Nepotēto bērnu vecāku tusiņš: 2.sērija

TantuksMantuks

Slēdza Avesta: "Diskusija aizgājusi off-topic, apjoma dēļ tīrīta netiks.".

susiks
Vai antibiotiku ražotāji grib noindēt cilvēkus speciāli? Protams, ka ne, tikai cilvēki ir gatavi šo, vienu no labākajiem izgudrojumiem pasaule, lietot pie katra sīkuma un sabeidza sev organismu. Un ta joprojām par visam zālēm
Kas attiecas uz osteopatiem - neesmu gan nekad sastapusi nevienu, kas būtu klasiskas medicīnas noliedzējs (bet kautka sanācis, ka pazīstu vairākus), drīzāk varētu teikt, ka viņi praktizējot savu pamatprofesiju ir sapratusi, ka cilvēka organismam var palīdzēt ari dabiskaka ceļa, nevis uzreiz ar zālēm un operācijām un tāpēc pievērsusies osteopatijai.
Bet ka gan nabaga, nevainīga fizioterapija ir tikusi pie vakcīnu pretiniekiem kopa ar homeopatiju?

susiks
kaa zinaat, ka tas, ko izveelamies ir tas labaakais, pareizaakais un droshaakais?

Eksistē tādas lietas kā veselais saprāts un loģika. Tam pievienojot klāt pieredzi no ģimenes vai radu loka. + mātes sirds.

Reizēm šķiet, ka tas viss (vakcinācijas sekas, piemēram) ir tālu no mums, līdz brīdim, kad cilvēks apjēdz, kas ar viņa vai radinieka bērnu notiek. Paldies Dievam, ja notiekošais ir labojams brīdinājums. Šķērmi kļūst, lasot, kā tiek veidota vakcīna. Nebrīnos par to, ka daudzi bērni mūsdienās kļūst bezmērķīgi, ar uzmanības deficīta sindromu, vienaldzīgi. Es ticu, ka tas tiek iepotēts (burtiskā nozīmē). Un brīžiem pat liekas, ka vakcīna nav tikai bizness, bet arī aukstais pasaules karš pret cilvēku, sabiedrības pakļaušana kādai pasaulīgai varai...

vakciinaam tiek teereets 4x mazaak liidzeklju kaa UB, t.sk. vitamiiniem... Varbūt tapēc, ka pieaugušie paši nemaz tik naski uz vakcīnām nav un mērķauditorija tomēr ir bērni? Vakcīnu "neiesmērēsi" katru mēnesi. UB liela cilvēku daļa lieto regulāri.

Es gribētu redzēt avotu informācijai, ka UB un vitamīnu tirgus ir lielāks nekā vakcīnām. Kad mans dzīvesbiedrs meklēja, kurās akcijās ieguldīt naudu, viņam silti ieteica farmācijas kompānijas, kas specializējušās vakcīnu ražošanā, jo tur tirgus ir nodrošināts un augšupejošs (nesenā krīze šīs un vispār farmācijas kompānijas neskāra itin nemaz, vismaz akciju ziņā).

Man personiski liekas absurdi salīdzināt kaut ko, kas eksistē ķermenī un bez kā mēs nespējam dzīvot ar vakcīnām, bez kurām var mierīgi dzīvot. Nezinu nevienu ķermeņa procesu, kur a priori būtu nepieciešama vakcīna, bet zinu simtiem procesu, kas nenotiks bez D vitamīna, bez C vitamīna, etc.

esenif

Hmmmm, es pie neveiksmiigaas "konstruktiivaas diskusijas" mineeju, ka peec pasaules statistikas datiem var redzeet, ka vakciinaam tiek teereets 4x mazaak liidzeklju kaa UB, t.sk. vitamiiniem....
Vakcīnas ir labs veids kā garantēti pelnīt, jo daudzas no tām tiek iekļautas valsts apmaksātajās programmās.

Bet vispār par farmācijas motīviem diezgan labi imho ir aprakstīts grāmatā Blakusparādība: nāve.

О нас думают плохо лишь те, кто хуже нас, а те, кто лучше нас, им просто не до нас. ©

LL Māja -> http://llmaja.jimdo.com/

lola25

Man gruuti komenteet par fizioterapiju un homeopaatiju, shad tad izskataas, ka tas arii saak paaraugt vienaa lielaa biznesaa...... Mees praktiski neslimojam. Sinjeljnjikova graamata man ir kaa rokasgraamata, ja nu gadaas saslimt

ceriņš
Eksistē tādas lietas kā veselais saprāts un loģika. Tam pievienojot klāt pieredzi no ģimenes vai radu loka. + mātes sirds. Reizēm šķiet, ka tas viss (vakcinācijas sekas, piemēram) ir tālu no mums, līdz brīdim, kad cilvēks apjēdz, kas ar viņa vai radinieka bērnu notiek.

