Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Restorāni, kafejnīcas

Laura13

Tranquility

Hiacintte
Man tomēr Mio labāk tīk, Villamor nebija TAS (nez, kāpēc īpašniekiem viens sanāk, otrs ne pārāk).

Šovasar sanācis no jauna atklāt veco labo KID uz Ģertrūdes ielas, allaž labi!

Hiacintte

Tranquility
Domāju, ka tas tāpēc, ka Villamors liels un plašs bija, Mio tomēr mazs un mìlīgs ēdieni gan vienlīdz labi, tik creme brule Mio ir daudz labāks, mēli var norīt.

aija

Gards ēdiens un jauks skats ir cafe Del mar Vecāķos. Šoreiz gan mazliet piekliboja apkalpošana, bet visādi savādāk viss bija ok.

Un absolūts mans šīs vasaras favorīts ar kičīgu vietu un ļoti, ļoti gardu ēdienu ir iestādijums Pērnavā. saucās Piparmunt un atrodas Munga 9

Biju Sventes muižas restorānā, dārzā ļoti smuki var pasēdēt un liels pluss tiem kam bērni ir, ka labs spēļu laukums un baseins. Ēdiens bija tiešām garšīgs un cenas arī patīkamas. Esot Daugavpils pusē noteikti vērts iebraukt papusdienot

saule_maija

Bijām Mio pēc atsauksmēm šeit- interjers ĻOTI mīlīgs un pievilcīgs, mums apkalpošana likās laba.

Ēdienu izvele nav super liela, bet viss bija ļoti garšīgs un restorāna vārds cienīgs, patika pat mūsu smalkajiem viesiem, kurus vedām.

Kopumā 9 no 10. Vienīgais maaazais mīnusiņš- galdauti biaj ar traipiem, lai gan bijām vienīgie apmeklētāji un bijā laicīgi rezervējuši vietas 'nelieliem svētkiem".

Ievice

Tēma panīkusi. Ierakstīšu par centrāltirgus gastro. Sākšu ar to, ka gastro man kopumā asociējas ar gastroloģiju un kuņģa vainām. Šī iestādījuma labais tēls, manuprāt, ir stipri pārspīlēts. Nepatika. Ja sēž paviljona vidū, paveras skats uz nosegtajām parastajām pārdošanas lavkām, nekāda smukuma. Galdi tiek it kā novākti, bet paliek drupačas, tauki, citi netīrumi. Lielai daļai kafejnīcu klientu nav vispār, tur baidītos kaut ko pirkt. Mūzika ir ļoti skaļa, grūti sarunāties. Var sēdēt bezgalīgi ilgi arī neko nepasūtot, bet nav ne mazākās vēlmes. Pamata publika - daudz ārzemnieku, daži ļaudis no autoostas, kas nosit laiku, bārmeņu, pārdevēju draugi, kas sēž vai stāv pie letes un pļāpā. Un vietējie, kas atnāk un aiziet. Mani galdbiedri teica, ka viss, ko viņi ēda, bija grašīgi. Es dzēru kokteili, ok, labs. Bet brīvpratīgi atpakaļ neiešu.

Tā bija istaba, pilna ar papīra kuģīšiem. Viņa saplēsa tos un teica: Mēs esam divi - mēs visi esam divi.

Ievice
Tirgus edinatava ir overpraisots tūristu pasākums. Ja esmu gatava ēst no tādiem traukiem un tāda vidē , tad tas prasa citu cenu .

Ievice

lutekle
Overpraisots ir daudz kas, bet šeit man, pirmām kārtān, bija higiēniska rakstura iebildumi. Alkoholiskos dzērienus, par laimi, vismaz pasniedz stikla nevis plastmasas glāzēs. Kas arī nebūtu bijis pārsteigums.

Tā bija istaba, pilna ar papīra kuģīšiem. Viņa saplēsa tos un teica: Mēs esam divi - mēs visi esam divi.

Priecins13

Es pievienošu savu pozitīvo atsauksmi par Gastro. Man ļoti patika. Patīkama burzma, atvērtā tipa virtuves, kur var redzēt, kā gatavo ēdienu. Mums ēdiens bija pasniegts uz baltiem, normāliem šķīvjiem. Ēdiens bija ļoti garšīgs. Bija vairākas ēstuves, kuras gribēju notestēt, bet vienā reizē tas nav izdarāms, tāpēc šodien iešu atkal, vēlos kaut ko no Āzijas ēdieniem. Dzīvā mūzika bija paskaļa, bet iederējās kopējā atmosfērā.

Forši, ka nav jāver jaunā tēma .....

Iesakiet, lūdzu, foršu kafejnīcu/ restorānu kur pusdienot posmā Krustpils-Jēkabpils - Pļaviņas. Maijā beigās brauc ciemoties radiniece no ārzemēm, kas pati strādā restorānu biznesā, nu un man tagad jāmeklē ēstuve tajā pusē, kas man sveša....

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18245187