Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iesakiet labu, godīgu juvelieri Rīgā.

Vi Vi

Basteta

Es varu ieteikt Raivi Latvenu. Taisīja man pilnīgi oriģinālu un diezgan sarežģītu laulības gredzenu, man patika. Man nav draugs, bet draugu lokā daudzi viņu zina un visi saka, ka uzticams cilvēks. Es gan nevaru galvot, ka viņš var uztaisīt to, ko tev vajag, taču cik esmu redzējusi viņa darbus - wow.

All or nothing, anything
Ecstasy's the birthright of our gang

Velvet Goldmine

Month

Vai kāda lūdzu varētu ielikt linku vai foto , kādi izskatās nemoderni zelta gredzeni ? Man ir daži, kam ir stipri vairāk par 10 gadiem , bet saukt tos par nemoderniem kaut kā vēl nebija nācies. Šad tad valkāju visus. Tāpēc tagad aizdomājos...

Month

Nemoderna Visa lapa izņemot priekšpēdējā rindā pēdējo -jo tāda tipa ir nemirstoša klasika, it sevišķi, ja tajos ir īstie dimanti.

Nemoderni ir piebāzt visus pirkstus ar dažāda stila zelta gredzeniem (kā 90' tajos gados, kad gredzenu daudzums bija labklājības atspoguļojums) , tas vairs nav aktuāli un izskatās smieklīgi, labāk viens labs un krāšņs ikdienas gredzens no dzeltenā vai baltā zelta ar dārgakmeni , nekā 10 lēti ar cirkonijiem. (var nēsāt arī pa 1 gredzenam uz katras rokas).

Ja ir interese par moderniem un aktuāliem gredzeniem- tad viens no juvelier-modes diktētājiem ir Damiani, ievadot google " damiani rings " var papētīt kas +_ ir aktuāls, kā arī mūžīgi aktuālie " CHOPARD rings " un klasiskie " tiffany rings ". Papētot šos piedāvājumus, un salīdzinot ar to, ko piedāvā Latvijas zelta standartveikali, saprotu, ka lielākoties mēs vēl esam iesēdušies 90 tajos.)

Iziešanai visā pasaulē ir aktuāla liela, krāšņa bižutērija , gredzeni ko var pieskaņot pie tērpa- lieli swarowski gredzeni -kas vizuļo, vai lieli gredzeni ar krāsainajiem akmeņiem, ar vienkrāsainiem akmeņiem; vasarai moderni ir puķu motīvi Dior stilā , ka arī šogad aktuāli ir lieli mežģīņtipa pinuma gredzeni. (daudzās bildēs ir ar dārgakmeņiem, bet var atrast arī tāda stila bižutēriju)

Ja kāds šos lielos gredzenus var atļauties no zelta un dārgakmeņiem, jo labāk, bet ikdienā un uz darbu protams tādus nenēsā.

Papildināts 08.06.2014 21:59:

+ nemoderni ir gredzeni ar čūskas un drakonu motīviem

+ moderni ir keramikas gredzenā iestrādātie dārgakmeņi (amanda wakeley rings)

+ (vīriršiem) nemoderni ir vīriešu zīmoggredzeni it sevišķi ar melno akmeni ) (vispār nesaprotu, kapēc vīrietim janēsā kāds gredzens izņemot laulības, ja vien viņš nav kāds šeihs) un auskars, ja vien viņš nav jūrnieks, kurš pārkuģojis pāri Lamanša šaurumam (pēc jūrnieku tradīcijām))

Vi Vi
tev kaut kā nešķiet, ka katram ir sava gaume un tavas lekcijas šeit noder varbūt tev kādai sevis piepildīšanai, bet nekam citam??

visi tavi teksti ir kā no žurnāla, grāmatas nolasīti - ja cilvēks nav stulbs, pats prot izlasīt

"Nav neglītu sieviešu, ir tikai slinkās." Helēna Rubinšteine

Charly

Vi Vi
Apskatot google damiani rings un chopard rings pirmais kas ienāk prātā ir - lēti brjuļiki. Nav mūsu sabiedrība pie tādiem pieradusi, ka viss zib un laistās. Tapēc arī esam kā saki 90 gados. Lielākā daļa no tiem gredzeniem ir pārāk grezni ikdienai (Krievijā droši vien nebūtu) tapēc arī pieturamies pie dzeltenā zelta ar nelielu akmentiņu.

pucite

Bet vai Tev kaut kā nešķiet, ka tieši tādēļ, ka katram ir sava gaume un, ja ne Tev, tad kādam citam VI VI ieteikumi var pat ļoti noderēt, kā, piemēram, man. Starpcitu, ja neinteresē, var arī nelasīt.

pucite ja tu esi tik gudra, tad ko tu dari forumos? Meklē internetā un lasi pati to, kas tevi interesē. Šeit mēs dalamies ar savām domām, un nevienam neko neuzspiežam. Es piemēram daudz ceļoju, bieži apgrozos bagātu cilvēku aprindās, lasu visus modes jaunumus, pērku modes žāurnālus, pētu aktualitātes. Citām meitenēm nav tam laika, un tāpēc mana informācija daudzām ir ļoti noderīga.

Charly šeit bija runa par to kas uz šo brīdi ir moderns, bet kā mēs zinām, modi diktē pasaules mēroga juvelieri. Kā jau teicu, nevienam neko neuzspiežu- kāds ir konservatīvāks un pieturas pie neliela gredzentiņa ar akmentiņu savkārt kāds grib ko aktualāku/modernāku un iedvesmots izgatavos vai iegādāsies vienu no Damiani/chopard tipa. Kāds vispār gredzenus nenēsā.. arī vecums diktē savu.

Plus es tomēr uzskatu, ja damiani/tifany tipa gredzens ir viens uz rokas- tad nav par greznu. Ja ir vairāki, tad protams par daudz.

Charly

Vi Vi
Citām meitenēm nav tam laika, un tāpēc mana informācija daudzām ir ļoti noderīga.
Un Tu domā, ja citām nepietiek tam laika tad viņas izlasot Tavu tekstu nopirkt Damiani gredzenu? Te tomēr cilvēki vienkāršaki un uzrakstot, ka lielākā daļa nēsā 90. gadu gredzenus (jo tieši tādus arī nēsā lielākā daļa latviešu sieviešu un manuprāt katrs 3. no tiem bija gaumīgs) riskē uzrauties uz ne pārāk draudzīgām atbildēm.

Kurām tas nav aktuāli, tās nedz lasīs šo forumu nedz mainīs savus 90 gadu gredzenus ne pret ko citu. Gaumes arī dažādas, piemēram, kas man šķiet bezgaumīgs, citām patīk... Bet, ja kādai, kā man, ir radusies doma kko pamainīt juvelier izstrādājumos, tad, lai mani linki noder idejām.

Pat firmai nav nozīmes vai tas ir damiani vai tiffany- galvenais ir stils, kurā viņi strādā un lielā dažādība, kura lielako ties neizies no modes vēl 10 gadus . Damiani gredzenu var atļauties pacmit sievietes Latvijā, bet tāda stila gredzenu (vienu no ~500 piedavatajiem modeļiem) izgatavot no zelta lūžņiem var atļauties daudzas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18250965