Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

UK Apvienotā tēma - nr4.

teemant

teemant

astora
Vēl nav pieņemts nekas, nākamgad tikai peiņemšot, tagad veido vnk likuma plančiku. Es gan īpaši neinteresējos, jo te esmu gana ilgi, man nedraud nekas. Nu vismaz es neraustos. Ja ziņās kas izlec, palasu, bet lai sekotu īpaši līdzi- neinteresē.

''I can't drown my demons, they know how to swim....''

Sveikas! Varu pievienoties?

Sveikas! Grasos pārcelties atpakaļ uz UK. Tik nesaprotu, pasi jātaisa, vai pēc brexita derēs ID, kā Norvēğijā? Vnk, man termiņš ID beidzas. Pret pasi man alerğija.

ennya

Tobago
Es taisītu pasi, ir bijis, kad manu ID nepieņem kā derīgu dokumentu (kad pieteicos darbā un lika sūtīt personu apliecinoša dokumenta kopiju, ID nepieņēma kā derīgu, kamēr es sapratu, kur vaina darbiņš tutū). Britiem jau pašiem nav ID, tāpēc ne visi to sapratīs. Pēc Brexit nākamgad varbūt pat lidot vairs nevarēs ar ID. Pie tam pasi taisa uz 10 gadiem, ID uz 5. Man ir abi, un abi noder. Kā arī, ja pēkšņi sagribās no UK aizbraukt uz Turciju vai Ēģipti atpūsties? Ko tad? Taisīt dārgo pasi caur vēstniecību? Ja termiņš ID beidzas, tāpat jātaisa jaunu, pie reizes var arī pasi paņemt, vispār neredzu problēmu, kāda vēl alerģija

Tobago
Pase ir pamatdokuments visās valstïs. Tai ir jābūt. ID var nebūt.

Man atkal "alerğija" pret to ID, no neredzu nepieciešamību.

Sveiki ! Vīra kungs jau ir aizdevies uz ārzemēm, oktobrī ari grasos parvakties. Gribēju jautāt par FB grupu, kaut ko te sapratu, ka tāda pastāv. Ir jautājumi ilgāk dzīvojošām Anglijā, ko negribas gluži publiski prasīt Ir iespēja pievienoties jūsu pulkam ?

ennya

zzzane
Sveika! Tieši meitenēm grupu meklē? Ja jā, ir grupa Meitenes UK vai vēl viena Meitenes Anglijā. Ja esi mamma - UK mammu forums. Vislielākā grupa - Latvieši UK. Visās atsaucība garantēta, tur jau ir ļoti daudz diskusiju tieši par pārvākšanos. Veiksmi!

ennya
Super, paldies

Braukšu atpakaļ uz UK. Ir mainījies uzvārds. Latvijas vēstniecība mani atšuva, angļu pateica, ko prasīs, to vajag. Tā ir nesapratu, laulības apliecību tulkot? Šurennumurs un banka ir.

Obscene

Tobago
Pieci gadi atpakaļ es neko ne tulkoju. Uz iestādēm aiznesu oriģinālu, piemēram, banka vnk uztaisīja kopiju laulības apliecībai un nomainīja uzvārdu. Kā ir tagad, es nezinu. Ja ir iespēja, varbūt labāk iztulkot?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18243585