Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

UK Apvienotā tēma - nr4.

teemant

cikenpops

skaa
labak ir iznemt, jo pec tam var nakties par tam dienam cinities! man ta bija, ka menedzere apsolija, ka samaksas, bet hr sakuma negribeja, bet pec tam pardomaja un finala man naudu menesi velak izmaksaja, jo mums tikai 1x menesi algu maksaja.

milulite

mazule

skaa

cikenpops
Vīram arī tikai reizi mēnesī maksā algu. Tā bija arī iepriekšējā darba vietā.

Šitā darba vieta it kā godīgi visu samaksā. Visas virsstundas, visu. Diezvai tā ņems un uzmetīs, bet kas to lai zina.

priekšlikums pārnest pļāpas uz publisko grupu - http://calis.delfi.lv/grupas/grupa/620-apvienota-karaliste/. grupa pieejama ikvienam, princips tas pats kas šeit, bet par cik grupa, tad rodas papildiespējas - piemēram kas grib var publicēt savu dzīvesvietu un atvērt atsevišķas tēmas par pabalstiem utt., lai nav jameklē vajadzīgais info pa 100+ lapām.

šis ir eksperiments - ja domājat ka ideja ne pārāk laba, tad grupu izdzēsīšu

The cure for everything is salt water -

sweat,

tears or

the sea...

Paldies teemant par jauno lapu!

A par karu... Es īstenībā par to nedomāju - ikdienā taču it tik daudz visa cita, par ko uztraukties! Ja arī kaut kas būs, ne jau no mūsu bailēm kas mainīsies. Vienīgais, par ko reizēm iedomājos (un parunāju ar draugiem/kolēģiem) ir bailes par to, kāda vara ir vienam anti-demokrātiskam psihopātam...visa civilizētā pasaule skatās virsū un turpina būt "deeply concerned". Varētu padomāt, ka viņam no tā silts/auksts

Nothing changes if nothing changes.

cikenpops

skaa
nu man jau ari nekada stura firma nebija! pieklajiga aviokompanija!

MisPiggy
pagaidam pieteicos grupa, bet tad jau manis ka tur viss bus!

milulite

mazule

skaa

MisPiggy
Esmju iekšā Nu tad jau redzēs. Es jau tāpat jūs kaut kad šogad agrāk vai vēlāk pametīšu Nu labi, ienākšu papļāpāt.

cikenpops
Hmm.. nu redzēs. Gan jau grāmatvede būs godprātīga

MisPiggy
man liekas, ka laba ideja! Bet tad gan vajadzētu šo pļāpu slēgt un kopistiski pārvākties, lai nav puse te un puse tur..

Nothing changes if nothing changes.

varbūt neslēgt ciet, bet vnk ielikt linku, ka esam te. Nu tā kaut kā, ja nu kādam grupa neiepatīkas, lai ir kur atgriezties

''Ir cilvēki, kurus nav kur pasūtīt, jo izskatās, ka viņi jau visur ir bijuši..''

paldies par atsaucību

theMD
nu varbūt gluži ciet neslēgt, bet atstāt linku uz grupu - lai vieglāk atrast

The cure for everything is salt water -

sweat,

tears or

the sea...

sannes

Piekriitu- shii tad jaasleedz

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18243585