Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sertificēta aukle un pabalsts

krupiite30

December

Jekse
Mums tas prasīja mēnesi! Bet tas bij paatrinātais variants..reali iespringām.
Visp VID pieteicās uz samazinato patentmaksu; gaidija apstiprunajumi; ekspres auklju kyrsi; tad ar diplomu uz IKDS; tad gaidi kad paradas regjistraa; tad izprintee un aizpilda; paraksta un iesniedz līgumu Izglitibas un sporta dep.; tad gaidi kad paradies eriga.lv (lidzfinansejums auklem) un tikai tad vecāks var pieteikt bērnu ( un galvenais lai izpildas domes nosacijumi no berna puses) . Man bij ierakstits 1sept ka gribam darzinjaa; vel 31 augustaa es nemaz nevarejy sakhekset un pieteikties uz aukli, jo terminsh nebij pagajis. Nu tas taa isumaa.

December
Milzīgs paldies par atbildi! Nu tā bilde top skaidra.

Maniem dvīņiem pusotrs gadiņš būs novembra beigās, tad arī ir pieteikti b/d. Reāli arī tad iešu uz darbu un ome pieskatīs mazos.

Laiks vēl ir, bet jāsāk rīkoies, lai tā mierīgi var tikt ar to galā.

“Īsti mēs redzam tikai ar sirdi. Būtiskais nav acīm saredzams.” /A. Sent-Ekziperī/ Tie ir manas dzīves skaistākie vārdi.

queque

Labdien! Atkal man jautājums...
Meitai gads un septiņi mēneši, janvāra vidū tika piedāvāta vieta bd, bet mēs atteicāmies. Neilgi pirms tam - no 6.janv. - tika "piereģistrēta" pie auklītes. Dēlu no bd izņēmām janvāra beigās un atkal "piereģistrējām" pie aukles. Noteiktajā kārtībā par abiem bērniem par auklētajām dienām tika iesniegtas atskaites, saņēmu epastu, ka par puiku būs 0€, kas saprotami, jo ir bijis uzņemts dārziņā, bet par meitu uzradās 118 ar kaut ko, ar norādi - par nepilnu mēnesi. Vai nebija jābūt konkrētai summai par dienām no 06.01. līdz datumam,kad piedāvāta vieta dārziņā?

Abi bērni ir rindā arī citā bd, vai tas varētu būt par iemeslu, ka meita var turpināt saņemt aukles līdzfinansējumu?

visticamāk, Jūsu meita var saņemt līdzfinansejumu līdz pus februārim- tas ir 30 dienas pēc paziņojuma par uzņemšanu bērnudārzā saņemšanu.

Labdien! Lai sanemtu no Rīgas finansejumu, kas auklei ir jauzrada vai ejot nesot ligumu ar pasvaldibu vel kas? Esmu registreta aukle un visi papiri ir, tik tagad auklejamais no rigas un nav ligums ar pasvaldibu.

Papildināts 12.06.2017 10:34:

Labdien! Lai sanemtu no Rīgas finansejumu, kas auklei ir jauzrada vai ejot nesot ligumu ar pasvaldibu vel kas? Esmu registreta aukle un visi papiri ir, tik tagad auklejamais no rigas un nav ligums ar pasvaldibu.

Papildināts 12.06.2017 10:34:

Sveika! Jādodas uz pašvaldības apmeklētāju pieņemšanas centru, jebkuru,slēgt līgumu. Piemēram Brīvības iela 49/53. Pēc tam vecāki internetā e-riga pieteiks auklēšanu no savas puses.

Izglītības kvalitātes dienestā iespējams būs jānorāda adrese, kurā auklēsiet bērnu.

ritamigla

Labdien! Īsti nevaru saprast, cik liels ir Rīgas līdzfinansējums auklēm šogad-197 eur vai 118eur?

beauty is in simplicity

~cranberry~

ritamigla
auklei 118 eiro

ritamigla

~cranberry~

Paldies!

beauty is in simplicity

Lūdzu paskaidrojiet man, vai ir izdevīgi nokārtot bērna vecmāmiņai (pensionārei) sertificētas aukles statusu, lai varētu saņemt RD līdzfinansējumu, ja reāli vecmāmiņai alga netiks maksāta? Viņa auklēs bērnu vismaz 9 mēnešus, tāpēc nevaru saprast, vai apmaksāt viņai kursus un kārtot visus papīrus - respektīvi, neskaidrība ir par nodokļiem vai patentmaksu un kāda varētu būt reālā ikmēneša ieguvuma summa uz rokas.

Kā noprotu, vecmāmiņai būtu jāreģistrējas VID kā patentmaksas maksātājai, jo kā mikrouzņēmuma darbinieku būs pārāk liels čakars kārtot to no nulles. Patentmaksa no 2018.g. laikam būs 50 eur mēnesī, vai arī vecmāmiņa var pretendēt uz samazināto patentmaksu? Vai to var tikai tad, ja gada ienākumi nepārsniedz 3000 eur? vai vienkārši no pārsniegtās summas jāmaksā papildus nodoklis? (es īsti nezinu, kāda mammai pensija, būs jāuzjautā). Vienvārdsakot, pilns ar neskaidrībām attiecībā uz nodokļiem Būtu ideāli, ja kāds varētu apgaismot ar aktuālo informāciju

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18247315