Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Iesakiet labu, godīgu juvelieri Rīgā.

Vi Vi

Pucite
Bet vai Tev neškiet, ka forums ir domāts lai padalītos ar info? Tas, ka Tava gaume nesakrīt, piemēram, ar Sairusas gaumi- tas nak nedod Tev tiesības braukt vinai virsū par gaumi un otrādi. Vispār mani fascinē šitās sievietes- pašas neko vairāk par baltu blūzi un miesaskrāsas zekjbiksēm nezin un tad kērc virsū tām kurām patīk sarkani svārki, kā tādas vārnas aukstā, salainā ziemas rītā ar apsalušām pakalām..

Papildināts 09.06.2014 01:14:

Charly
Nu ja kāda riskē uzrauties- kā Tu saki -uz ne pārāk draudzīgām atbildēm par vinu gredzenu modernumu/ nemodernumu- nu sūdīgi vinām, ko lai citu saka. Tikai vajag atcerēties, ka ne visas ir modes pakalskrējējas un ir savs stils vai zeme dreb un vinas nesatricinās zinas par to- ka vinu gredzeni, jakas vai jebkas ir NEmoderns.

kino

Vi Vi
Sekot modei ir Ok, bet nevajag jau arī pārspīlēt - ir neuzkrītoši gredzeni, kurus nevien vēl nav atcēlis un tie tiek nēsāti arī, kā tu izsakies, bagātajās aprindās. Arī šodien nav obligāti, lai gredzens būtu zīmuļu asināmā lielumā. Skaidras, vienkāršas un simetriskas formas, bez visādiem pribambasiem un zagoguļinām - tā ir klasika. Nebiedē tautu!

Tautai - nav tik traki, ka tagad viss misenē jāmet. Tifanī, Kartjē , apdziedātais Damiani un arī jau pieminētais Svarovskis nav tik kategoriski.

Bļinc! Vot, nenoturēšos un ieknābšu! Kāda X pēc tik modīgai, izsmalcinātai un, cik noprotu, arī turīgai dāmai ir jāmeklē sev juvilieris pa cāli, starp nepazīstamiem un anonīmiem forumiešiem? Mmm? Vai tai auKstākajā sabiedrībā, kurā visas nēsā tos modīgos gredzenus, neviena dāma nevar ieteikt savējo?

P.S. Mani interesēja, tāpēc lasīju. Domāju, nu kas tad tur būs par tādām šausmām ar tiem nemodernajiem gredzeniem. Eh! A tur nekā ģībiena vērta! Vēl joprojām pillas pasaules bodes ar līdzīgiem! Jā, jā - es arī ceļoju!

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Lielas krūtis var padarīt pievilcīgu pat visgudrāko sievieti ! 

Vai dieniņ. Katram tomēr sava attieksme pret šo.

Nekad, ne reiz neesmu domājusi, ko kur aprinda padomās par manu gredzenu modernumu vai absolūtu nemodernumu. Primitīva iemesla dēļ. Neviens no tiem pa lielam nav iegūts tādēl, ka bijis moderns. ja nu tiešām neskaita Swarovska grabuļus, ko uz urrā piepērk, kaut kur braukājot.

Droši vien tas ir vairāk jautājums par attieksmi pret gredzeniem - kā sezonālu aksesuāru , vai konservatīvu rotu ar investīcijas apakšplānu.

Tomēr neredzu arī ko apvainoties par tām lielo juvelieru namu bildēm- ja gribas ko tādā garā, tiešām ieteikums no drazām un lūžņiem pie laba meistarar pasūtīt pa smuko, ir labs.

Viss ir mūsu galvās moderni vai nemoderni? Ja mēs visas pieturēsimies pie klasiskām, pārbaudītām vērtībām, tad apsīks peļņa tiem, kuri vaiga sviedros strādā, lai masu baros iedzītu modes svaigākās tendences. Augstāk par savu pakaļu neuzleksi tāpat, kaut vai pasūtīsi slavena brenda pakaļdarinājumu
Man patīk pasūtīt no zelta loma jaunas rotaslietas, bet vēl patīkamāk mani silda paaudzēs mantotās zeltlietas, kurām nu jau ir vēsturiska vērtība.

