Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Plakstiņu operācija

Olīīvija

Lutekle, cik maksāja pie Ģīļa? Un vai taisīji augš;ejos un apakšējos uzreiz??

Konfekte
cenu neatceros, tas bija pasen, bet - bija uz vispārējā fona palēti.

Tikai augšējos ( man nekāda-vaina vēl tagad apakšējiem, tie augšējie bija pa tēva līniju tādi ģenētiski- ļoti pāri acij, tāpēc arī man toreiz jau Gīlis teica, un tā arī skatos, ka ir- atkārtot nevajadzēs dzīvē visticamāk. Tad, kad tas ir no vecuma, vai nošļukuma vai tā- tad gadoties, ka ar laiku atkal jāatkārto). Un , mani n dakteris pierunāja uz vietējo narkozi, par ko esmu viņam tikai pateicīga.

Šodien uztaisīju augšējos plakstiņus pie Juršēviča. Viss bija ok, tagad tikai jàgaida rezultāts, kad noņems plāksterīšus. Nobijusies gan biju ļoti. Maksāja EUR 970

Huanita
Kā ir šodien? Vai acis aizpampušas? Vai jau var novērtēt, ka ir labāk? Kāda tev bija anestēzija - vietējā vai vispārējā? Pēc cik dienām sola pieņemamu izskatu, lai var doties uz darbu. Es arī plānoju veikt šogad šo operāciju un negribu afišēt darbā. Man ir ģenētiski noslēdējuši plakstiņi jau no bērnības (tēva gēni). mammai smuki plakstiņi. Tā rezultātā jau no pusaudzes gadiem ir veidojies slikts paradums - raucu pieri, lai plakstiņi neizskatītos tik noslīdējuši. rezultātā - grumbas pierē.

ps es arī ļoti baidos...

Huanita
Kas notiek, konsūltācijās vai Juršēvics rāda pirms un pēc bildes?

Un cik ātri varēja sarunāt operāciju, kāds bija tas laika posms no konsūltācijas līdz operācijas dienai vai bija ilgi jāgaida?

Es tagad domāju, ja taisu operāciju vai pietiks ar vienu atvaļinājuma nedēļu vai drošāk ņemt divas.

Man arī bija bail, ļoti.

Kā jau minēju pirmā operācija bija sarunāta 2012. gadā, uz viņu neaizgāju. Pirmajā konsultācijā visu izstāstija un parādija.

Divi gadi pagāja, protams, skats arī nelabāks palika. Saņēmos, aizgāju uz konsultāciju 28.04, tad jau vairs neko nestāstija, tikai novienojāmies par op. dienu. 7.05.

No rīta jau atkal mani sagrāba paniskas bailes un likās, ka nevarēšu aiziet, bet saņēmos, jo sapratu, ka mocīties vairs negribu, fiziski sajutu, ka plakstiņi gulstās virsū.

Op, pagāja labi, personāls lielisks, tur viss ir līmenī.

Vissmagākā bija vakardiena, ne fiziski, bet tieši emocionāli, ka tev viss plakstiņš nolīmēts un uz vakaru sāk piepampt seja.

Šodien jau skats ir ok, biju uz pārsiešanu, piedāvāja paskatīties rētiņas, bet atteicos, gribu redzēt jau normālas acis. Jau tagad man patīk kā izskatās manas acis ar visiem plānajiem plāksterīšiem uz viņam.

Daļu šuvju noņems pirmdien, atstās, kā sapratu ārējos kaktiņos, bet visu noņems trešdien. Tā kā ar nedēļu pēc operācijas ir jāreiķinās.

Papildināts 09.05.2014 20:19:

Acis nav aizpampušas, tikai seja. Vakar bija acis

Papildināts 09.05.2014 20:20:

Anestēzija vispārējā, op gāja stundu, uzņēmu laiku

Huanita
Paldies par atbildēm! Es tevi apsveicu, ka saņēmies un jau ir redzams rezultāts!!!! Es arī briesu iet pie Juršēvica. Viņš Tev pats taisīja op? Izskatās, ka diezgan ātri tiki uz operāciju pēc konsultācijas. Nebija tik ilgi jāstreso...Labi, ka vispārējā anestēzija. Ja būtu vietējā, es visdrīzāk neķautu savas acis graizīt, esot pie samaņas. Nedēļa nav tik traki. Sanāk, ka pirmās 3-4 dienas kaut kādi pampumi veidojās uz sejas. Forši, ka tev trakākais jau aiz muguras.

ps analīzes tu taisīji konsultācijas dienā vai op.dienā? Cik maksā konsultācija un analīzes? Kopā ar op. būs pāri 1000 euro?

Šodien jau pampums vēl mazāks, bet ir.
Analīzes taisīju nākamajā dienā pēc konsultācijas. Konsultācija bez maksas, analīzes un kardigramma EUR 60

Papildināts 10.05.2014 15:47:

Kopā EUR 1030

Huanita
Sveika! Tev pēc operācijas jau būs nedēļa riņķī. Kāds ir skats uz dzīvi? Vai plākstreīši jau noņemti? Acis jau ir OK?

Esmu taisījusi augšējo un apakšējo plakstiņu operāciju (12 gadi atpakaļ), pēc 1 nedēļas skats nebija nemaz tik labs, lai ietu uz darbu. Nezinu, varbūt tagad ir kādi citi līdzekļi ar kuriem var ātri tikt vaļā no zilumiem, bet toreiz man bija 2 nedēļas atvaļinajums un tad ejot uz darbu diezgan daudz krāsojos, jo vēl bija nedaudz dzeltenums no zilumiem, bet kopumā skats protams, ka labs. Noslēpt sava labā izskata noslēpumu būs grūti, jo šobrīd jau visi šajos jautājumos ir diezgan izglītoti, ar labi atpūtusies nevarēsi iestāstīt , bet tas jau štrunts, galvenais, ka pašai prieks!

p.s. es ar 1 nedēļas atvaļinājumu neriskētu

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18241292