Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Norvēģija. Vasara pašā krāšņumā! :))

madzjinja

Ar tām fotogrāfijām bija amizanti Foto nedrīkst būt, kā jau _Lee_ minēja, aizvērtām acīm, atvērtai mutei, jāskatās uz priekšu, nedrīkst būt nekādas ēnas.

Laimiitee

_Lee_
Hmm. Par to UDI nemaz nezināju. Domāju, ka tas tā automātiski tiek piešķirts.

Nu labi.. pienāks laiks redzēsim kā būs ar to fotogrāfēšanu!

Jūs esat lasījušas šo blogu: http://m.tonjel94.blogg.no/riga.html

_Lee_

Nav, nav automātiski. Tas līdz bērna gada vecumam ir jānokārto. To pēc pases saņemšanas ar darīt, bet ir vērts papētīt, cik ilgā laikā uzturēšanās atļauja tiek nokārtota. Galvenais īsto pieteikumu aizpildīt, ja nemaldos, tad bija Registrering oppholdskort bobøerge Eu/EØS og deres familier un tas jau uz konkrēto polocijas iecirkni pēc norezervētā laika

Papildināts 15.11.2017 00:54:

Es savu foķēju, tikko pēc gulēšanas. Sabozies gan bija, bet toties mierīgs

Grethe

Laimiitee
Es mājās jau no 13 nedēļām priekšguļošas placentas dēļ sākotnēji, pēc tam 18. nedēļā mani sāka mocīt stiprs tonuss, tam dēļ vecmāte iedeva svangerskapspenger lapu. Nu un tagad jau man iet 38. nedēļa ... gaidu.

Kad mazais piedzimst, nekur nav jādodas, atbrauksi mājās no slimnīcas un droši vien tad jau altinn.no tevi gaidīs vēstule, tur tev jāpiereģistrē bērna vārds, ja viss čiki poki, tētim, laikam arī no sava profila bija jāapstiprina vārda un uzvārda izvēle un pēc tam tev atsūtīt dzimšanas apliecību.

Papildināts 20.11.2017 16:22:

_Lee_
Nu nez, man puika dzima te Norgē, ar UDI vispār nekas nebija jādara.

Grethe, vai bērna tēvs ir norvēģis?

Grethe

Raven
Nē.

Hmm.. interesanti, ka UDI nekas nebija jādara.

_Lee_

http://www.skatteetaten.no/no/Person/Folkeregister/Fodsel-og-navnevalg/Barn-fodt-i-Norge/Barn-fodt-i-Norge-av-foreldre-uten-norsk-statsborgerskap/

Papildināts 21.11.2017 20:54:

Reģistrēšana UDI cik zinu nav nekāds jaunums, tā jau ir gadiem ilga procedūra iebraucējiem, ja vien viens no vecākiem nav Norvēģijas pilsonis.

Grethe

_Lee_
Bet, ja bērns ir piedzimis Norgē? Mēs ar vīru te jau ilgi esam, abiem ir beztermiņa uzturēšanās atļaujas piešķirtas no sākta gala... Katrā gadījumā, kad dēls piedzima, es gāju uz Skatu un prasīju, kas man tagad jādara saistībā ar to, ka ir piedzimis bērns, neviens par UDI neko man neminēja.

Papildināts 23.11.2017 12:14:

Redz kur arī ir atbilde :

Søknad om opphold for barnet må gjøres innen det første leveåret. Dersom begge foreldre på dette tidspunktet har:

• permanent oppholdstillatelse eller norsk statsborgerskap
  • eller at de har søkt og fyller vilkårene for permanent oppholdstillatelse eller norsk statsborgerskap
Papildināts 23.11.2017 12:14:

Bet mums ir beztermiņa atļaujas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18251165