Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Norvēģija. Vasara pašā krāšņumā! :))

madzjinja

Salsaa
kādu laiku atpakaļ uzvārda maiņa maksāja 250kr.

vai tev vēl ir tā biļete?

Salsaa

sinsilla
Jaa ir man taas biletes. Gribi? Tagad norvegian atbildeja ka varda maina esot 59eur. Vienigi taa nav viena rezervacija turp-atpakal bet 2 rezervacijas. Jo sakuma planojam braukt ar prami uz LV, bet plaani mainijaas un nacas pirkt lidmasinas biletes.

Ralfs un Leo , .Edvards

Nekad nešaubies par savu pievilcību ! Atceries-svari melo,cilvēki apskauž,bet spogulis vispār maita-šķībs

Salsaa
tev cp.

Zaljonka
Jup, dod. Un, lai arī biju paņēmusi savas drēbes līdz, sapratu, ka tās ir pagalam neparocīgas un neērtas, un vilku xxl pidžammas augšu kā īsu naktskreklu. Šķiet, ka tā darīja visas mammas

Mājās braucot vajadzēja savas drēbes, jo slimnīcas līdz nedrīkstēja ņemt. Vienīgi bija dāvanā bodijs, kurš norādīja, ka bērnam visdrošāk ir gulēt uz muguras, nevis uz sāniņiem vai punča Bet tas pēc izmēra, bija kādus 3 mēnešus vēlāk velkams

Carpe diem!

Ikki80

Slimnica Jus norvegiski sazinajaties ar personalu? Man tas pasakums septembri gaidams, bik biede ta sazina.

Salsaa

Ikki80
Es runaju pa pusei angliski, pa pusei Norvegiski.

Kaa es majaa smejos-mums ir jauna valoda- Noranglu

Personals vienmer man pajautaja kaa labak runat-angliski vai Norvegiski.

Ralfs un Leo , .Edvards

Nekad nešaubies par savu pievilcību ! Atceries-svari melo,cilvēki apskauž,bet spogulis vispār maita-šķībs

Es runaju pa pusei angliski, pa pusei Norvegiski
Personals vienmer man pajautaja kaa labak runat-angliski vai Norvegiski.

Ikki80 - jau papīros kas jānodod slimnīcas reģistratūrā uzreiz pēc 1.usg, (Tev noteikti tos papīrus iedos 1.vizītē) ir jāatzīmē saziņas valoda un personāls uzreiz zin un redz, ka neesi vietējā
Angļu valodu prot visi. No stress

Ikki80

Es it ka varu standarta lietas izrunat norvegu valoda un parasti centos runat, bet nu jau gads rinki kops neesmu runajusi, da i tie medicinas termini biede, teiksu, lai runa tomer angliski.Paldies,meitenes, nomierinajat. Mani pabridinaja, ka ta pirma vizite uz stundu busot.

Papildināts 19.06.2014 15:31:

A ko pasai janem lidzi uz slimnicu, atceros Riga veselu cemodanu vajadzeja lidzi. Ko jus nemat?

Ikki80
dažas bērnu drēbītes, savu naktskreklu, halātu, chības, telefona lādētāju, zobu birsti, pastu, matu gumiju. Varbūt arī vēl kko, bet daudz, kas bija tāds, ko biju paņēmusi un vienalga no somas tā arī netiku izņēmusi, jo dabūju uz vietas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18251165