Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

UK Apvienotā tēma - nr4.

teemant

sannes
nebuus nekad taads kars kaa bij ieprieksheejie
cilvēka fantāzijai nav robežu. Ej nu zini, ko tur savā galvā ''sazīmē''. Loģiski, ka nebūs- galu galā progresējam.

''Ir cilvēki, kurus nav kur pasūtīt, jo izskatās, ka viņi jau visur ir bijuši..''

Nu nebuus nekad taads kars kaa bij ieprieksheejie...- ar pistoleem neskraidiis rinkji, no maajas aaraa nedziis un bumbas yz dziivojamiem rajoniem nemetiis, un vagonos jau toc nevienu nekraus un uz Sibiiriju nevediis. Muusdienaas ir daudz iedarbiigaaki ieroci kaa bij 1 un 2 pas.karaa- kjiimiskie un kodol un ekonomiskie. Bet tur ne bailes, ne mukshana nepaliidzees.

Es jau vēl ceru, ka veselais saprāts uzvarēs un līdz tam nenonāks. Visi taču apzinās, ka globāls karš būtu beigu sākums.

skaa

Nu Ukrainā jau ar nešauj. Ieņēma un okupēja ar referendumu

sannes

Bij kaut kur youtubee video ar vangas paregojumiem- bet taads kur vinja pati runaa- nu shamaa jau teica ka kars eiropaa kaa 3 pasaules kars saaksies laikaa ap 2010-2014, peec kaa eiropa buus tuksha, jo tiks pielietoti kjiimiskie ieroci, ja vien cilveeki laikys neapdomaasies.

teemant
es vairs neesmu Londonā starpcitu

sannes
cocomilk
Mes neesam Latvija, katru dienu neredzam LV raidijumus, zinas..par to katru dienu nerunajam. Noteikti ir spriekdze saasinajusies starp latviesiem un krievu latviesiem. Es saprotu cilveku bailes, jo Krievijas ietekme uz Latviju ir liela. Ne tikai ekonomika, bet ari politika.

Man nebutu patikami zinat, ka pie LV robezas ir krievu tanki. Un tie tur ir.

Mani var ierakstīt - Hampshire

susure
es vairs neesmu Londonā starpcitu
kur esi tagad?

Papildināts 25.03.2014 13:38:

sannes
lasīju par to pareģojumu, tas esot feiks, vnk ieskaņots tā kā vajag ar tanti fonā. viņa tur runājot pavisam ko citu.

Bet enīvej es tādiem ļurinājumiem neticu. Naudas pelnīšanas veids un viss.

''Ir cilvēki, kurus nav kur pasūtīt, jo izskatās, ka viņi jau visur ir bijuši..''

sannes

teemant

Esi redzeejusi krievu seriaalu oar to vangu. 16 seerijas, tipa vinjas biograafija. Interesants, iesaku noskatiities.

skaa

A mēs, a mēs... a mēs arī te visādām pārmaiņām briestam, bet ne tādām, kā bija sākotnēji iecerēts Bet nu laiks rādīs, kādā virzienā pūtīs tas vējš

Papildināts 25.03.2014 14:14:

datelpalma
Saki, ka ir tie tanki pie LV robežām? Kurā vietā?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18243585