Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Plakstiņu operācija

Olīīvija

Es taisiiju augsejos pie Gilja. Rezultaats mani ljoti apmierina!

horvatija
Paldies, ka padalījies ar savu pieredzi! Tad ņemšu 2 ned atvaļinājumu, lai nestaigātu darbā kā piekauta ar zilumiem zem acīm!!! Tas vēl vairāk pievērsīs uzmanību. Slēpties netaisos, bet ar plakātiem arī nestaigāšu, ka plānoju operēties! Piekrītu, ka galvenais pašai labi justies. Ne jau mana izvēle bija mantot no sava senča šo defektu ar noslīdējušiem plaksiņiem, ar to sadzīvoju jau no bērnības, tikai tagad, paliekot vecākai, tas sāk traucēt.

Aktiiviste

mamma pagājušajā vasarā taisīja pie Ģīļa Baznīcas ielā. ( augšējos plakstiņus tikai) Cackājās baigi, aprūpe ļoti laba,viņai patika. Māsiņas pat pēc op.zvanīja apjautājās kā ir utt.

Ģīli izvēlējāmies pēc atsauksmēm tepat cālī lasot diskusijas.

Samaksāja ap 500ls ja nemaldos. Acis protams bija piepampušas ilgi, rētas vairs nav manāmas.

Skarletta
Slimības lapu dod uz 10 dienām. Ja vēl nedēļa atvaļinājuma klāt, pilnīgi pietiek.

Vakar noņēma pēdējās šuves, acis ideālas, pampuma nav, zilumu nav, no acu krokas nāk ārā mazi rētu galiņi, bet tas dēļ acu formas, man liels attālums no ārējā acu kaktiņa līdz uzacij. Izskatās, kā mazliet ievilkts ar zīmuli make-up.
Biju jau darbā. Cilvēku reakcija: pirmais skatiens tiek nofiksēts uz acīm un kādu mirkli tur kavējās, laikam domā, kas ir mainijies, tad saruna turpinās, nekādi komentāri sakarā ar izskatu nebija, arī no ļoti labiem draugiem, kuri var uzdot intīmākus jautājumus, atliek vien secināt, ka ārsts ir savu darbu paveicis godam.

Papildināts 16.05.2014 00:02:

Skropstas uzreiz tik garas izskatās, kad plakstiņš viņas nenosedz, var atkal acis plikšķināt )))

Sveikas meitenes!Par plakstiņu operāciju varu teikt-ja vajag,taisiet!!!Uztaisīju pusgadu atpakaļ-super!!!10 gadu nost.Taisīju Shauļos pie dr.Karalevicius.Pavisam lēti-augšējie un apakšējie plakstiņi-400ls.Ne mirkli nenožēloju.BAAAAigi labi!!!Ja interesē, jautājiet.

Sāku svārstīties. Vai taisīt pie Ģīļa vai Jurševica? Palasot jūsu atsauksmes par Ģīli, ieskatījos viņu mājas lapā - augšējie plakstiņi 780 euro, 1-mā konsultācija 45 euro, atkārtota 15 euro, bet Huanita samaksāja 1030 euro pavisam (visa pakete- op+konsult+analīzes). Diezgan liela cenu starpība, abi ir labi, kaut arī katram, palasot internetā, ne tikai šeit, cālī, ir bijušas kādas nevieksmes.... Tagad esmu neziņā, ko darīt....

Papildināts 16.05.2014 10:09:

Uz Lietuvu gan nebraukšu... ceļš+ viesnīca, kaut kur braukt pēc op garas stundas... nu nē, un naudas ziņā tas pats vien kopā sanāks beigās.Es dzīvoju centrā, ar kājām varu aiziet pie Ģīļa vai Jurševica. Tikai jautājums- pie kura iet????

Papildināts 16.05.2014 10:17:

Ģīlis man no mājas mazliet tuvāk, un mazliet lētāks, tai pat laikā biju jau nobriedusi iet pie Juršēvica. Vēl jau jāskatās, kā es darba lietas varu sakārtot, 2 ned ir jāizkomninē kaut kā...

netaisi pie Ģīļa, ārsti un kosmetalogi savā lokā atdzīst tikai Juršēviču, mana kosmetaloģe stāstija par vienu savu klienti, kurai Ģīlis izķēpāja acis

Papildināts 16.05.2014 11:53:

pēc operācijas jau trīs reizes dakteris skatijās, pie katraspārsiešanas un diegu izņemšanas, tagad pēc mēneša būs vēl viena konsultācija, tās visas būs bez maksas.

nepažēlo tos pāris simtus, tā tomēr ir seja

Papildināts 16.05.2014 12:02:

paskaitīju, starpība ap 100eur, man pie tās summas vēl analīzes un kardiogramma klāt pierēķināta

Papildināts 16.05.2014 12:02:

analīzes uz hiv, c hepatītu, sifilisu un pilna asins aina

Huanita
Laikam jau tev taisnība... tā ir seja un par Juršēvicu ir daudz labu atsauksmju, kaut arī dažas brāķēja rezultātu.

es biju gribējusi taisīt arī apakšējo plakstiņu, Juršēvičš pateica, ka man nevajag. Kad biju uz konsultāciju pie Krūmiņa, viņš uzreiz bija gatavs taisīt visu, ko tik es gribu

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18241292