Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Restorāni, kafejnīcas

Laura13

peciņa+

sideway
Murjāņos "Vīganti" no ārpuses tiešām necila vietiņa, bet ļoti sirsnīga apkalpošana un ļoti garšīgi. Un par Raganas ķēķi diemžēl man pilnīgi pretējas domas - bistro, un nav diez ko garšīgi

Pērn atklājām jauku vietiņu, kur par labu cenu paēst augstā līmenī un ļoti garšīgi - http://viesunamiem.lv/lacu-leja , netālu no Viļāniem, no lielceļa saskatāmā attālumā, upītes krastā.

Vīganti - labs!

Man nepatīk un es brāķēju un neuzskatu par lietojamiem (no ēdienu viedokļa): Raganas ķēķis, Ošukrogs

Aaa, Ventspilī iesaku Skroderkrogu. Ir vērts.

Mur?

Man atkal ar Vīgantiem ir pretēja pieredze. Jau tas veikaliņš ir pabaiss un pārcenots, neizceļas ar laipnu apkalpošanu (kādreiz mēs tur piestājām bieži, jo tur bija labi žāvējumi, kas gan jau pirms pāris gadiem kļuva reizē dārgāki un mazāk kvalitatīvi). Tajā trasē īpaši neēdam, ir bijuši pāris mēģinājumi vīgantos. Nu, tā. Ūķīgs viss tas iestādījums, neteikšu, ka ir baigi tīrs, un neteikšu, ka ir garšīgi. Ja cilvēki brauc ārpus Rīgas ar galveno motīvu paēst kādā lauku krogā un saitsīings ir otršķirīgs, tad es neiesaku - nav tur ne skata, ne vides, ne fīlinga, ne atmosfēras, ne kā cita, kā dēļ būtu uz turieni jādodas. Ja ceļā pavadītas garas stundas, baigi gribas uz wc, kafiju un zupu, tad ir ok.

Personiski man Raganas ķēķis patīk daudz labāk, jo nav tās ūķa atmosfēras un fīlinga. Ēdiens kā ēdiens. Nav neko izcils, nav arī slikts. Telpas, atsmofēra, komforts un apkalpošana ir nesalīdzināmi labāka kā tai pašā trasē Vīgantu ūķītī. Bet atkal - ja izbrauciena galvenais motīvs ir pa druskai pazavērties pa logu un pabaudīt ainavu + paēst kādā foršā krodziņā, arī šī nebūs tā vieta (tiesa, publikai ar bērniem atšķirībā no vīgantu ūķīša raganas ķēķī ir šūpolītes un šis tas priekš jaunās paaudzes izklaidēšanas, kā arī kāda puķīte un dekoratīvs elemntiņš pagalmā, kas iepriecinās un iedvesmos omi).

Šodien bijām pirms Iecavas kroga Viestarti. Kas patīkami pārsteidza bija bērnu ēdienkarte - plaša un ar izvēli, nevis tikai parastie makaroni un frī kartupeļi, bet normāls ēdiens. Ari bērnu stūrītis ir un rotaļu laukums. Porcijas lielas un tīri garšīgi, diezgan komiska gan ta ēdienkarte, ar pretenzijām uz eksotisku, bet Iecavas izpildījuma bet nebija slikti.

Aparjods Siguldā.

Siguldas Biskviits - taaaaadas kuukas(arii paareejais ok), tik vietas maz..

Papildināts 04.05.2014 01:22:

Vīganti - labs!

NEEEE, Padomju laika shausmas

Papildināts 04.05.2014 01:22:

Vīganti - labs!

NEEEE, Padomju laika shausmas

Papildināts 04.05.2014 01:23:

Brasla manupraat bija Latvijas celjmalu krogus etalons!

Mēs nesen bijām Kuldīgā. Tur Rātslaukumā ir ēstuve Pagrabiņš. Ļoti mums garšoja, porcijas milzīgas.

Tā kā sezona tuvojas, mani interesē, vai Saulkrastos ir parādījusies kāda sakarīga pusdienošanas vieta? Parasti tur vispār neatrodam, kur paēst. Zinu to vienu krodziņu pie estrādes, kur parasti ārā pīpē pie visiem galdiņiem. Vispār interesē vēl labi ieteikumi šajā trasē līdz pat Ainažiem, bez Mekes.

Labi, ka dažviet ir pietiekami daudz ēdamvietu, katrs var izvēlēties savai gaumei un patikšanai! Kas vienam labs - citam šausmas. Daudzas ceļu trases gan ir bez izvēles iespējām - brauc un brauc, bet kur paēst nav vai arī pabriesmīgs iestādījums. Biju daudz saklausījusies par Kuldīgas pagrabiņu labas atsauksmes - pagāšvasar smagi vīlos gan apkalpošanas, gan vietas, gan ēdiena ziņā. Gribētos ticēt un cerēt - tā bija slikta apstākļu sakritība un īstenībā vairumā gadījumu ir labs.... Un prasības pret ēdienu jau arī katram indivīdam atšķirīgas - man patīk ēdiens, kas svaigi gatavots (nevis bistro katlos sutis pusdienu), ja gaļa - lai nav jārij veseli nesakožami kumosi, lai nav apšļacīta biezā slānī ar majonēzi un sieru...utt., citiem - tieši to vajag.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18245187