Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Norvēģija. Vasara pašā krāšņumā! :))

madzjinja

Ikki80 - man slimnīcā uz vietas bija tātad pamperi, higēniskās paketes (man), vienreizlietojamās apenes (man), dvieļi, drēbītes mazajam.
Tad nu līdzi ņēmu drēbes sev, mājāsbraucamās drēbes bebim, higēnas piederumus. Un kko graužamu enerģijai

ketlija

meitenes vai tieshaam norveehjijas aptiekaas nav nopeerkams, kaads puushamais beerniem kaklam???

shodien man iedeva tik suukaajamas tabletes....nu mums tas iisti neder...manai galiigi aizsmacis kaklinjsh un faringosprejs kaa pa spiiti beidzies....veel nesen nodomaaju, liidz lv braucienma gan jau nevajadzees..bet nekaa....

mums taads laringiitisks aizsmakums ar 39 tempereatuuru

ketlija
Pie ģimenes dateres varbūt aizejiet? Lai kko izraxta, aptiekās neko vairāk tāpat vien nedabūsi. Un, jā - no LV uz Norgi vienmēr jāved riktīga zāļu turza. Pašvaki te ar medikamentiem un visa "ārstēšana" arī tāda, kas vienmēr izsauc diskusiju vētru.

he intereses pēc dāmas, kā Jums bija ar mazo? kurai piedzima ātrāk kurai pēc noteiktā datuma? es jau kā pienāks Jūlijs nezināšu kur likties, tas datums tuvojas..

Viens piedzima ātrāk (tieši sākoties 39.ned), otrs precīzi noteiktajā datumā Papētīju, ka manām zināmajām dzimst tāpat kā rados pa sieviešu līnijai dzimis.

zobubirste
He paldies,būs jāpajautā kā bija manām tuvajām sievietēm Man pirmais vēl tik sagaidāms..

Zaljonka
pirmais bērniņš piedzima tieši noteiktajā datumā, tagad otrais kavējās, pēdējais termiņš bij 18

ketlija

*Zanylicious*
pirmdien dosimies, bet tagad, ja paliks sliktaat, tad tik legevakts...

nikucis
Gan jau viss būs kartībā, lai vieglas dzemdības Man vēl mazāk kā 4 nedēļas palikušas

Ikki80

Zaljonka
Meitina aizkavejas par 2ed, tipa 42 piedzima, bet mammai vecakais bralis ar esot kavejies, es 4. berns pec kartas,ierados atrak , tagad gaidu 2o, bet vel tik 27nedela.

Papildināts 20.06.2014 22:45:

O, par medikamentiem, ko panemt lidzi uz No? Piefikseju faringosprey, pasai man no ieprieksejas reizes mazai Liveo baby prasijas lidzi. Kas vel tads?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18251165