Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Plakstiņu operācija

Olīīvija

Legato

Awerty
Uzrakstīju privāti!

melice

Vai kādai ir pieredze - vai blefaroplastiku var veikt, ja bērnu (1.6g) pa retam vēl zīda? Sāku domāt, varbūt nemaz nav jāgaida, kad beigs pupoties un var paspēt uztaisīt augšējos plakstiņus līdz vasarai, kamēr vēl BKA

Awerty
Vari padalities kur tu gāji un cik maksāja? Man 2men tūlit būs augšai apaksai un ari tas "sānu" rētas rētsudi spiezas cauri un vel sarkanigas tas vietas...

melice

Padalos-uzzvaniju uz divām klīnikām - abās ieteica beigt barošanu un tad taisīt operāciju.

Dr. Keirāns taisa tikai vispārējā narkozē, dr. Lapiņš lokālajā

Reichela
par rētaudiem? tie katram pilnīgi individuāli kā uzsūcas( vai kas tur notiek)? tā ir ķermeņa īpatnība? vai dakters to var ietekmēt?

es pagājušo nedēļ biju pie Jurševiča uz konsultāciju. Pajautāja ko es vēlos darīt- paskatījās un teica ļoti vienkārša op.. parādija datroā ko tur izgriezīs. nejautājā kā es gribu lai acis izskatās. Pārliecināts dakters, operācija tīrais sīkums tiesa, man  tikai augšai jātaisa. jautāju vai vajag arī apakšu- teica, noteikti nē. cena jā- dārgi. 1400 viss kopā.

lazy59
Nu ja to ,katram idividuski zinu man vispār viss ilgi dzīst... 19. Feb pie viņa taisiju augšu apskšu viss sadzijis labi tik tās sānu šuves tadas ar rētaudiem un tādas dziļas.

Reichela
bet varbūt pārāk maz laiks pagājis ? un vnk tām rētām vajag kādu pus gadu vai gadu lai būtu viss skaisti?

lazy59
Nu katram jau laikam savādāk uz 1 men biju pie dr atrādit teica ,ka uz 3 men bus ok tad gaidu

Gribēju zināt, vai vasarā var taisīt augšējo plakstiņu blefaroplastiku, vai prātīgāk pagaidīt rudeni?

Cik maksā augšējie plakstiņi pie dr. Keirāna?

1Eglite1
iesaku pazvannīt uz klīniku. Dr. Keirānam nenormāli pilni pieraksti. es gaidu rindā 3 mēnešus tikai uz vizīti

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18241292