Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Plakstiņu operācija

Olīīvija

Blue Lotus
Man pēc 2 nedēļām augša un apakša pie Jurševica. Saprotu, katram ļoti individuāli norit pēcoperācijas periods, bet.. kā Tev izskatījās retas pēc pirmās nedēļas un kā tagad? Vai ar kosmētiku var labi nomaskēt? Cik ilgi tūska saglabājas? Pie kā Tu taisīji?

Blue Lotus

Dace_D
Nekādu dižo kritēriju nebija.

Biju uz konsultāciju tikai pie viena 2x. Pirmajā reizē pirms diviem gadiem nobijos un atcēlu. Attiecīgi šoreiz nekādu jautājumu nebija, konsultācijā nozīmēja datumu un viss.

Rezultāts, vēl viss ir procesā. Augšējie sadzijuši, apakšējā rēta vēl dzīst un mainās.

Ir labāk kā pirms, bet tikai ar kosmētiku, bez vēl joprojām ir baisi.

Papildināts 16.05.2024 21:20:

Zelta_malina
Taisīju pie Liepiņas VC4.

Apakšējās rētas ir vēl tagad grūti nomaskēt. Vietām ir tāds nelīdzens. Bet nu brīdināja, ka nebūs ne skaisti, ne ātri. Tāpat pēc mēneša jau bija besis, tagad ir vienalga, zinu, ka būs skaisti, tikai ne uzreiz.

Man vēl joprojām ir tūska pašā acī, tas laikam visvairāk traucēja. Izskatījās it kā visu laiku raudātu.

Būs jāmācās no jauna krāsoties, vēl joprojām mokos ar skropstām, toties laineris izskatās vnk burvīgi un turas visas dienas garumā.

Papildināts 16.05.2024 21:21:

Papildināts 16.05.2024 21:22:

Pirms un 1.5 mēn pēc. Var redzēt to tūsku acī, nu tā ir gandrīz nogājusi.

Kamerona

Blue Lotus
Es lkm nespeju iebraukt.. Augsejiem ari kas taisits? Tad priekskam? Jo isti nesaprotu kura bilde ir pirms, kura pec Vienā vnk laineris.

Es tad ar savejiem vispar varu iet nošauties, vel kko gudroju vajag vai nevajag

Blue Lotus

Kamerona
Apakšējā bilde ir pirms OP, augšējā ir pēc.

Jā, augšējie plakstiņi arī ir taisīti.

Bildēs to tā nevar saprast, bet tie jau bija visai noslīdējuši, it sevišķi uz vakaru.

Vai kāda ir taisījuši tikai apakšējos plakstiņus? Man pašai nepatīk apakšējie, jo ir trūce un lengana Ada zem acīm, bet Dr ieminējās, ka arī augšējos var pie reizes sataisīt, jo tur veidojas "jumtiņi", bet man pašai augšā netraucē. Pēc 2 ned ir operācija, bet arvien vairāk sliecos , ka gribu tikai apakšu taisīt.

elysian

Kamerona
Viss ,ko rakstīji par Zelvēgeri+++

Man plaksti visu mūžu uz acīm virsū, traucēja. Gadiem ejot, likās nu fui, kaut kas jādara. Ja kāds būtu pateicis, ka ar tādiem plakstiņiem rezultātā dabū "svešas " acis, nebūtu taisījusi. Pēc operācijas pilnīgi nepazīstams acis, bija drausmīgi bēdīgi, raudāju spilvenā. Plus man vēl nesmuka rēta vienai acij, un vispār rētas labi redzamas. Iesaku ļoti pārdomāt, vai vajag. Izrunāt ar dr. visu sīki jo sīki.

Kamerona

Jā.. tas laikam apliecina, ka tomer nevajag. Visu laiku ļooti šaubos. Tā kā gribētu, bet bail no tām "svešajām acīm"...Operācja laikam jātaisa, ja ir tāda vismaz 99,9% pārliecība...

Dzīvosim, redzēsim. Varbūt ar gadiem (man 45 nākammēnesi) vienkārši tas plakstiņš sāks redzei traucēt un tad nebūs divu domu...

Blue Lotus
Tu raksti, ka Tevi brīdināja, ka nebūs skaisti un ātri. Kāpēc tā? Vai Tev bija kāda specifika jeb tā ir vnm ar apakšējiem plakstiņiem?

Armadetta

Dace_D
Es ārstu izvēlējos pēc atsauksmēm un arī redzēju,kā paziņām uztaisīts. Rezultātu ne vienmēr var paredzēt, jo tomēr medicīnā nav garantiju, tikai prognozes. Riskēju-sanāca labi. Esmu priecīga. Taisīju pirms gadiem 4 pie Nonnas Tomiševas VC4. Kolēģe taisīja pie Mežatučas un arī ir ļoti smuki.

Tagad briestu uz sejas pievilkšanu-man ir buldoga vaigi un no sāniem ļoti nesmuks kakls ar tādu kā tītara kaklu. Tas man ir bijis vienmēr, pat tad,kad biju jauna, tieva. Gribas izteiktu žokļa līniju un novākt buldoga vaigus un dubultzodu.

Papildināts 18.05.2024 18:47:

Blue Lotus

Manuprāt Tev būs smuki. Ir noteikti labāk,kā bija. Man rezultāts bija tikai pēc gada.

Blue Lotus

Armadetta
Dr arī to gadu minēja, domāju, ka mazliet pārspīlē.

Un pēc iepriekšējās OP pieredzes, bija tas pats gads. Nu ko, jāapbruņojas ar pacietību.

Bet tiešàm paldies, ka uzrakstīji.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18241292