Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Plakstiņu operācija

Olīīvija

Vieda Vārna

Alija
Man jau liekas, ka te varētu arī pagaidīt ar plakstiņu operāciju. Pēdējā laikā dzirdu labas atsauksmes par mid face lift surgery.

Draudzene nesen uztaisīja, pilnīgi nevar redzēt, ka kas darīts, rēta zem matiem, bet viņa nudien izskatās vismaz 10 gadus jaunāka.

Tulip

Vieda Vārna
Kuru veidu draudzene taisija? Padalies lūdzu.
Es biju par šo procedūru ar dažiem dr runāju, mani mulsina, ka uzreiz apakšējie plakstiņi jātaisa, pat, ja vēl tos īsti neprasās, bet savādāk nevarot.

Vieda Vārna

Tulip
Tik smalki nepateikšu, zinu tikai to, ka rētas aiz ausīm. Kādu nedēļu skats briesmīgs, esot arī ļoti sāpējis, kaut kāda problēma arī ar ausi, bet izskatās viņa tagad lieliski. Ko konkrēti gribi zināt ?varu pajautāt. Bet tas gan nav Latvijā.

Tulip

Vieda Vārna

Tas būtu ļoti jauki, ja varētu pajautāt.
Izklausās pēc klasiskā midface lift. Man tieši tā acu daļa visvairāk interesē. Vai viņai taisīja pacelšanu acis neaiztiekot, vai tomēr kaut ko arī tām? Vai ilgi nevarēja cilvēkos rādīties, un cik ilgi tūska bija? Kā arī kāda vecuma grupa aptuveni. Paldies

Kamerona

Dūducis*
Lasu un .. Līdzīgi. Man pašai netraucē, nujā redzu, bet tā kā tādi man ir visu mūžu, tad pierasts, bet aizgāju skropstas likt pie citas, tad permanentu uzacim atjaunot - " neesat domajusi par plakstiņu operaciju??? Man te kliente uztaisija, sajusma" Bļīin.. un viss, man ķirmis smadzenēs.

Papildināts 30.04.2024 23:34:

Nu protams traucē jo uzkrasoties nevar tā forši, bet citādi jau nē it kā.

Alija
Manuprāt, Tev nāktu par labu viens kārtīgs, tonizējošs acu krēms. Kādu acu krēmu Tu pašlaik lieto?

Alija

Lietoju Eucerina, bet kremu efektam īsti neticu. Kosmetoloģe 3x uztaisīja kaut kādu termo-liftinga procedūru, kas esot kā plastiskās operācijas alternatīva, bet jēgas tieši plakstiņiem nav.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Dace_D

Lūdzu atsaukties meitenes, kas taisījušas apakšējo plakstiņu korekciju.

Man ir tā saucamā tauku trūce, tā vismaz es saprotu. Veidojas tāda kā iedobe un maisiņš zem acs. Sevišķi, kad smaidu. Bija domājusi iet pie Jurševiča uz konsultāciju, bet labprāt dzirdētu pieredzi un ieteikumus.

Blue Lotus

Dace_D
Man bija augšējo un apakšējo plakstiņu op pirms 1.5 mēn. Kas tieši interesē?

Dace_D

Pēc kādiem kritērijiem izvēlējies dakteri? Kā apmierina rezultāts? Biji tikai pie viena uz konsultāciju vai vairākiem?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18241292