Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Norvēģija. Vasara pašā krāšņumā! :))

madzjinja

Heege
Ka šeit sauc to folskābi? Meklēju interneta aptieka bet tā arī neatradu.

Paldies liels!

Zefiirs

Varbūt šeit ir kāda māmiņa Fredrikstad vai netālu? Esmu ar mazo mājas un labprāt satiktu kādu kas netālu.

Vēlos ar kāda Norvēģijas latvieša starpniecību iegādāties Rema 1000 pamperus. Parādā nepalikšu. Ja ir interese un iespējas, lūdzu rakstīt privāti

Sveikas mammas kas sagaidijušas savus brinumus Norge.

Šodien atnaca lapa ar usg datumu, bet esmu šoka. Vecmate teica ka usg bus no 17-18 nedelai bet vestule ar datumu atnaks kad bus jau 21 nedela. Gribeju jautat vai vini teic kadus merijumus kurus ir svarigi veikt taja laika vai tomer zvanit un parlikt datumu? Negribas zvanit pirms kartigi visu nezinu.

ceru ka kada var padalities ar savu pieredzi!

Sveikas!

Man arī interesētu Jūsu pieredze Norvēģijā ar grūtniecības uzskaiti, vizītēm un USG.

Kautkā neaktīvi šeit darbojas jaunās māmiņas

ingvildate
FB ir grupa Norvegu mamminas norvegija, bet patreiz negribas lai paziņas zin tapec negribas tur rakstīt.

Jul4ik

Usg ta ari ir,ka laikaoosma 17-22 gr.nedela bus,it ka jabut tik 1 reizi Usg,var ari but uz beigam ari.

Ja gribas atrak vai vel kadu reizi uz Usg,tad var ari pierakstities pie privatas dakteres.

Vizites notiek 1 menesi,aprunasanas ka juties utt.Nem protams,asins/urina analizes.

Uz beigam vizites notiek biezak,apmeram ik pec 2 nedelam.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18251165