Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Plakstiņu operācija

Olīīvija

Tulip

Baibo

Jūtu līdzi, ka Tev tā. Sanāk, ka vēl aizvien redzamas un sarkanas? Vai tieši savilktas?
Man gan neviens smēres nelika lietot, teica, ka labāk nevajag. Arī paziņām, pēc acu op tas pats par tām smērēm teikts. Pie citiem ārstiem gan.

Baibo
Man arī šuves noņēma māsa.Es gan uzstāju, ka gribu arī ārstu satikt.Un tad ārsts teica, ka viņš sen jau vairs neskatās ātrāk par 3 mēn., jo tikai pēc tiem 3 mēn. var kko spriest par rezultātu.

Papildināts 17.11.2023 16:57:

Un atkal komunikācija ar pacientu: es, piem., netiku brīdinata, ka šuves noņems māsa.Nu, vai tad tiešām tik grūti to pateikt.Es gāju uz to šuvju noņemšanu ar domu, ka arī ārsts pie reizes paskatīsies savu veikumu.Tāpēc arī biju nikna un prasīju ārstu.

Papildināts 17.11.2023 16:58:

Tulip
Un tev bez visām smērēm smuki sadzija rētiņas un palika neredzamas?

Jā, man rētu "astītes" joprojām redzamas. Un tieši tur arī dzija vissliktāk un asiņoja. Bet māsiņa toreiz noteica, cik smuki un labi dzīst! Tā ka, tiešām grūti saprast, kā ir, kā jābūt. Un, protams, esam katrs savādāks.

Aizverot acis, ir sajūta, ka nedaudz velk plakstiņu. Un atkal jau - es nezinu, kā jābūt pēc visiem priekšrakstiem. Principā, tas nav traucējoši, vienkārši fakts kā tāds.

Labdien! Nedaudz dalos savaa pieredzee.

Patreiz man ir 47 gadi. Operaacijai briedu vairaakus gadus. Nevareeju saņemties. Bet saprotot, ka mani ģeneetiski nošļukušie acu plakstiņi ar gadiem neko diži smukāki netop, vakaros seja ir nogurusi un rieva pieree, turot acis plašāk vaļaa, kļūust arvien dziļāaka.... tomēr saņēmos.

Operāciju veicu LAAC pie dr. Mežatučas. Patreiz rit 9.diena. Foto- 8.diena (uzreiz pēc diegu izņemšanas) un foto PIRMS.

maiba333
Manuprāt, ļoti, ļoti skaists rezultāts! ❤️

Man arī rit 9.diena un rīt izņems diegus, bet jau tagad šķiet, ka izskatos daudz, daudz labāk! Tā kā mana problēma nebija vecums, bet gan ģenētika, tuvākie bija pilnīgā neizpratnē kam man to vajag, bet jau kā noņēmu plāksterus un parādīju pirms/ pēc bildes, visi atzina, ka tiešām man operācija bija nepieciešama

Agaaa123

Paldies! Man pašai arī patīk.

Laikam jau šī ir tā operācija, kuras efektu vislabāk ievērojam mēs paši, jo esam savu seju iepazinuši līdz niansēm.

Patreiz vislielaako diskomfortu sagādā bailes netīšām kādu no šuvēm atplēst vaļā un rezes miglošanās no Tobradex.

Tulip

Plakstins
Nē, es neklausīju ārstu un smērēju silikona smēri. Man tagad ir nesmuki baltas rētas tieši locījuma vietā - t.i. Ko redz, ja acis aizvērtas, tās plānoju koriģēt ar pmu.

Sveikas, izlasīju pēdējās 15 diskusijas lapas, vairāk nav pacietības! Uztaisīju augšējo un apakšējo plakstiņu korekciju pie dr.Lauras Liepiņas, vakar noņēmu plāksterus, pēc 2 dienām braukšu izņemt diegus! Operācija vispār nesāpīga! Skats man ir baiss tā it kā mani kāds būtu piekāvis! ja būtu tikai augša, tad laikam pat zilumi nebūtu, bet man zem acīm tādi zilumi un vēl uz leju dzeltens no zilumiem, bet tā, protams, ir mana organisma individuāla reakcija! Plāksterus noņemt izrādās nebija traki,lai gan skats bija baigais, savā galvā to biju iztēlojusies trakāk, ļoti ceru, ka diegu izņemšana arī nebūs traka!

Papildināts 27.11.2023 21:01:

Agaaa123
Kā Tev norit dzīšanas process? Arī pie dr.Liepiņas,vai ne?

fiondee
Domāju, ka tie zilumi varētu būt tāpēc, ka abas reizē taisīji, bet tas jau tāds dzīves sīkums- ātri izgaist un aizmirstas! Par diegu izņemšanu vispār nav ko satraukties, man daktere pati izņēma un sāpes bija apaļa 0! Tikai jūti kā diedziņš izslīd caur rētiņu un viss! Man dzīšanas process norīta diezgan labi ( vismaz manuprāt ), protams, rētiņas ir redzamas, bet šķiet, ka tās ir salīdzinoši gaišas, ņemot vērā, ka ir pagājušas tikai 2 nedēļas! Pagaidām gan vēl nesaprotu par rezultātu, jo laikam pašiem plakstiņiem vēl ir mazliet tūska un acis liekas tādas jocīgas Esmu gan dzirdējusi, ka acis vēl atgūs formu un ir pilnīgi normāli, ka nav sākumā uzreiz sajūsma par rezultātu! Kā citām? Pēc cik ilga laika bija redzams tas īstais gala rezultāts?

Agaaa123
Zilumi un tas trakais skats šobrīd mani neuztrauc,es tāpat nekur neeju un biju ar to jau rēķinājusies! man galvenais, lai noiet zilumi un var doties ārā,tas ka būs tūska kādu brīdi un redzamas rētas,tas arī neuztrauc, uztveru to kā normālu procesu! Diegus man izņems laikam māsiņa! Vai pie dakteres tagad vēl pēc kāda laika ir jāatrādās?

Pirmās 3 dienas trakākās,otrajā naktī domāju,vai es otro reizi uz ko tādu parakstītos tagad jau,kad acis varu aizvērt, vairs neliekas tik traki!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18241292