Daudz ko nosaka arī finansiālās iespējas, ja tām, kas te bļauj ka 90 gadu gredzeni ir modē un populāro modes namu gredzeni latvietēm ir par krāšņu un izskatas lēti, ja viņām ļautu izvēlēties smuku ikdienas gredzenu par jebkuru summu (kaut vai 50000eur) tad diez vai viņas skrietu uz tirgu un zeltlietu kioskiņā izvelētos mazu, neuzkrītošu gredzentiņu 90 gadu stilā ar lapiņu un cirkoniju, muļķības, esmu parliecinata , ka tad tiktu pētīti visi labāko modes namu piedāvājumi un tad tas liktos moderni.

Tas ir tas pats ka 90 gada golfa īpašniece bļautu, ka bentley, ferrari un jaunie mersedesi ir sūdi un par krāšņu latvietim,bet labāks par veco golfu nav nekas ...nekas nav par krašņu ja tu vari to atļauties, ja nē, tad nevajag uzreiz apriet tās, kas to var atļauties un cenāas sekot modei

Jā, kādam vecie gredzeni ir mīļa atmiņa, kāds negrib pārtaisīt formu, bet grib saglabāt oriģinālu- un tas ir normāli, bet tikai nevajag teikt ka ikdienā nēsat vecmāmiņas gredzenu ir modē.

Neviens nekritizēs un neapspriedīs vecāka gada gājuma sievietes, viņu principus un gaumi vairs neizmainīt, bet cik sapratu, te veirāk gāja runa par jaunām meitenēm, kuras pilnas rokas ar mammas jaunības gredzeniem nedaiļo, bet padara smieklīgas. Un arī es ieteiktu labāk nēsāt vienu klasisku/modernu nekā 10 dažādus un nemodernus.

Un ja kāda vecajos gredzenos grib iedvest jaunu dzīvību un nēsāt, nevis turēt atvilknē, tas ir tikai uzslavējami!

Charly

Nepirktu es ne ferari ne gredzenu par 50k eur. Man un lielākai daļai citu tas ikdienai vienkārši neder. Iedomājos to skatu - aizbraukt uz tirgu pēc dillēm ar ferari un briljantiem pirkstos. Tā kā ja man būtu jāizvēlās gredzens - tas noteikti būtu klasisks nevis bling bling.

Charly
Ja Tu piederētu attiecīgā līmena sabiedrībai- pirktu gan ferrari, gan gredzenu pa 50 stabiem un vēl viskautko un dilles tirgū Tev iepirktu Tavs apkalpojošais personāls

Charly

Nesija
Droši vien tā arī būtu, bet Ilijana33 jau raksta, ja būtu iespējams izvēlēties gredzenu ...citēju "smuku ikdienas gredzenu par jebkuru summu (kaut vai 50000eur) tad diez vai viņas skrietu uz tirgu un zeltlietu kioskiņā izvelētos mazu, neuzkrītošu gredzentiņu 90 gadu stilā ar lapiņu un cirkoniju, muļķības, esmu parliecinata , ka tad tiktu pētīti visi labāko modes namu piedāvājumi un tad tas liktos moderni."

Ikdienas gredzenu pa 50000Eur, ferrary, bentley Eu, meitenes, atgriežamies realitātē. Ir tāds jēdziens "samērīguma princips" pie tā arī pieturēties vajadzētu. Mums viss nāk no bērnības, nepiepildītie sapņi, naudas trūkums, post socium nabadzība ir novedusi pie tukšām smadzenēm un nepiepildītām vēlmēm. Bet tas jau ir cits stāsts

llijana33

Atceries, ģimeniskās relikvijas, nav ikdienas nēsāšanai paredzētas, to vajadzētu saprast

Tulip

Nevēlos piegružot cāli ar jaunu tēmu.
Varbūt varat ieteikt juvelieri/rotaslietu meistaru, kurš labo rotaslietas? Ar sudraba namu nav īpaši laba pieredze. Paldies

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18250965