Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Hemoglobina pacelsana!

Diaana

RimiDomino
Dzelzs trūkums ir ļoti izteikti saistīts ar uzturu. Ja, ja ir veselības problēma, tad viņa ir jāārstē (ja var), bet uzlabot ēdienkarti un censties ēst to, kas palielinās dzelzs daudzumu arī vajadzētu. Sliktāk nepaliks, labāk visticamāk gan.

Problēmas ar tieši dzelzs uzsūkšanos organismā nozīmē, ka mazāka daļa no apēstā dzelzs daudzuma nonāk asinīs. Palielinot daudzumu, ko apēd-palielina daudzumu, ko uzsūc.

Ja jau vajag zāles, tad dakteris izrakstīs. Un autore teica, ka šad tad dzer (visticamāk tad, kad tiek izrakstītas). Tas nebūt nenozīmē, ka jāsēž, jāēd neveselīga pārtika un jāgaida, kad līmenis atkal nokritīsies.


Ja dzer tabletes hemoglobīnam, tad obligāti 2 h pirms un 2 h pēc tabletes nedrīkst lietot nekādus piena produktus.. citādāk visas tabletes kaķim zem astes.

rabarbere

Peaches
Autorei problēma bija pirms 4,5 gadiem. Gan jau ir tikusi skaidrībā.

Hematogen gan hemoglobinu regule, gan ir labs olbaltumu avots kas dod fizisku speku muskuliem.


Dzelzi labāk uzņemt ar gaļas produktiem, aknām, jo dārzeņos un augļos tās ir daudz mazāk un tā daudz sliktāk uzsūcās. Vai arī jādzer vitamīnos...

Vislabāk būtu vienkārši ēst vairāk gaļu,labu gaļu!

Un izslēgt maizi,miltu poduktus un cukuru saturošos produktus.

Lilija

ceru, ka autore ir sen tikusi galā ar problēmu.

vispār, ir jāmeklē, kur tā dzelzs pazūd. zarnu trakts, ginekoloģiskās lietas utt. uzturs, protams, arī, bet tas nav primāri. un tik nopietna problēma ir jārisina kopā ar ārstu (-iem) un ar zālēm. ar tautas līdzekļiem vien būs stipri par īsu.

protams, produktus, kas satur dzelzi neēst kopā ar piena produktiem un kafiju, tēju. +c vitamīns. b12 arī.


Brīvība ir spēja būt laimīgam neatkarīgi no apstākļiem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18245958