Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sertificēta aukle un pabalsts

krupiite30

Katrinaaaa Paldies par sniegto informāciju. Skaidrs, tad jāgaida.
fuxym

Zvanot par valsts līdzfinansējumu mums atbildēja, ka grāmatvede ir saslimusi, tāpēc nauda būs tikai otrdien vai trešdien(23., 24.septembrī), cerams ka šo naudu tad dabūsim ar procentiem!!! Cik zinu, tad uzņēmumiem, kuri neizmaksā algas savlaicīgi, var uzlikt soda naudu. Un īsti nav saprotams, kas tik briesmīgi tai grāmatvedei ir jārēķina, ja visiem ir viena pamatsumma, ja nu vienīgi atšķiras dienu skaits, kas nu gan nav pārāk grūti sarēķināms.

Katrinaaaa

Lienīte
Summa nav vienāda, ja ir valsts+pašvaldības finansējums viņiem informācija ienāk no aukles un pašvaldības, viņi vairāk nodarbojās ar informācijas salīdzināšanu ne rēķināšanu, to viņi paši reiz telefona sarunā atzina ka darot dubūltu darbu. Un apjoms varētu būt ir paliels, aukles ir tik viena daļa, jo finansējumu rēķina arī privātajiem dārziņiem. Es protams, apšaubu ka ir tik viena grāmatvede, bet kas zin!

Sveikas. Vai kāda var pateikt , kas ietilpst pirmreizējā veselības pārbaudē. Mana mamma bija pie ģā un šī nemaz nezināja, kas tā tāda ir. Teicās uztaisīt sanitāro grāmatiņu.

Mana mammīte arī uztaisīja sanitāro grāmatiņu. Citus variantus nemaz ārsti nepiedāvā. Tas laikam ir kārtējais nekompetenti sastādītais MK noteikums ar visiem tajā minētajiem terminiem.

paceļu lpp

Gersimi

Es tieši šobrīd kārtoju visu šo lietu un ir vairākas neskaidrības. Sazvanīju Rīgas izgl. un zinātnes ministriju un man atbildēja, ka valsts atbalsts esot 142 eur, bet Rīgas dome nemaksājot neko. Mana draudzene, kas dzīvo Ķekavā saņem vēl no Ķekavas domes papildus kaut kādu summu. Vai tiešām Rīgā ir tikai tie valsts 142?
Otra lieta - kur man Rīgā ir jānes tas iesniegums un līgums - uz domi vai uz izglītības ministriju?

Katrinaaaa

Selēne
Rīgā, Jelgavā, Jūrmalā un gan jau ir vēl kāda pilsēta, kur neko nepiemaksā ir tik 142 eur valsts atbalsts un viss. Izdevīgākā situācijā ir pašvaldību bērni, kur pašvaldība kādu daļu summas piešķir. Piemēram Salaspilī ir 220 vai 228 eur ( 228eur tas ir maksimums, ko var piešķirt), Ozolniekos 185eur.

Par kādu iesniegumu un līgumu ir runa? Vecākiem ir izglītības departamentā jāraskta iesniegums. Tad ja viss kārtībā, ikmēnesi auklei jāsūta atskaite uz Izglītības ministriju Vaļņu ielā 2.

Katrinaaaa-ja bērns deklarēts Jelgavā,bet auklīte Ozolniekos,tad izdevīgāk sanāk,ka bērns jāpiedeklarē Ozolniekos,lai varētu saņemt lielāku pabalstu?

Katrinaaaa

pichacha nu te koks ar diviem galiem. Izdevīgāk būs Ozolniekos, bet tad jau Jelgavas dārziņā vietu rindā pazaudēsiet. Ozolniekos rindā būsiet, bet uz beigām. Jāskatās kādi plāni ir uz nākotni.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18247315