Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Norvēģija. Vasara pašā krāšņumā! :))

madzjinja

Kad manējais piedzima, viņu māsiņa saģērba ar slimnīcas drēbītēm. Tur laikam bija boģiks ar garajām rociņām un rāpulītis pluss cepurīte. Visas bija maigas jaunas drēbites, kuras pēcāk arī mums palika, bet, kamēr gulēām ar mazo slimnīcā vēl 2 diennaktis mainīju viņam drēbītes, kuras pati biju paņēmusi līdzi. Nju bija droši vien arī kkādi bodīši, zeķītes utt. utml. tas jau pēc katras pašas ieskatiem, ko gribi ņemt un arī attiecīgi pēc laikasptākļiem/sezonas. Manējais dzima februārī - loģiski, tad prombraucot bija arī siltais vilnas kostīmiņš, sedziņas un kombītis. Tagad jau vasara - fakts, ka šīs drēbju kārtas izpaliks. Bet uzreiz varu teikt - var sevišķi neiespringt un visiem tiem prichendāļiem, kādus tik neliek ņemt līdzi LV.. Tur tiešām viss ir. Varbūt arī atšķiras pa slimnīcām, bet par savējo nevienu mīnusu nevarēju atrast. Katrā ziņā mājās noteikti vari atstāt visus pamperus šamperus vates, eļļiņas smērītes pērītes.. Drīzāk par sevi var padomāt, ja gribēsies nomainīt kādu ērtāku naktsguļamo vai halatiņu. nu tā kkā..

*Zanylicious*
Salsaa
Paldies meičuki, es jau te sāku prātot ko tad man vajag mums kursos teica,ka cepurītes jāpaņem līdzi un viss parējais esot jāņem līdzi tas kas pašai vajadzīgs a to vēl iedomājos kkādi pieaugušo pamperi un ieliknīši..waaah... domāju ka tā arī darīšu paņemšu kko, ar ko mājās braukt mazajai, bet baigi neiespringšu uz to visu ko vajag mazulim

a to vēl iedomājos kkādi pieaugušo pamperi un ieliknīši.
šitos arī var neņemt. Ja nu vienīgi, ja mājās vajadzēs, kad atgriezīsies no slimnīcas.

Sveiki.

Zinat kada cik maksa Norvegija matu apgriesana frizetava? Bail iet prasit, ka no soka nenogibstu

Jo esmu baiga cuhnja un man te nav iespeju tikt pie kadas latviesu frizieres maja.

Zaljonka
nu manuprāt, nav jēga ņemt tās savas drēbītes, vēl paspēsi uzvilkt vēlāk simtiem reižu Mēs bijām ilgāk slimnīcā un vienā brīdī teicu māsiņai, ka gribētos vilkt savas drēbītes, viņa teica, ka vilkt jau neviens neliedz, bet viņa neiesaka. Ja kādu iemeslu dēļ, bērniņu ģērbj nost māsiņa, viņa automātiski var drēbītes iemest kopējā grozā, un pēc tam jau atpakaļ vairs neredzēsi, jo aiziet uz centrālo mazgāšanu, gludināšanu utt. Kur tur vairs atrast.. Tad nu padomāju, un nolēmu, ka tiešām man taču ir ērtāk slimnīcas drēbītes vilkt, nav jādomā, kur likt netīrās, nekas nav jāmazgā utt. Cepurītes un vilnas zeķzābaciņi bija pašu

Sev paketes tikai nopērc, lai mājās stāv..

Es arī izmantoju slimnīcas pidžammas augšas, jo naktī man bija 2x tā pidžamma slapja, tad arī nekādu uztraukumu - netīro iemet kopējā grozā, un pie drēbju skapja paņem tīru.. Nu nebija nekāda skaistā, bet ērta un praktiska.

Papildināts 16.06.2014 09:55:

selestine
nevarēs jau uzrakstīt cenas, konkrētajā salonā, atkarīgs no matu garuma, griezuma, vai krāsot vai nē. ieej pati pajautā, neviens jau uzreiz neliek krēslā sēsties Man šķiet, ka sievietēm griezumi ir vidēji no 600-1000kr robežās (atkarībā ko nu grib un kurā no pilsētām dzīvo)

Carpe diem!

Panda13
ohoo viņi arī tev var iedot savu pidžamu? es tieši iedomājos ka man jānopērk kkāds naktskrekls kas ir pogājams nu kad bērns jābaro. To par tām drēbītēm arī teica man vecāmte,ka var saģērbt ar savām bet ja kkādu iemeslu dēļ mazo izģērbs, tad var pazust tās drēbes, es vairāk iedomājos,kad no slimnīcas rakstīs arā tad kko savu uzvilkt tā nu vienvārdsakot man nav jāiespringst ko ņemt līdzi,tikai sev kkādas lietas,kas atvieglo man dzīvi unkaut kas mājās braukšanai. he tā kā man līdz slimnīcai nav ļoti tālu vienmēr jau savam vīrietim var palūgt kko atvest īpašu no mājām )

selestine
jā es ar zinu to ka ir dārgi, bet apgriezt nu kā Panda13 saka apmēram no 600 - 1500 NOK, reizēm kaut kādas akcijas var uztrāpīt,tad lētāk. Visdārgāk te ir krāsot ( balināt vai ņemt arā krāsu), man viena paziņa taisija ombri salona (pašai tumši mati), ņēma krāsu arā un tad krāsoja un apgrieza - samaksāja pie 2500 NOK ..ehh...

Visdārgāk te ir krāsot ( balināt vai ņemt arā krāsu)

Kaimiņienei šķipsnu krāsošana, matu apgriešana un taisnošana/veidošana pie friziera izmaksāja 2200 NOK

Salsaa

Zaljonka
ohoo viņi arī tev var iedot savu pidžamu?
Jaa, ari pidzammu te dod.

Ralfs un Leo , .Edvards

Nekad nešaubies par savu pievilcību ! Atceries-svari melo,cilvēki apskauž,bet spogulis vispār maita-šķībs

Sveikas meitenes.

Nevaru īsti atrast info ,cik % tetim apmaksā tās 10 dienas?Atveļinājumu tiko izņēma ,bet vēl neapmaksāja.

Sākumu nedzirdēju, beigas nesapratu, situāciju neredzēju, bet savus komentārus pie sevis paturēt nevarēju.

ewiii
Nevaru īsti atrast info ,cik % tetim apmaksā tās 10 dienas?

Ja runa iet par taam liidz 2 nedeeljaam atvalinaajuma teetim uzreiz peec berna piedzimshanas, tad likumaa ir noteiktas tiesiibas uz atvalinaajumu, bet vai tas ir apmaksaats vai nee, ir atkariigs no darba liigumiem. Piem, valsts sektoraa straadaajoshiem ir apmaksaats 100% un arii ieverojamai daljai privaatajaa sektoraa straadajoshiem arii. Bet ir darba vietas, kas apmaksaa daljeeji. Ir jaaskataas, kas ir teikts liigumaa.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18251165