Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Plakstiņu operācija

Olīīvija

Juoda

Ja aktuāli, tad Tiger bodītē (Merķeļa ielā, var būt ir arī citviet) pa eiro gabalā smuki gela spilventiņi, puķes formā, apmēram 9 cm diametrā. Pēc operācijas aukstuma kompresēm.

CaalisCaalis

Pēc cik ilga laika varēja sākt sauļot rētas? Baigi sagribējās uz solāriju aiziet

Labdien. Vai kāda šeit ir veikusi plakstiņu operāciju valsts apmaksātu? Un kurā vietā var pretendēt uz šo operāciju par valsts līdzekļiem? Paldies

sirdspukstiņš

Mana acu ārste ieteica pierakstīties pie dr.Mežatučas, operācija par valsts līdzekļiem...neesmu vēl pieteikusies

Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

sirdspukstiņš
Šodien zvanīju uz LAAC kur pieņem Mežatuča, diemžēl viņai nav par valsts līdzekļiem paredzēta konsultācija. Tikai maksas, bet pierakstīja pie cita speciālista uz valsts apmaksātu konsultāciju. Tad redzēs ko teiks...

Sveikas.Vai ir kādai gadījies mazliet apaukstēties pirms operācijas..Domāju vai var veikt operāciju.

tupele

Magone123
Risks ir nošķaudīties operācijas laikā

Gribēju vaicāt tām, kuras operāciju veikušas jau pirms kāda laika. Kā ar retām? Ja acis atvērtas , neko nevar redzet : astītes neredzamas. Savukārt l, acīm ciet esot, vidusdaļā ir baltas retas : ne ļoti biezas, bet var redzet.

Elevele
Man ir astītes - tādas kā vadziņas bez krāsas (nepatīk) un uz paša plakstiņa rēta ir bālā svītrā. Citiem esmu redzējusi, ka astītes tomēr daudz nemanamākas.

Sniegpaarsla

Elevele
Uz plakstiņiem ir gaišas svītras, astītes nemana.

Bet domāju ka tās svītras arī redz ļoti tuvu ieskatoties sejā. Tā ka principā redzēt nevar. Varbūt zobārsts vai kosmetologs pamana

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18241292