Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Plakstiņu operācija

Olīīvija

Sveikas! Vakar uztaisīju apakšējos plakstiņus Lipex pie Jurševica. Pilnajā narkoze - palātā iemidzināja un palātā pamodināja, tā kā nemaz nepaspēju nobīties no operāciju zāles. Personāls laipns un Dr.jauks-mierīgs. 15.00 bija operācija un 19.00 biju mājas. Man šķiet, ka man jau tagad patik rezultāts, kaut neko zem plāksteriem redzēt nevar, pēc nedēļas nems nost plāksterus un diegus.

Papildināts 28.05.2024 09:48:

Vienīgi šonakt nenāca miegs, vai dēļ narkozes, uztraukuma vai tā ka bija uz muguras jāguļ, aizmigu tikai 4.30.

Papildināts 28.05.2024 09:48:

Un ledus kompreses mājās nebija jāliek, tas esot svarīgas tikai uzreiz pēc operācijas.

Kordelija

Zelta_malina
Kā tev veicas pēc operācijas? Cik ilgi bija jāgaida no konsūltācijas līdz operācijai?

Dace_D

Gribu dzirdēt atsauksmes par Dr.Ieva Lāce. Man šonedēļ konsultācija pie viņas. Plānoju apakšējos plakstiņus, jo man tauku trūce un saprotu, ka nekas cits tur nelīdzēs. Pierakstījos, jo konsultācijai 50%

Papildināts 11.06.2024 21:36:

...bļin, norāva pusi teksta

Pirms tam domāju pie Jurševiča, bet netiku uz konsultāciju un tad atcēlu, jo pieraksts tikai rudenī iespējams. Esmu dzirdējusi par abiem dažādas atsauksmes- Jurševičs meistars, ka nemanāmas rētas, bet patīk max daudz nogriezt. Lācei nav tik liela pieredze, bet taisa labi un nav jābaidās pie viņas rakstīties. Reāli dzīvē neesmu nevienu satikusi, kas būtu pie viena vai otra taisījuši. Ceru šeit atrast atsauksmi

sirdspukstiņš

Dace_D
Tekstu norauj ja liek smailiņus no telefona...cālis grib ,lai lieto tikai viņu

Mājās, kur ir bērni, pavisam tīrs var būt tikai konfekšu traukā

Sveikas!

Pirms 7 mēnešiem veicu augšējo un apakšējo plakstiņu operāciju pie dr. Lauras Liepiņas VC4!

Kādi mani secinājumi un pārdomas:

1) reāli tikai pēc 6 mēnešiem varēju spriest par tādu īsto rezultātu (vēl pēc 6 mēnešiem noteikti būs vēl reālāka situācija)

2) rētas ir ļoti smuki sadzijušas, es teiktu, ka vispār nav redzamas! Ilgi bija vienai acij apakšā tāda dziļa un pamanāma, varētu domāt,ka grumba, bet viss ir smuki sadzijis

3) zem acīm man diez gan ilgi bija tādi kā pleķi,kas ļoti lēnām pazuda!

4) jā, ir svešs skatiens, bet noteikti labāk redzu sevi ar šo svešo skatienu nevis nošļukušajiem plakstiņiem (māsa teica,ka viņai kādu gadu tas skatiens svešs likās,vairs tā nešķiet)

5) labākus lēmums ever

CaalisCaalis

fiondee
Man šobrīd 9 mēneši kopš operācijas pie Liepiņas. Viss izcili. Vienīgais būtu gribējusi lai rētas ir tieši plakstiņa krokā, bet ir nedaudz virs. Ja ir izteikta tūska, tad tajā vietā met kroku. Bet tas pie izņēmuma gadījumiem.

Par skatienu- man sākumā visi skatījās virsū un tikai drosmīgākie pajautāja kas manī mainījies. Teicu, ka nogriezu čolku bet skaidrs ir viens, ka skatiens ļoti mainījās, bet viennozīmīgi uz labo pusi

CaalisCaalis
Par čolku labs

Man rētas praktiski vispār neredz! Bet šis jau ļoti individuāli, viss atkarīgs no mūsu organisma!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18241292