Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

UK Apvienotā tēma - nr4.

teemant

sannes

datelpalma

Vo, vo- par kaadiem tankiem pie LV robezas Tu te baumas izplati ????

Papildināts 25.03.2014 14:18:

skaa

Laikam paarceljaties?

skaa

sannes
Nu kaut kā tā apmēram, bet ne tur, kur man gribētos. Vēl jau ne. Vēl jau kaut kas atkal var mainīties. PAvasarī vienmēr gribas pārmaiņas un tad sadomā visu ko.

sannes

skaa

Nu ja ne uz vaaciju, tad cerams uz francijas dienvidiem

skaa

sannes
Ahhh... tas jau būtu baigi labi Bet man vēl laiks pietiek. Es vismaz tā ceru.

teemant
Nu vēl jau daļa, kas negribēja tapt iegrāmatotas sarakstā
nav tiesa - es vienmēr noguļu lapas atvēršanas sākumu! Iegrāmato mani arī lūdzu - Ludlow, Shropshire

Papildināts 25.03.2014 15:18:

sannes
Jums ar kaadai bail no "kara"? Palasiijos psihologijas sadaljaa Mani pilniigi tracina, ka cilveeki sacelj aziotaazu no tuksha gaisa, ko nu dariit, kur nu skriet....
Manuprāt, karš būs. Viss uz to velk. Bet būs pavisam savādāks, kā pēdējais, protams. Paskatieties uz Pūķina izdarībām, kā viņš pārbauda, cik tālu var iet... Ar to Krimas aneksiju un visu pārējo un EU "sankcijām" - smieklīgi! Ak jā, un Baltijas valstis aizsargāšot tas, ka viņas ir NATO. Nu, nu, gribu redzēt... Kamēr atlidos tie viņu iznīcinātāji Bērziņš un Straujuma jau būs padevušies un Ušķis izsniegs Rīgas atslēgas!

Papildināts 25.03.2014 15:25:

Es uzskatu, ka Krievija ir drausmīgi neprognozējama. Var jau būt, ka viss norimsies, bet varbūt, ka virzīsies tālāk un augs augumā. Čehiem ir teiciens "Rusko nepochopíš", t.i. Krieviju nesaprast, un tā, manuprāt tiešām ir. Kas tajās Kremļa galvās darās neviens nezina.

Reku apraksts kā sākās 1PK un 2PK, ja tas būtu bijis bāra kautiņš: http://www.tentimesone.com/if-world-war-one-was-a-bar-fight/ un http://www.tentimesone.com/if-world-war-two-was-a-bar-fight/ Ja tā padomā, kaut kādu s*#@ dēļ sakāvās...

skaa
nu, nu! Tepat pa salām, vai uz kontinentu?

mammuka
iegrāmatoju, nākamajā dublī pievienošu.

''Ir cilvēki, kurus nav kur pasūtīt, jo izskatās, ka viņi jau visur ir bijuši..''

Citrona

Jums nu gan tēmas par karu. Protams, ka nekad neko nevar zināt, bet nu tagad krist par to panikā gan ir pilnīgi lieki.

skaa
Stāsti nu, uz kuru pusi vējš plāno jūs pūst?

skaa

Uz kontinentu, protams,haha

Klau, man tāds jautājums. Kā ir tad, ja pats aiziet no darba, tad apmaksā neizņemtās atvaļinājuma dienas?

Citrona

skaa
tad apmaksā neizņemtās atvaļinājuma dienas?
Jep.

skaa

Citrona

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18243585