Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Plakstiņu operācija

Olīīvija

fiondee
Es jau no kādas 3 dienas gāju visur, tik saulesbrilles uz acīm un aidā! Nezinu kāpēc, bet man zvanīja no klīnikas un teica, ka diegus izņems pati daktere, īsti nezinu vai ir kāda baigā starpība, jo tas likās tik elementārs process, ka nebija īsti nozīme vai to dara daktere vai māsiņa! Daktere teica, ka jāatrādās pēc trīs mēnešiem!

Man laikam vissarežģītākais bija tā gulēšana uz muguras, bet kādā 4-5 naktī padevos un sāku gulēt arī uz sāna! Tagad pēc divām nedēļām jau ir tā, ka esmu aizmirsusi, ka tāda operācija bijusi! Vienīgais, kas ir mainījies- tāda mazliet stīvuma sajūta, kad cenšos pacelt acis uz augšu, bet tas vispār dzīves sīkums!

Lai Tev smuki un ātri dzīst! Tad jau pastāsti, kādas sajūtas pēc diegu izņemšanas!

Agaaa123
Es cenšos uz muguras,bet man šķiet pa miegam pagriežos uz sāniem! Man jau arī liekas,ka tam nav nozīmes,kurš tieši tos diegus izņem! Tad jau pēc 3 mēnešiem viņa noteikti taisa bildi "PĒC"!

Baibo
Jums cāļa pasts.

Sveikas meitenes.Sakiet lūdzu ka ir ar slimības lapu? Jo darbā nevaru paņemt brīvu tāpat.Varbūt zināms pie dr. Mežatučas kā ir?

Sniegpaarsla

Magone123
Nezinu par minēto ārsti, bet Aesthetica klinikā pagājusogad deva tik tās 10 (9) dienas ar iespēju pagarināt lapu pie ģimenes ārsta.

tulpe1

Varbūt ir kādi komentāri par Ģīli? kāds kaut ko taisīja pie viņa? kā ar rētām- cik redzamas?

Sniegpaarsla Paldies

tulpe1
Es. Nav nekā daudz ko komentēt, esmu jau kādreiz te rakstījusi sīki un smalki. Man ar rētām viss labākajā kārtībā, bet tas tomēr no paša organisma daudz atkarīgs, jāskatās, kā citas rētas pa dzīvi uzvedas.

CaalisCaalis

Sveikas. Sen nebiju te ienākusi. Man tulīt 4 mēneši pēc operācijas. Decembrī biju uz trīs mēnešiem atrādīties- daktere saka, ka viss smuki un uz lāzeru iet nevajag. Vismaz pagaidām nē. Beidzot rētas sāk palikt nemanāmākas un vairs necenšos speciāli maskēt ar kosmētiku. Bet astītes vēl diezgan redzamas. Efekts ir super- man pašai ļooooti patīk

Ar interesi lasu jau ilgāku laiku. Mana problēma, ka vairāk nošļucis ir tieši viens plakstiņš. Bet baidos operēt jo man rētas nesmukaa veidojas. Visas rētas kas reiz bijušas, arī no laproskopijas, palikušas redzamas, tādas nedaudz paceltas uz āru un gaišas. Baigā dilemma

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18241292