā Ģīļa.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18241292