Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Plakstiņu operācija

Olīīvija

CaalisCaalis

Man gan uz plakstiņa gan astīte ir kā tieva graviņa. Krāsas atšķirība nav, tikai tik cik var redzèt to iedobīti. Man pus gads pēc operācijas.

CaalisCaalis

Dāmas, no kuras dienas bija uz rētas jāsāk smērēt Fucidin smērīte? Nevis rētām, bet tā kas palīdz dzīšanas procesam?

Man arī tūliņ pus gads pēc operācijas, bet rēta ir pamanāma, jo īpaši labajai acīs, pat bildēs ieskatoties labi var redzēt, tieši tāpat kā rakstīja CaalisCaalis. Pati rēta nav sarkana, bet kā dziļa iedobe ar īpaši izteiktu astīti. Rīt pieteikšos Mauriņa klīnikā pie Dr. Kristīnes Kalniņas, ceru, ka kaut ko var koriģēt. Šķiet, ka arī CaalisCaalis taisīja operāciju pie Dr.Lauras Liepiņas, un tā kā mums ir pilnīgi identiskas situācijas, tad gribētu teikt, ka tā noteikti ir dakteres vaina.. Mēnesi pēc manis operāciju taisīja arī mana mamma, kurai rētiņas vispār nav redzamas un tāda astīte nemaz nebija, līdz ar to, vēl jo vairāk gribas ticēt, ka šāds iznākums nav mana organisma īpatnība , bet gan neprofesionāls dakteres darbs..

Alija

Agaaa123
pie kā taisīja operāciju mamma?

Papildināts 28.04.2024 12:25:

4.Operācija nav ieteicama, ja ir izteikts sausās acs sindroms.
Vai kādai šāda problēma ir bijusi? Man ir izteikts sausās acss sindroms un esmu pierakstījusies pie L.Liepiņas uz konsultāciju par blefaroplastiku.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Alija
Pie Vinetas Aizkalnas AIWA clinic!

Alija

Agaaa123
kāda bija cena augšējiem plakstiņiem? Mājaslapā redzu cenu no 900 eiro. Bet cik realitātē?

Alija
Šķiet, ka novembrī samaksāju aptuveni 950€ ar zālēm! Bet ieteiktu labi apdomāt dakteres izvēli, jo mazliet šķiet, ka iegūtās popularitātes dēļ no influenceru reklāmām tur ir riktīgs konveijers.. cena tomēr nav izteikti lētāka kā citur, un galu galā, es pagaidām pat nestādos priekšā cik man vēl nāksies iztērēt, lai maksimāli atbrīvotos no neglītajām rētām! Līdz ar to, no sirds iesaku kaut vai iziet kārtīgi cauri šai diskusijai un atrast ārstu ar maksimāli labām reālu meiteņu atsauksmēm!

Alija

Lasu un skatos foto. Ka jums šķiet, ko teiks dr - jau ir pietiekami slikti, lai operētu?

Papildināts 30.04.2024 09:12:

Ieliku foto skatos un pati redzu, ka jā, ir laiks.

Kamerona

Pedeja laika par šo aizdomajos... Bet! Man nav " ir laiks", jo man visu mūžu tie plakstini bijusi nokareni. Kopš dzimšanas Besi, ka uzkrasojies, atver aci - neko jau neredz. Taja pat laika bail, ka vairs sevi nepazīšu. Sanaks ka Zelvegerei. It ka tas pats cilveks, bet tik sveša. Jo tada visu mužu esmu bijusi. Ir kadai šeit tā? Sevi atpazināt? Nenožēlojāt? Esmu pieradusi, sevi citādu nezinu... bet gribetos beidzot tušu uzklat tā, ka nenosmērējas viss augšējais plakstiņš....

Papildināts 30.04.2024 15:42:

Alija
Nu es sev taisni skatoties acs skropstu liniju vispar neredzu. Redzei netrauce, bet tas plakstins iet pāri.

Papildināts 30.04.2024 15:43:

Man viņi kaut kādi.. kā aizpampuši.

Alija
Dakteris neiebildīs drusku nogriezt

Man ir līdzīgs paskats. Operēties pagaidām nav bijusi doma. Bet man bija smueklīgs gadījums. Aizgāju pie dermatologa. Vēl neko nebiju paspējusi teikt par nākšanas iemeslu, kā daktere jau sāka - jā, jums noteikti vajag operēt, būs smuki, 10 gadi būs nost. A man nākšanas iemesls pavisam cits bija. Pēc tam domāju - vai tiešām tik traki izskatās!

Kamerona
Var pakonsultēties ar ārstu - netaisīt pavisam atvērtus tos plakstus, bet drusku tikai noņemt, lai izskaties pēc sevis, tikai svaigaks paskats.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18241292