Tad luuk, mani vecaaki naak no lielaam gjimeneem, saskaitot tuvaakos radus, kopaa esam kkur ap 50 cilveekiem, nevienam, nekad, nav bijushas nekaadas blaknes no vakciinaam. Taapat draugu, pazinju lokaa - nothing, man pat praataa neienaaca nevakcineet savus beernus......(iznjemot encefaliitu, gripas, un rota viirusa vakciinas) Mamma (7 g.v.), ljoti smagi izslimoja bakas (nevakcineejusies), vinja nevienam nekad neko taadu nenoveelot, vecaakais braalis (ziidainja vecumaa) izslimoja garo klepu (vakcineejies) vieglaa formaa, tas gan nemazinaaja mammas satraukumu gruuti spriest, kaa buutu bijis, ja nebuutu vakcineejies......

Otrkaart, vismaz man nav zinaams, zinaatniski peetniecisks fakts, statisktika, ka vakcineeties tas ir slikti, ka tas var radiit kkaadas sekas. Vakciinu noliedzeeji apgalvo, izsaka hipoteezes, bet iistu pieraadiijumu jau tam nav (vismaz neesmu taadus lasiijusi) Mans logjisks leemums - vakcineeties...

niderlandiete

http://www.fiercepharma.com/story/pharma-ready-capitalize-vitamin-market-shakeup/2012-12-03

http://www.vaczine-analytics.com/ER_February_100218s.pdf

http://www.gsk.com/content/dam/gsk/globals/documents/pdf/GSK-Annual-Report-2011.pdf

Ziemas_saule

esenif
Laba grāmata, bija noderīgi izlasīt

Two More Children Left Paralyzed by Vaccines Before Chinese CDC And WHO Admit Vaccines Cause Paralysis - mājas lapā ir arī daudz citu vērtīgu, vakcīnas atmaskojošu materiālu.

Papildināts 22.04.2014 22:07:

"23. aprīlī no plkst. 12:00 līdz 13:00 BKUS Saulaino dienu bibliotēkā notiks tematiska pēcpusdiena „Vakcinācijas mīti un realitāte!”, kuras laikā speciālisti informēs par vakcinācijas aptverei Latvijā. Tāpat šogad plašāk tiks runāts par vakcinācijas blaknēm."

Vai kāds uz šito izrādi ies?

♡ Pat ja tu esi gandrīz eņģelis, vienmēr atradīsies kāds, kam neiepatiksies tavu spārnu izliekums..♡

Paldies susikam par info. Pasaule tad vairs nemaz neliekas tik bezcerīga, jo man apkārtējie, ja pie iesnām iesaku iedzert C vitamīnu, skatās uz mani tā, it kā ieteiktu iedzert ciankāliju .

susiks
nav arī zinātniski pierādītu pētījumu par to, ka tā pārtikas ķīmija, ko satur veikalā nopērkamie produkti, kaitētu veselībai. Rezultātā veikalu plaukti pilni ar končām, kas piepičkāti ar visādiem E un bērni tos var pirkt un lietot "pilnīgi droši" neierobežotos daudzumos. Blakņu ta nav! Tas nekas, ka teju vai puse pasaules iedzīvotāju sāk sirgt ar alerģijām. Bet šo faktu oficiāli neviens nesasaista ar pārtikas un rūpniecības ķīmiju, jo šodienas pārtikas ražotājs vairs nespēj saražot pārtiku bez ķīmijas, jo citādi tā ātri bojājas, nav tik skaista un lēta. Respektīvi, oficiāls ķīmijas kaitīguma pierādījums paralizēs lielos pārtikas ražotājus. Tāpēc viss tiek noklusēts. Un tad tādi kā susiks pienem loģisku lēmumu iegādāties pārtiku, nesekojot tās sastāvam.

Если вы сидите где-нибудь в Гималаях и тишина окружает вас — это тишина Гималаев, а не ваша. Это не поможет. Вы должны найти свои собственные Гималаи внутри.

Ziemas_saule

mumis
Dažām končām pie krāsvielu E esmu manījusi vāji salasāmu norādi, ka konkrētā viela var izraisīt neiroloģiskus traucējumus, alerģijas u.t.t.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18245786