Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

tautas metode-rīciņeļļa

perleperle

Sveikas!

Nezinu kā rīkoties, tūlīt jau iesoļojam 41.nedēļā pēc MR un pēdējās USG aprēķiniem, bet pēc vecā USG(pirmā) 40.nedēļā.Pirms laiciņa biju uz sirdstoņu pārbaudi viss bija ok.Esmu daudz ko izmēģinājusi-ravējusi, uzkopusi māju, ēdusi citronus un nekā

Šodien jūtos no visa jau pārgurusi un nezinu cik ilgi vēl gaidīt, jo gaidīšana jau kādu laiku vijās nu jau ar bailēm, lai nav tā, ka pārstaigāju.Tās kas ir pašas mēģinājušas dzert rīciņeļļu, vai tiešām iedarbīgi? varbūt man vēl nogaidīt?! šoreiz interisē tās meitenes kas bez dakteres un vecmāšu uzrauidzības ir mēginājušas dzert rīciņeļļu.Ko jūs man ieteiktu?

snukurs

varbūt man vēl nogaidīt?!
Normāla grūtniecība ilgst no 38 līdz 42 PILNĀM nedēļām, tu tikai tūlīt iesoļosi 41. Ieteiktu tev vēl nestresot.

baiba_amanda

Mana meitiņa piedzima 41+3 (10 dienas pēc usg). Darīju visu: staigāju kilometriem, apmaldījāmies mežā, ravēju, mazgāju, gāju vannā, dzēru šampi, mīlējāmies. Viss bezcerīgi. Dienu pirms bija jādodas uz ierosināšanu, bebis pieteicās pats. Man ar bij bail par pārstaigāšanu, zaļiem ūdeņiem, bet viss kārtībā, ūdeņi bija gaiši, bebs nepārstaigāts. Tā kā gaidi un nestreso
Vecmāte, ar kuru pirms dzemdībām runāju, neieteica dzert uz savu galvu, jo var nebūt prognozējami

Es laikam nogaidīšu pirmdienu, un tad ari redzēs ko ārsti teiks.Domāšu.Pagaidām vēl izbaudīšu laiku

baiba_amanda

perleperle
Pie ginekoloģes, pie kuras esi uzskaitē, esi bijusi? Ko viņa saka? Pēc datumiem sanāk, ka stresam vispār nav pamata. Vai līgums ar vecmāti ir?

Kāds man teica ka padomju laikos šitā rìcinellas dzershana esot piemērota gana bieži un daudzas sievietes dabujushas dzert. Bet gab jau tas moš bija mediķu uzraudzībā tā ka pašai uz savu galvu nedomāju ka būti jāriskē. Pacieties. Ļauj mazajam pašam izvēlēties dzimšanas datumu vēl jau vari gaidīt.

Papildināts 24.05.2014 23:20:

Bet ja baigā nepaciefība pamēģini lemon švepu padzert, nu to toniku. Man vecmāte ieteica. Bet man taz neiedarbojās varbūt tev līdz..

Trīne

Kāds man teica ka padomju laikos šitā rìcinellas dzershana esot piemērota gana bieži
Varbūt 60jos gados.

Bet, ja autore ar caurejas palīdzību grib ierosināt dzemdības, tad var sākt dzert rīcineļļu. Gudri tas toč nav. Prātīgak par ravēšanu, pastaigām un grīdas mazgāšanu (pēc kā dzemdībām vairs spēka nav) ir likties mierīgi gultā ar vīru. Ja tas nelīdz, tad nelīdzēs nekas. Tikai bērna paša vēlme piedzimt vai stimulācija.

perleperle
Nu, neriskētu gan nekādus caurejas kokteiļus dzert uz savu galvu...

Padomā par bērnu, ko tas viņam nodara...

Vecmātes iesaka? ... Kaut kādas negudras tās vecmātes...

orchid

perleperle

Es arī apsvēru šo iespēju, bet noturējos, dikti jau gribējās lai mazais pats sāk dzimt, nevis pielikt savu roku. Tā nu dzemdības sākās pilnās 42 nedēļās

Taču, ja vecmāte liek, un pati arī jūti ka ilgāk gaidīt negribi, tad dzer. Dažas draudzenes ir dzērušas, un nostrādāja. Tīru gan nedzer, sajauc ar apelsīnu sulu

Jāpiemin, ka pēc MR man jau bija 43.5 nedēļa, bet tā kā zināju ieņemšanu, tad pārrēķināja. Tā kā ar tiem MR datumiem neko nevar zināt. Man mazais nebija ne pārnēsāts, ne lieks, drīzāk uz mazo pusi.

Ej pirtī.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18249801