Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Plakstiņu operācija

Olīīvija

Sniegpaarsla
To taisiji Augsu un apakšu? Un kāpēc izvēle krita par labu Lācei?

Sniegpaarsla

Rigoletto
Augšu

Papildināts 27.10.2023 20:49:

Ārste, pie kuras bija pieraksts (pat neatceros, kura ta bija ) saslima. Negribēju visu atkal pārcelt, tāpēc piekritu, ka operē cita.

Sveikas!

Vakar uztaisīja operāciju, plakstiņus varu aiztaisīt un nekādas spraugas nav, tūska arī pagaidām neliekas, ka būtu ļoti liela, arī nemiglojas redze, tas normāli? vienai acij gan izskatās, ka būs mazliet zilumiņš.. man tikai jautājums, 4.dienā jāņem nost plāksteri (par šo procesu jau esmu nobijusies), bet kā ir ar tīrīšanu? pašlaik viņi tādi pus-asiņaini, vai noņemot var pārbraukt ar micelārajā ūdenī iemērktu vates kociņu, lai notīrītu rētiņas?

CaalisCaalis

Kā Tev veicas ar rētiņām, vai Dermatix palīdz? Šodien pasūtīju, e-menssaptieka tagad 30% atlaide, gan lielajam, gan mazajam iepakojumam, ja nu kādai vēl aktuāli!

Agaaa123

Sveikas.Speciāli piereģistrējos, lai varētu iesaistīties šai diskusijā.

Man plāksterus palidzēja noņemt vīrs.Ilgi mums tas process gāja, bet lēnā garā noņem.Var drusku pamitrināt ar parasto ūdeni (daktete arī teica, bet nevajag pārspīlēt).Salīdzinot ar diegu izņemšanu, plāksteru noņemšana bija daudz nepatīkamāka.

Un es uzskatu, ka dakterim ir jāpiedāvā tos plāksterus arī aizbraukt uz klīniku un noņemt, ja pacientan ir tāda iespēja.Var noņemt pats,bet es arī baidījos.

Papildināts 16.11.2023 12:05:

Neuzmanīgi izlasīju.Pēc tam, kad plāksterus noņem, mitrināt rētas toč manuprāt nevar.Var pamitrināt tikai tik daudz, lai plāksteri labāk atnāk nost.

Plakstins
Mīļs paldies par atbildi! Plāksterus šodien noņēmu, bet nu... tas bija nenormāls čakars un lika kārtīgi iesvīst! Sākumā mēģināja vīrs, bet tā kā man pirmajā dienā bija mazliet asiņojis plāksteri bija salipuši kopā ar asinīm un vīrs baidījās, ka paraujot atraus krevelīti un sāks asiņot.. principā pusi darba viņš izdarīja un jau bija gatavs mani vest uz klīniku ( neesam rīdzinieki, tāpēc tas jau bija tāds izmisuma variants ) , bet nu, izdomāju, ka tomēr pamēģināšu pati, lai gan esmu baigā zaķpastala Vienai acij ļoti smuki nonāca, kad sanāca atlipināt plāksteri un diegi nebija pieķērušies, otrai gan pačakarējos, jo diega gals bija pielipis.. Ja taisat pie Liepiņas vai jebkura cita ārsta, kas iesaka pašiem noņemt plāksterus un dzīvojat Rīgā, ieteiktu uzreiz sarunāt ar ārstu, ka tomēr brauksiet uz klīniku tos plāksterus noņemt!

Kopumā viss labi, uzsmērēju Fucidin kā daktere bija norādījusi, bez tiem plāksteriem uzreiz liekas plašāks skats uz dzīvi! Tagad gaidu, kad izņems diegus un plakstiņi nebūs pietūkuši, lai apmēram saprastu rezultātu! Bet liekas jau tagad,ka būs labāk, jo iepriekš vienai acij tas maisiņš bija izteiktāks un acis bija reāli asimetriskas..

Cik ilgs laiks pēc operācijas pagāja, kad bijāt gatavas rādīties cilvēkos? kaut vai uz veikalu bez brillēm?

Agaaa123

Vai Tu taisīji pie Dr.Lauras Liepiņas?

Vai šinī forumā var arī privāti uzrakstīt?

