Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sertificēta aukle un pabalsts

krupiite30

Meitenes!

Lūdzu konsultāciju par aukles līdzfinansējuma saņemšanu un pašnodarbinātā statusu - man interesē nodokļa likme. Respektīvi - esmu pašnodarbinātais un ir aukles sertifikāts, gribu pieskatīt draudzenei bērnu, kurai bērns ir rindā uz BD.

Ja RD man ieskaita tos 130e, tad cik euro man aiziet katru mēnesi nodokļos?

Paldies!


Raicite

Buros cauri taj' piemaksu/nodokļu padarīšanai. Vai pareizi saprotu?- Strādājot Rīgā, saņemu piemaksu, no pašvaldības 129.99eur. , bet, attiecīgi 100eur. atdodu atpakaļ kā nodokli/ patentmaksu.. ko tur vēl.. ? Tad sanāk, ka, ja gribu algu, piem. nieka 600 eur., ko vecāki ir ar mieru maksāt, piesaistot piemaksas, (vecāku 500+ 129.99).. Vai rezultātā, uz rokas man nesanāk 529.99?

~cranberry~

Raicite
Vai rezultātā, uz rokas man nesanāk 529.99
tieši tā arī sanāk

Tāds jautājums vai var pieskatīt sertificēta auklei divu pašvaldību bērnus savā mājvietā. Vai no abām pašvaldībām es saņemšu līdzmaksājumu? Vai var tikai no vienas pašvaldības?


ssmaidins

jasmina123
sveiki.ja berni var but no dazadam pasvaldibam,bet auklei janosledz ligums ar konkreto pasvaldibu

Sveiki! Kā auklei ur izdevīgāk noformēties? Par pašnidarbināto vai mun? Saprotu ka mun nomaksā tikai 15% nodikki un viss, nav nekādi papīri jāpilda?

Papildināts 29.02.2020 10:15:

Atvainojos par klūdām!

Labdien!

Ja ir nepieciešama auklīte, iesakām ielūkoties SIA Multicare, Aukļu aģentūras mājaslapā www.aukles. com jeb informāciju ir iespējams uzzināt pa tālr.28667938

guntish

Sveikas jau 2021. gadā. Šis gads ir pārejas gads, kad nebūs vairs pilnās patentmaksas,izņemot pensionāriem un invalīdiem. Līdz šim maksāju kā aukle patentu, kādu nodokļa režīmu būtu izdevīgāk izmantot turpmāk?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18247315