Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

UK Apvienotā tēma - nr4.

teemant

Nu ko, es nemaz gadu nerakstīšu. Kam to vajag?

Northern Ireland

• Belfast – skaa, MisMousee
  • Portadown - Emilijas mamma

England

• London - susure, kolumbiine
  • Devon – theMD
  • Birmingham – Liliya, Klemensa
  • Cambridgeshire – Citrona
  • Ashford – Rossita
  • Hampshire – MisPiggy
  • Chippenham – Datelpalma
  • Scunthorpe - teemant un vēl 3 meitenes (nezinu, vai drīkst nikneimus rakstīt)
  • Doncaster- ziemiite

Scotland

• Glasgow - Pikachu

Wales

• Newport - cocomilk

''Ir cilvēki, kurus nav kur pasūtīt, jo izskatās, ka viņi jau visur ir bijuši..''

skaa

mellene88

pēc ta saraksta...maz... dikti maz mūsu te

Верный путь к стрессу - это быть здесь, но хотеть быть там, в призрачном будущем.

skaa

mellene88
Jaunpienācējas nav ierakstītas.

mellene88
pēc ta saraksta...maz... dikti maz mūsu te
Nu vēl jau daļa, kas negribēja tapt iegrāmatotas sarakstā

''Ir cilvēki, kurus nav kur pasūtīt, jo izskatās, ka viņi jau visur ir bijuši..''

sannes

Jums ar kaadai bail no "kara"?

Palasiijos psihologijas sadaljaa Mani pilniigi tracina, ka cilveeki sacelj aziotaazu no tuksha gaisa, ko nu dariit, kur nu skriet....

sannes
Jums ar kaadai bail no "kara"?
LV ar saviem raidiijumiem tikai senciishus ir satracinaajushi tad nu mums ar bija 7dienas teema pa skype, a info ir tik daudz, ka es pat nezinaaju ko shamiem teikt....

Es negribu visiem patikt, tiem kam vajag, es jau patīku...

sannes
Nu, bail ir no daudz kā, arī no kara, ja tā ņem. (Kam gan gribētos piedzīvtot karu?) Vienīgi- cik daudz mēs paši ļaujam bailēm ņemt virsroku? Viss ir galvās. Ja par to vien domā, analizē, bezmaz jau uzprojektē filmu- kā nu nāks tie iekarotāji, cik raķetes izšaus, kādos vagonos kraus un kur izsūtīt- tad tur toč var prātā sajukt.

Man, piemēram, ir nenormālīgas bailes no augstuma , lai gan savulaik pusaudze (nu tāda 16-17 gadīga), abas ar drušku līdām sauļoties uz mājas jumta (parastajām 5-stāvenēm), un atpakal vis nekāpām atkal pa trepēm, bet par cik viņa dzīvoja tieši 5.stāvā, tad vnk lēcām viņas balkonā. Tb kārāmies pāri malai, atlaid rokas un vuaļā. Tagad- omg! nē....es pat uz klintīm braucu pālī, jo vnk man sirds atrodas kaut kur tuvu izejai aiz bailēm. Bet ikdienā taču es par to nedomāju....

skaa

Es neteiktu, ka bail, bet nepatīkami apzināties, ka pastāv tāda opcija.

sannes

cocomilk

Tak es ar tikko ar mammu pa skype runaajis- nu tieshi tas pats- au ai, vai vai, Katvija naakamaa un ko nu dariit. Baaaac.....

Papildināts 25.03.2014 12:04:

teemant

Nu nebuus nekad taads kars kaa bij ieprieksheejie...- ar pistoleem neskraidiis rinkji, no maajas aaraa nedziis un bumbas yz dziivojamiem rajoniem nemetiis, un vagonos jau toc nevienu nekraus un uz Sibiiriju nevediis.

Muusdienaas ir daudz iedarbiigaaki ieroci kaa bij 1 un 2 pas.karaa- kjiimiskie un kodol un ekonomiskie. Bet tur ne bailes, ne mukshana nepaliidzees.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18243585