Nepotēto bērnu vecāku tusiņš: 2.sērija

TantuksMantuks

Slēdza Avesta: "Diskusija aizgājusi off-topic, apjoma dēļ tīrīta netiks.".
Skaistais_Skelets

Resnā Žurka
Ja kas, autiskā spektra traucējumi piemīt daudziem augstas klases zinātniskajiem prātiem un tas ir ļāvis viņiem veikt izcilus atklājumus. Kā populārākais te būtu minams Einšteins.(C)

Einšteins NEKAD nav bijis izcils, Tas ir kārtēja žīdu fikcija, Einšteina darbu par kuru viņam piešķīra Nobeli, precīzāk Šnobeli uzrakstīja viņa slāvu sieva. Einšteins bija masons un reāls dauni un NEKADA IZLCILĪBA. Izcilība viņs ir priekš tādiem zombijiem kā Žurka uc. nozombetie.

ihais

Citiem vārdiem sakot- nav nekādas kolektīvās imunitātes ko var sasniegt ar vakcināciju.

Papildināts 13.01.2019 23:37:

Einšteins NEKAD nav bijis izcils, Tas ir kārtēja žīdu fikcija, Einšteina darbu par kuru viņam piešķīra Nobeli, precīzāk Šnobeli uzrakstīja viņa slāvu sieva. Einšteins bija masons un reāls dauni un NEKADA IZLCILĪBA. Izcilība viņs ir priekš tādiem zombijiem kā Žurka uc. nozombetie./c/

Vispār jau relativitātes teorija ir fikcija ka tāda, man par to bija asa diskusija ar fiziķiem vēl studiju laikos bet mūsdienās gaismas ātrums ir pārsniegts...

Konkrēti- toreiz es iespiedu kaktā RTU fiziķus par laika relativitātes jautājiemiem.... mūsdienās ir vēl citi pierādījumi, daudz jaudīgāki.

Skaistais_Skelets

Einšteins ir tas pats kas vakcīnas. Fufelis. Tukšums. Visa materiāla zinatne ir liels tukšums un liels maldinajums.

ihais

Jā, tas ir fakts... man tas pieleca 80 ajos, pareizāk- ne uzreiz pieleca bet radīja spēcīgus jautājumus....

Laika relativitāte ir fikcija jo nav iespējams pateikt- kas kustas un kas paliek uz vietas.... uz to fiziķi nespēja neko atbildēt un klusēja...

Skaistais_Skelets

Ļoti daudzas teorijas ir radītas speciāli, lai ievestu klasisko zinatni strupceļā un maldos, lai tā nevarētu normali attīstīties.

ihais

Jā, bija tur vēl šis un tas kas radīja jautajumus... piemēram- vai konstants ir impulss jeb enerģija....mv vai mv kvadratā?

Tā man drusku radās šaubas par zinātnes zinātniskumu.....

Papildināts 14.01.2019 00:24:

Bet šodien tas attiecas uz medicīnu , uz vakcināciju jo man ir dziļš pamats teikt ka vakcinācija ir absolūti nezinātniska, tās efektivitāte un pozitīvā nozīme nekad nav tikusi pierādīta un līdzarto pielietošana ir noziedzīga.

Papildināts 14.01.2019 00:37:

https://www.scribd.com/doc/220807175/157-Research-Papers-Supporting-the-Vaccine-Autism-Link?fbclid=IwAR0pZXy1gwXWRBrAnFLgE7cNTgOLtAMujHrvv0B7gtkUr3-0ofsGJuoaciI

Te ir vēl pētījumu apskats par autisma saistību ar vakcīnām- jauns, daudzi materiāli kas parāda ka autismu izsauc vakcīnas.

Pēdējās izmaiņas: ihais, 14.01.2019 00:38.

Kādu laiku ar interesi sekoju līdzi šai diskusijai. Radies ļoti neglaimojošs priekšstats par vakcinācijas aizstāvjiem. Nekā cita bez oponentu aizskarošiem uzbraucieniem un demagoģijas no Resnās žurkas un pārējām neredz. Paldies ihais par materiāliem ar kuriem dalies- ir ko lasīt un pārdomāt.

Resnā Žurka

Kā man patīk šie begemota teritorijas iezīmēšanas taktikas paraugdemonstrējumi. Izcils paraugs un vēl ar kloniem.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18245786