Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Homoseksualitātes propaganda skolās

pļaviņa

mumis
veči ta veči, bet homoseksuālas taču arī ir sievietes. Un ar netradicionālu seksu nodarbojas arī gana liels procents heteroseksuālu cilvēku, tā ka ar dažādiem orgasmu veidiem saskaras ikviens pāris, kurš nodarbojas ar seksu.


Lasmanis

Tos psiholoģiskās attīstības teoriju saitus vismaz palasījāt? Kaut ko sapratāt?
Čau, Raimi. Ar šito tu sevi nodevi. Tikai Raimis kā mazs un niķains bērns grib, lai visi lasa viņa ieliktos linkus. Ja izlasa, bet vienalga īpaši viņam nepiekrīt, Raimis ķeras pie nākamā - jūs nesaprotat. Labi ka vēl neliek risināt vienādojumus.

cosifantute
kaut kas neticams - 21.gs. + šādi teksti. nav pat vērts muti dzesēt
redz, paši zinātnieki saka, ka homoseksuālismu nosaka arī vides faktors. Respektīvi, ja cilvēku neietekmē zināmi vides faktori, tad ar bioloģisko faktoru vien var nepietikt, lai cilvēks kļūtu par homoseksuālistu. Tieši šo "vides faktoru" es pieminēju pieminēju savā izteicienā.


 

 

Если вы сидите где-нибудь в Гималаях и тишина окружает вас — это тишина Гималаев, а не ваша. Это не поможет. Вы должны найти свои собственные Гималаи внутри.

mumis

Vides faktors - paskaidrošu: ir pētījumi, ka biežāk homoseksuāli zēnu izaug ģimenēs, kur audzina vientuļā, "bargā" māte. Kā redzi, tas nav tāpēc, ka kāds apzināti kaut ko mācīja vai reklamēja, bet gan - māte ar savu bargumu iedzina bailes un nepatiku pret sieviešu dzimumu kā tādu.

Starp citu, šo sievietēm vajadzētu likt aiz auss: nereti mātes pret maziem zēniem izturas pārāk bargi, lai viņi nekļūtu "sievišķīgi", bet panāk pretējo - viņiem ir bailes no sieviešu dzimuma.


-dega-
Labāk izlasi nopietnu rakstu: http://satori.lv/raksts/izdruka/5433

kāpēc jālasa Freimanis, ja var lasīt Freidu, Piažē, Eriksonu, Boulbiju, Vigotski?

Šodien Bez Tabu TV3 - par pieaugušo režisoru izdomātām bērnu spēlītēm ar pārģērbšanos.

Karlsons

Lasmanis
Šodien Bez Tabu TV3 - par pieaugušo režisoru izdomātām bērnu spēlītēm ar pārģērbšanos.

Ko gribēji Tu ar to sacīt? Varēji vismaz paskaidrot tiem, kas sižetu neredzēja, ka tas bija par Dimitera un Lindermana idiotismu, kuri nevainigā meteņu svinēšanai veltītā pirmskolas vecuma bērnu pasākumā budēļos iešanā, zēniem pārģērbjoties par meitenēm un meitenēm par zēniem, ir saskatījuši bērnu transvestītu šovu un bērnu pievēršanu homoseksuālismam!

Bez Tabu žurnālistiem Evelīnai Strazdiņai (Kovaļevskai) un Jurim Šteinbergam Dimetera ņemšanās par limbažnieku pasākumu savā interneta lapā (http://www.draugiem.lv/kaspars_dimiters/blog/?p=11650874) raisīja vien nievas. Pie viena žurnālisti sižetā nosauca par stulbumu arī te nesen pieminēto gadījumu, kad kādi dimiteri uzbruka Leļļu operas reklāmai ar kailo Pinokio.

Tad nu jājautā vēlreiz, - ko Lasmani gribēji Tu ar to sacīt, - ka nepelnīti neesi pievienots draugu - sūdu metēja Dimitera un latviešu nīdēja Lindermana kompānijai?

Un kas būtu, ja bērnudārza uzvedumus aprakstītu kādi citi personāži? Nav jau šis vienīgais bērnudārzs, kur tās pārģērbšanās spēles notiek.

Karlsons

Lasmanis
Un kas būtu, ja bērnudārza uzvedumus aprakstītu kādi citi personāži?

Gan jau apraksta arī citi! Un daudzi citi arī bļaustās par nevainīgām, bērnus izglītojošām, grāmatiņām! Nezinu, kā Tu, bet es pirms kādā ieklausos, izvērtēju, kas par cilvēku ir tāda vai citāda viedokļa paudējs! Un mani novērojumi liecina, - jo cilvēkam ir "švakāka" izglītība un mazāk inteliģences, jo skaļāka ir viņa vēršanās pret, tā saucamo, homoseksuālisma propogandu! Mēģinu "uz sitienu" iedomāties Latvijas skaļākos bļāvējus: Dimiters, viņa kundze, Jaunās paaudzes Ledajevs, Lindermans, mācītājs - Rīgas domnieks Šmits, savus seksuālos partnerus publiski aprakstošā Veidemane, kristīgo izglītību guvušais Šlesers. Vai nav jauka kompānija? Atvaino, bet man no tādas paliek slikta dūša!

Grupas idejiskā līdera, jaunībā (kā var lasīt internetā) par izvarošanu grupā apsūdzētā, Dimitera uzskatus - http://www.draugiem.lv/kaspars_dimiters/blog/?p=11586314 - citādi, kā par murgiem, nosaukt ir pagrūti! Hermanis, redz, aizskāris Putinu, kādas šausmas! Bet Hermanis, kura prāvais bērnu pulciņš (šķiet, patreiz gaida 7to) neliek šaubīties par viņa orientāciju, pret homeseksuāliem cilvēkiem izturas ar cieņu. Un, atšķirībā no Dimitera, viņš tiek uzskatīts (un pamatoti) par Lavijas ietekmīgāko domātāju! Pie labākās gribas nespēju iedomāties nevienu Latvijas inteliģences pārstāvi, - patiesi inteliģentu cilvēku, kurš ar naidu vērstos pret homoseksuāliem cilvēkiem. Varu derēt, ka to nedarītu neviens no šī saraksta - http://www.diena.lv/latvija/zinas/satori-par-latvijas-ietekmigako-domataju-nosauc-alvi-hermani-13999849!

Es labprāt gribētu atrasties Satori kompānijā! Bet Tu, Lasmani, gribi draudzēties ar Dimiteru, Ledajevu un Lindermanu! Tev vecmāmiņa neiemācīja latviešu sakāmvārdu - pasaki, kas ir tavi draugi, un es pateikšu, kas esi tu?!


Tendence Latvijas bērkopības iestādēs uzspēlēt pārģērbšanos diemžēl ir ieviesusies. Tikpat labi šo tendenci varēja atklāt pavisam citi cilvēki.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18241473