Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Restorāni, kafejnīcas

Laura13

Conejito

Agneska
Cik interesanti. Mums laikam paveicās, jo viesmīle bija ļoti laipna un jauka, ēdiens super gards un telpas likās mājīgas. Ļoti patika.

Jaunums man, kaut patiesībā nav jauns restorāns - Pinkenhofa. Ģimeniskums, siltums, lieliska māju sajūta un šokolādes fondants desertā.

MTZ

Conejito
Paskatoties Agneska profilu var redzēt, ka tas uztaisīts tikai tāpēc, lai ierakstītu šo slikto atsauksmi.

Baltajā kāpā esmu bijusi reizes 5, viss vienmēr bijis līmenī (izņemot restorāna pirmās atvēršanas dienas, kas ir saprotams, jo visiem viss vēl jauns un nepierasts. Ilgi gaidījām pasūtījumu, bet ēdiens bija garšīgs un apkalpošana laba).

Manuprāt, labākā vieta Saulkrastos, cenas nav mazas (priekš Skrastiem), bet katra centa vērtas, ja gribas nevis pierīties, bet baudīt.

Ir kaut kur, kur atlaides uztaisījusi?

eskimos

Iesaku šeit likt atsauksmes https://www.facebook.com/groups/paest/ Atļauts ēdināšanas uzņēmumiem reklamēt sevi.

Starp mellenēm

Atkarībā kur paēst.

Centrs, pusdienas - tad noteikt Skolas iela 22a, Rīga, ja nemaldos, kafejnīca Aleksandrs. Tur ir garšīgas, satīgas pusdienas. Tapāt vieņim ir rīta akcijas - kafija ar bulciņu par 1,50 eur no rīta. Un viņiem ir izcila kafija Hausbrandt Academia - viens no labākajiem kafijas pupiņu maisījumiem.

Vakariņas - patīk protams 36. līnija - es domāju ilgi nav jaraksta par uzņemumu.

No Rīgas centra restoraniem - restorāns Čemodāns būtu interessants ar autentisku interjeru.

Čemodānu neiesaku. Tikko biju vakariņās, neviens pat nepajautā, kādas gatavības steiku vēlos, atnesa tik jēlu, ka griežot tas izplūda asins peļķē pa visu šķīvi. Personāls blakus krieviski skaļi risina problēmas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18245187