Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Konakion jeb K vitamīns

Pipars

Mums šobrīd 1 mēnesis. Kad piedzima puika, dzemdību namā tika iedotsa mutītē viena Konakion ampula. Pēc nedēļas 2 ampula. Tagad uz 1 mēnesi jādod vē 3.ampula. Ar pirmo meitu bija tikai 2 ampulas. Daktere saka, ka var dot tagad 3.ampulu, bet kā īsti ir-ēdam gan krūti, gan nedaudz maisījumu. Vai jūs arī devāt 3 reizes vai tikai 2.

Pipars
2x

Pirmo reiz ko tādu dzirdu! Neesmu devusi un pirmo reiz dzirdu,ka tāds jādod.

Karamelle

Dzemdību namā deva 1x gan pirms 6g, gan tagad pirms 8mēn.

Pēc nedēļas 2 ampula. Tagad uz 1 mēnesi jādod vē 3.ampula. Ar pirmo meitu bija tikai 2 ampulas. Daktere saka, ka var dot tagad 3.ampulu,
Šo dzirdu pirmo reizi. Intereses pēc uzjautāšu ģā.

Mani Cukurzirnīši

Tur jau tā lieta, ka slimnīcas izrakstā ierakstīts, ka dzimstot iedots, un 1.nedēļā un 1.mēnesī jādod, vēl paralēli bērnu daktere slimnīcā iedeva lapiņu, kur arī tas uzrakstīts, lai neaizmirstot. Jautāju ģimenes ārstam, jā varot dot. Galīgi negribas mazo ar zālēm sapačkāt.

Kukazhaa

Pipars
Man bija 3x laikam jaadod, bet tapeec ka beerns dzimis pirms laika, sanaca dot liidz normaalam dzimschanas datumam. Peec tam vairs nevajadzeeja.

Quot homines, tot sententiae.

Mums deva tikai vienreiz - uzreiz pēc dzimšanas - un nekādas norādes par to, ka vēl būtu jādod. Pirms 10 dienām Stradiņos.

Ar abiem bērniem bija 3x- slimnīcā, pēc nedēļas un pēc mēneša.

cikenpops

es gan neesmu lv, bet mums bija izvele K vit - vai nu 1 pote vai ari 3x tie pilieni. izvelejos poti, jo tei pilieni skita kepigi un tagad lasot so disukusiju parliecinos, ka mana izvele bija pareiza.

milulite

mazule

Kaapurs

rence
Pirmo reiz ko tādu dzirdu! Neesmu devusi un pirmo reiz dzirdu,ka tāds jādod.
mjā. viss plūst, viss mainās. un tas tagad visiem bēbjiem?

atminos, ka manējiem ģimenes ārste profilaksei D3 vitamīnu pa pilienam dienā ieteica, bet par K - tiešām pirmo reizi dzirdu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18241786