Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iesakiet labu, godīgu juvelieri Rīgā.

Vi Vi

Sveikas, šodien veicu revīziju rotaslietās un savācu kaudzīti ar nevajadzīgu zeltu,kura sastāv no nemoderniem zelta gredzeniem, ko vīrs 10 gadus atpakaļ man katros svētkos dāvināja, no vairākiem auskariem, kuri ir pa vienam, no bismarka pinuma ķēdēm un rokassprādzēm, kas vairāk nav modē un no horoskopa karekļiem- kas arī manuprāt modē bija 20 gadus atpakaļ.

Esmu atradusi Vogue žurnalā šādus tādus juvelier izstradājumus, kurus labprāt nēsātu un man ir vajadzīgs profesionāls juvelieris-kurš varētu no vecā zelta izknibināt briliantus un pēc fotogrāfijas uztaisīt ,piemēram, gredzenu ar dimantiem (par piemaksu pievienot vēl papildus dimantus).

Gribētos atrast godīgu juvelieri, lai manus dimantus nesamaina pret sliktākas kvalitates vai neiesmērē parastos akmeņus lai neapkrāpj ar zelta svaru, jo izknibinot akmeņus tas mainīsies.

Ļoti svarīgi ir tas, lai taisot gredzenus, juvelieris tiešām taisa no mana!!!! zelta, jo ticu, ka dārgmetāls saglabā īpašnieka enerģiju-un man šie , kaut gan nemodernie, juvelier izstrādājumi saistās ar pozitīviem brīžiem un zinu, ka tie pirms bija man dāvināti, nebija lietoti. Parasti tas zelts, kas ir pašiem juvelieriem, nāk no lombardiem, un ir uzkrājis sevī tikai negatīvo- jo no labas dzīves cilvēks zeltu uz lombardu nenes, kā arī vēl sliktak ja zelts ir bijis zagts.

Meitenes, ja kādai ir tuvu pazīstams kāds tiešām godīgs, sertificēts juvelieris- varbūt varētu man atsūtīt koordinātes. Jo pati, protams, bieži esmu devusi uz sīku remontu juvelierizstrādājumus, itkā viss bija ok, bet personīgi nevienu juvelieri nepazīstu un nevaru garantēt šo cilvēku rīcību.

Es arī gribētu iegūt tāda juveliera kontaktus

Es domāju, ka tādus juvelierus vislabāk meklēt caur draugiem, pazinām.. Te jau būs pašreklāma vairāk..

voidiv
Paldies! Papētiju mājas lapu, itkā piedavājums cenu ziņā nav slikts, kaut gan gredzens, kurš man patiktos viņu piedāvajum nav (ceru ka tie taisa pēc klienta bildes arī) saki, vai tu pati esi tajā sudraba namā ko taisījusi un ir pozitīva pieredze? varbūt konkrētu juveliera vārdu, jo cik noprotu tur ir vairāki

Vi Vi
Jānis Blumbergs. Viņam darbnīca ir Vecrīgā pretī vecajam unītim tādā mazā šaurā ieliņā.

danielass@inbox.lv

Vi Vi
Par sudraba namu nebiju dzirdējusi, bet biju priecīga, kad atradu danielass ieteikto Jāni Blumbergu. Jau reizes 3 esmu nesusi savas rotaslietas pie viņa, un vienmēr viss bija ļoti ok.

Vi Vi

Man pašai nav bijuši oriģināli pasūtījumi, bet laikam pēc klienta vēlmes jebko uzzīmēs un izgatavos. Patika gan redzētais veikalā, gan komunikācija un iepirkšanās online, profesionāli.

corfu

Pievienoju savu pozītīvo atsauksmi par Jāni Blumbergu - jau vairākus gadus nesu pie viņa tīrīt un labot zeltlietas.

Šobrīd viņš man taisa vienu rotu, nākamo nedēļ būs gatava; ja tēma vel būs aktuāla, pateikšu, kā sanācis

zakeec

+ Jānim. Tikko svaigi no "nemoderna" gredzena pārtaisīts jauns - tika atdots atlikums, uzrakstīts cik sver gredzens, kāds zudums. Proves gan uz gredzena, gan atlikuma. Laba komunikācija!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18250965