Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sertificēta aukle un pabalsts

krupiite30

Katrinaaaa

mazaaraganina
Pēc likuma var pieskatīt bērnu pilnu laiku, kas ir vairāk kā 8 stundas darba dienā vai 4 stundas īslaicīga pieskatīšana. Sekojoši - līdzfinansējumu maksā tik par darba dienām. Ja strādā maiņu darbu, tad var pieprasīt līdz maksājumu par darba dienām, kad ir pieskatīts bērns, bet nav strādāts cits algots darbs, par sestdienu valsts neko nemaksās. Bet vislabāk jau piezvanīt uz Par valsts atbalstu bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzējiem (BUPS) lūdzam interesēties pa tālruni 67047984. Noteikti radīsies skaidrība, jo viņi aprēķina līdz maksājumu. Arī par 3 jautājumu pavaicāt var.

Vecuma ierobežojuma nav.

P.S. no likuma "2.2. par pilna laika (ne mazāk kā 8 stundas dienā) bērnu uzraudzības pakalpojuma sniegšanu darba dienās, ja bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzējs ir reģistrēts normatīvajos aktos par bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzēju reģistrēšanu noteiktajā kārtībā"

mazaaraganina

Paldies,piezvanisu un painteresesos!!!

bumbuļdzijas tonna

Kādā gadījumā vajag to PVD??

Aizgāju, kur pasūtījāt! Uzvedos, kā nosaucāt! Ļoti patīk!

Katrinaaaa
PVD atļauja
Pārtikas un veterinārā dienesta atļauja ēdināšanas pakalpojumam fiziskām personām nav nepieciešama. Fiziska persona, kas sniedz pakalpojumu savā dzīvesvietā, saskaņo bērna uztura ēdienkarti ar pakalpojuma saņēmēju.
Ja būs dienas centrs vai pieskatīsi bērnu ārpus bērna dzīvesvietas un ārpus savas dzīvesvietas, tad vajag kārtot atļauju.

Katrinaaaa
Nu jāskatās cik auklei ir ienākumi, ja piemēram aukle saņem 142eur valsts līdzmaksājumu un no tā nomaksā patentu 43eur uz rokas paliks 99eur. Jā maksās mikrouzņēmuma nodokli 9% no 142eur nodoklis būs 12.78eur, Ir taču atšķirība, bet protams katram savs.
vai tiešām ir auklītes, kuras būs ar mieru tikai uz šādu algu/atbalstu?

es pievienojos kukulite ka, ērtākais ir patentmaksa, kā arī izdevīgāk, jo no tās iet gan uzkrājums pensijai, gan slimības lapa tad tiek izmaksāta.

Es esmu mamma, kam ir bērnam auklīte un arī ar atbalstu.

mazaaraganina
2) Vai ir kādi vecuma ierobežojumi auklei,piem.,70gadīga vecmamma drīkst auklēt?
nav ierobežojumi

3) Ja es aizeju BKA ar nākamo bērnu,vai tāpat šim varu turpināt izmantot valsts finansējumu auklei?
var līdz brīdim, kad mazajam pienāk rinda b/d

1) Vai auklei drīkst būt cits algots darbs (privātā uzņēmumā)? Nekur tādu info neatrodu (varbūt nepareizi meklēju). Jo lieta tāda,ka aukle nepieciešama pilnu slodzi,taču pēc maiņu grafika,3-4 dienas nedēļā,bet pa 12h. Un mana mamma mierīgi varētu auklēšanu apvienot ar pamatdarbu.
šo neatbildēšu, jo nezinu tik precīzi!

Katrinaaaa

Odrijaaa iet runa par valsts līdz finansējuma daļu un nodokli, ko labāk maksāt. Katrs izvēlās sev vēlamo un arī par algu vienojās. Uzrāda visu algu oficiāli vai nē arī ir katra paša lēmums. Ir kas auklē vairākus bērnus un papildus tik vienojās par ēdināšanas izdevumu segšanu. Rocība katrā Latvijas nostūrī ir atšķirīga. Otrkārt ir omītes, kas pieskata savus mazbērnus un saņem tikai šo līdzmaksājumu. Šeit netiek apspriests attalgojuma lielums, bet dalamies informācijā, lai vieglāk saprast kā pareizi rīkoties un nokārtot šo līdzmaksājumu.

meitenes, tads jautajums. ja mes ar viru stradajam neoficiali vai mes varam pretendet uz lidzfinansejumu auklei?

gribam noformet uz vecmammu, lai sanaktu vairak naudinjas par to ka aukle bernu, bet nebus problema ka deklareta dzivesvieta ir viena gan auklei gan bernam?

Labdien! Vēlējos jautāt, Vai Jūs esiet saņēmušas, par augustu valsts finansējumu par auklītes darbu?

Katrinaaaa

Vēl nē! Pagāju šo mēnesi ieskaitīja neparasti ātri, tagad kavējās. Par maiju man bija ka ieskaitīja 26 jūnijā. Tākā termiņu 10 dienu laikā no atskaites saņemšanas viņi neiekļaujās. Var uzzvanīt uz ministriju pavaicāt vai ir pārskaitījuši.

Katrinaaaa

Pagājušajā mēnesī šīs iestādes darbinieki devās atvaļinājumā, tāpēc arī izmaksāja ātrāk. Bija iemesls strādāt ātrāk, kad nav kur steigties, tad velk līdz mēneša beigām.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18247315