Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Restorāni, kafejnīcas

Laura13

Agneska

Bijām Saulkrastu "Baltā kāpa" "restorānā". Attieksme augstprātīga, kvalitāte neatbilst cenai. Ļoti ārišķīgi viss sataisīts, lai domātu, ka baigi augstā klase, bet patiesībā "pildījums" lētas ieskrietuves līmenī pa restorāna cenām. Lai uzspiestu "kokteilim" māgslīgo putukrējumu, vien jau 30 min jāgaida, it kā baigi kaut ko gatavotu.

Marei

Ir kāda atsauksme par jaunatvērto Bitīte uz Jomas ielas, Majoros?

madam

Mums pēdējais atklājums Liepājā ir Red Sun Buffet. Bija ļoti gardas biznesa pusdienas par pieņemamu cenu. Patīkama atmosfēra, laipns un atsaucīgs personāls!

Kārtējo reizi pārliecinājos par Lauču akmens (aiz Skultes, pie jūras) labo līmeni gan apkalpošanas ziņā, gan ēdienu ziņā.

tulipe

Kā ar Jaunpils krogu? Cenas vidējas, bet vai garšīgi?

madam

tulipe
Bijām gadu atpakaļ tur. Mēs bijām pasūtījuši viduslaiku mielastu (kaut kādi 15 EUR no cilvēka). Ēdiens bija vienkāršs, bet ļoti garšigs, galds lūza, bijām pārēdušies.

Labdien! Lūdzu iesakiet Rīgā elegantu (svētkiem atbilstošu) restorānu, kur varētu aizvest uz pusdienām dēlu ar vedeklu viņas dzimšanas dienā kopā ar bērnu 2.5 gadi. Ēdienu cenai nav nozīmes. Paldies.

Ievice

Grīvenes Mazais Džordžijs tagad izvirzās kebabnīcu vadībā. Forša pelēkā maize, nav tāds baltmaizes klucis kā Bolderājas Gvatarā. Asā mērce vnk priecē.

Tā bija istaba, pilna ar papīra kuģīšiem. Viņa saplēsa tos un teica: Mēs esam divi - mēs visi esam divi.

Es pati
Ja jau cenai nav nozīmes, tad lūdzu - ''Bibliotēka"' man patikatu vislabāk, vai "Ferma" , vai "Chef's Corner", vai "Rivjera"

utt, utjp .... es gan vairāk raudzītos, ko tieši gribas baudīt

kristine35

Es pati
Klīversala Nacionālajā bibliotekā. Tur ir arī bērnu stūrītis

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18245187