Papildināts 16.11.2023 18:13:

Agaaa123
Es darbā atgriezos pēc 9 dienām, bet visi visu redz un saprot, kas darīt.Uz veikalu gāju pēc plāksteru noņemšanas.Uzliku priekšā cepuri vai kapuci.Un baigi jau speciāli nevienam virsū neskatījos.

Papildināts 16.11.2023 18:15:

Man zilumi ļoti ātri pārgāja, tā vispār nebija problēma.Problēma pagaidām ir tā, ka rētas ir sarkanas un tāpēc var arī pamanīt.

Plakstins

Vajadzētu būt privātai ziņai no manis!

Par Keirānu sižets:

https://www.tvnet.lv/7899351/noskaties-raidijums-tris-sievietes-pec-plastiskas-operacijas-riga-vaino-arstu

Diemžēl man ir tādas pat rētas, kā sievietei ar sarkano džemperi. Varbūt tomēr nevis pacienta individuālās īpatnības pie vainas, bet Keirānam jāpamaina tehnika?

Baibo
Cik ilgs laiks tev pagāja pēc oper.?Ja tu nesmēķē, ievēro visu, ko ārsts ir teicis (ja vispār ko teicis), tad noteikti ir par to jāvēršas klīnikā un jārunā.Lai uzņemas atbildību nevis strādā kā konveijerā.

Jā, paša organisma vainošana it visā laikam ir plastikas ķirurgiem kā likums, negrib uzņemties atbildību.

Ja palasa LV pieejamo info, tad visur raksta, cik šī plakatiņu operācija ir viegla un nevainīga.Pat tādi žurnšli kā "Ievas veselība", "Ārsts" runā tikai par pozitīvo.Bet tā galīgi nav.

Cik daudzām no jums ārsts vizītē brīdināja (nerunājot nemaz par to, ka šī info būtu iedota rakstiski, jo daudz ārsta teikto mēs vienkārši aizmirstam), ka: (var būt viss no nosauktā, var būt dažas lietas, var, protams, nekas nebūt, bet PAR TO IR JĀBRĪDINA)

1. Īstais rezultāts būs redzams tikai pēc 3-4 mēn, pat pēc 1 gada.

2.Rētas redzamas var saglabāties 3-6 mēn, pat 1-2 gadus.

3.Sākumā iespējams būs grūti aizvērt līdz galam acis (vienu vai otru vai abas).

4.Operācija nav ieteicama, ja ir izteikts sausās acs sindroms.

5.Pret rētas ziede būs jāsmērē 3 mēn. 2x dienā.

6.Rētai ir dažādas masāžas tehnikas, lai tā kļūtu neredzamāka.

7.Ļoti bieži pēc oper.ir asimetrija, kura vai nu pāriet, vai ir nepieciešama korekcija.Kas par korekciju maksās?

Ja jau ārsti rētu nedzīšanā kā vajag vienmēr vaino organisma īpatnības, tad varbūt pirms šīs nopietnāa operācijas, KAS IR SEJĀ!, der veikt proves iegriezumu kkur neredzamā ķermeņa daļā un pārliecināties, kā pacientam dzīst brūce.Vismaz piedāvāt šādu opciju.

Piedāvāt pacientam pēc nepatīkama gala rezult.kkā palīdzēt nevis nākat, nākat, viss tik vienkārši un ātri un pēc tam tādas problēmas un tieciet galā pašas.

Manuprāt, Latvijā pacienti tiek maldināti par plakstiņu operācijas nopietnību.Tas nav papēdis, TĀ IR SEJA!!

Man ir pagājuši 15 mēneši. Nesmēķēju, nav nekādu kaitīgu ieradumu.

Jā, tajā līgumā daudz kas atrunāts, bet viss vienos vārtos. Nekādu garantiju, viss uz paša atbildību.

Kolagēna smērītes gan tur liek pirkt, bet par masēšanu ārsts bija skeptisks, sak, var jau masēt, sliktāk nebūs.

Šajā klīnikā visi ir jauki un pretīmnākoši līdz operācijai. Pēc tam tu nevienu neinteresē. Pat šuves noņem māsa, ārstu neinteresē, kas tur darās, cik labi/slikti dzīst.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18241292