Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Plakstiņu operācija

Olīīvija

simbba
Es tieši par to datortomogrāfiju tā padomāju,bet otras puses biji priecīga ,ka visu uz vietas izdarīja un nebija nekur citur jāiet..

laikam jau pa ātru man spriest,bet apskšu man varēja vairāk nogriezt bet man vēl kaut kā tūska vienā pusē tad varbut ar laiku vēl mainīsies skats..

zance

simbba
viņi pilnīgi visiem taisa datortomogrāfiju
Pag,...... kurai ķermeņa vietai taisa to datortomogrāfiju? Un kā viņi izskaidro,kāpēc to vajag?

zance
Pirms operācijas ar narkozi taisas asins analīzes ,sirds kardiogrammu un plaušu datortomogrāfiju cik zinu citi prasa tikai plaušu rengenu.

Reichela: ne visi taisa plaušu rentgenu. Man Aestetica pirms plakstiņiem vajadzēja tikai asins analīzes un covid testu. Jautāju par elektrokardiogrammu, un teica, ka ja nav pašam vai asinsradiniekiem sirds problēmas, tad to prasa tik no no 45 gadiem.

Papildināts 03.03.2021 15:56:

Jebkurā gadījumā, rentgens būtu labāka izvēle par datortomogrāfiju, jo tur ir mazāk apstarojums.

Man par to radās aizdoma, kad pēc datortomogrāfijas man tas vīrietis iedeva datortomogrāfijas bukletu/reklāmu.

Papildināts 03.03.2021 15:57:

Reichela: saka, ka jāpaiet 3 mēnešiem un tad ir redzams īstais rezultāts.

simbba
Man ar to bukleltu iedeva

o trīs mēnesi tad man cerība ,ka vēl patiks arī apakšējie plakstiņi

Vakar uztaisīju pie Keirāna, viss super pagaidām, šodien maziņš ķinietītis, iesaku gan kā dakteri, gan arī klīnika brīnišķīga. Personāls superr vnk.

zance

Reichela
Pirms operācijas ar narkozi taisas asins analīzes ,sirds kardiogrammu un plaušu datortomogrāfiju cik zinu citi prasa tikai plaušu rengenu.
Asins analīze,kardiogramma un plaušu Rt ir loģiski,bet datortomogrāfija..... tā dod Rtg starojumu kā visa gada limitu vienā reizē.Tur jābūt nopietnam iemeslam. Es saprastu,ka iet runa par ļaundabīga audzēja operāciju un tad CT taisa,lai kontrolētu metastāžu esamību,bet priekš plakstiņu operācijas.... nu dīvaini gan.

Sweet heart

69Eva
Kā veicas ar atlabšanu pēc operācijas? Kādas atsauksmes par Keirānu un jauno klīniku? Es arī vēlos pie viņa operēties, bet uz vizīti vēl neesmu bijusi. Rindas lielas?

Man rit konsultācija pie Keirāna! Gaidīju kādas trīs nedēļas! Šī bija kaut kāda ekstra vieta - zvanīju marta sākumā ja nepaņemtu šo vietu nākamie tuvākie bija maija beigas ! Šī man būs pirmā konsultācija un vispār pirmā reize kad vēlos kaut ko uzlabot! Bailes ir pat no konsultācijas plānoju augšējos plakstiņus

Awerty

Nāku pēc padoma. Pirms 3 ned. uzgaisīju augšējos. Reāls besis par rētām - tās ir 1. redzamas (man kaut kā pēc pirmsoperācijas sarunām bija radies iespaids, ka griezuma vietas ir tikai plakstiņa krokā, bet manējās stiepjas tālāk pa diagonāli no ārējā kaktiņa pusceļā līdz uzacij); 2. neglītas - pašas ir baltas, smalkas, bet tā kā tādā iedobē/grāvī, nu, nereāli uzkrītošas. Es nezinu, kkādi sabiezējumi rētu vietās...? Pieņemu, ka mana audu specifika. Bet ko darīt? Kā mīkstināt un izlīdzināt tās rētu vietas? Pie ķirurga vizīte pēc nedēļas, tur šo jautāšu, bet interesē citu pieredžu stāsti...
Nāku pēc padoma. Pirms 3 ned. uzgaisīju augšējos. Reāls besis par rētām - tās ir 1. redzamas (man kaut kā pēc pirmsoperācijas sarunām bija radies iespaids, ka griezuma vietas ir tikai plakstiņa krokā, bet manējās stiepjas tālāk pa diagonāli no ārējā kaktiņa pusceļā līdz uzacij); 2. neglītas - pašas ir baltas, smalkas, bet tā kā tādā iedobē/grāvī, nu, nereāli uzkrītošas. Es nezinu, kkādi sabiezējumi rētu vietās...? Pieņemu, ka mana audu specifika. Bet ko darīt? Kā mīkstināt un izlīdzināt tās rētu vietas? Pie ķirurga vizīte pēc nedēļas, tur šo jautāšu, bet interesē citu pieredžu stāsti...

Nāku jau ar risinājumu

Aizgāju pie fizikālā terapeita uz konsultāciju (ķirurgs ieteica). Tūlīt būšu pabeigusi 4 ned procedūru kursu - elektroforēze un ultraskaņa. Sabiezējumi vairs nav. Mezgliņi arī ne. Āda ap.rētu gluda, izlīdzināta.

Čakars jau pamatīgs, ik dienu ejot, bet 100% tā vērts.

Varbūt kādai noder...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18241292